Kierunki zamawiane - UJ

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
czachur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 3 sie 2007, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Połaniec/Sandomierz
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 1 raz

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: czachur »

lina2002 pisze:To kto się pisze na spotkanie ludzi z mat.pl ? Zajęcia faktycznie bardzo przyjemne, nawet jeżeli nie nauczymy się mnóstwa nowych rzeczy to pełnią też rolę integracyjną. Jestem w gr. 8, Kibu też, no i Little weirdo chyba też, ale nie wiem jak wygląda;).
Nas z kolanem też wrzucili do 8-ej. Domyślam się, że Ty byłaś jedną z tych osób, które wędrowały dziś pod tablicę
Awatar użytkownika
lina2002
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 599
Rejestracja: 27 mar 2008, o 13:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 151 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: lina2002 »

Byłam w sumie przy zasadzie szufladkowej, tw. Pitagorasa i wysokościach. Kibu przy liczbach pierwszych i symetralnych (może coś jeszcze, ale nie pamiętam). Mam nadzieję, że się nie obrazi za zdradzanie tożsamości . No ale ostatecznie to informacje zaszyfrowane (tylko dla grupy nr 8:)), a w poniedziałek trzeba się jakoś rozpoznac. Może ustalimy jakiś sygnał:D.
Awatar użytkownika
kolanko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1905
Rejestracja: 9 gru 2006, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Podziękował: 32 razy
Pomógł: 172 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: kolanko »

Bardzo chetnie dowiem sie ktora z Pań z mat.pl jest u mnie w grupie pozdrawiam was misiaczki z gr 8 :* czachur Ciebie szczegolnie :* :* :* moja kolego z łafki
Awatar użytkownika
Vigl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: 28 wrz 2007, o 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Podziękował: 13 razy
Pomógł: 67 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: Vigl »

A kto z was jest w grupie 7E?
Awatar użytkownika
little weirdo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 16:53
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 1 raz

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: little weirdo »

lina2002 pisze:To kto się pisze na spotkanie ludzi z mat.pl ? Zajęcia faktycznie bardzo przyjemne, nawet jeżeli nie nauczymy się mnóstwa nowych rzeczy to pełnią też rolę integracyjną. Jestem w gr. 8, Kibu też, no i Little weirdo chyba też, ale nie wiem jak wygląda;).
Tak, jestem.
Na imię mi Kasia, noszę czarne okulary i mam jasnobrązowe włosy do ramion. Pozdrawiam, można jutro zagadywać.
Awatar użytkownika
kolanko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1905
Rejestracja: 9 gru 2006, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Podziękował: 32 razy
Pomógł: 172 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: kolanko »

byłaś przy tablicy ? nie kojarze Cie jakos z zajęć:P przy tablicy byla w okularach ale chyba czarne wlosy. . .
Dumel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2000
Rejestracja: 19 lut 2008, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stare Pole/Kraków
Podziękował: 60 razy
Pomógł: 202 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: Dumel »

jutro zaczynają się normalne zajęcia, czy macie jeszcze te adaptacyjne?-- 7 października 2009, 17:41 --edit: już wiem, jest przecież na stronce
Awatar użytkownika
lina2002
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 599
Rejestracja: 27 mar 2008, o 13:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 151 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: lina2002 »

Jutro są jeszcze adaptacyjne. Od piątku są zwykłe zajęcia. Poza tym to na tych adaptacyjnych całkiem ciekawe zadanka (że o zagadkach nie wspomnę) robimy. Bynajmniej nie jest to tylko powtórka z matury, więc żałuj, że nie chodziłeś .
Dumel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2000
Rejestracja: 19 lut 2008, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stare Pole/Kraków
Podziękował: 60 razy
Pomógł: 202 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: Dumel »

e tam żałuj czy nie żałuj, przez ten tydzień sobie od rana do wieczora kminiłem zadanka z olimpiad i myśle że więcej na tym skorzystałem
Awatar użytkownika
kolanko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1905
Rejestracja: 9 gru 2006, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Podziękował: 32 razy
Pomógł: 172 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: kolanko »

nie skorzystales nie poznałes fajnych dziewczyn widzialem Cie dzis w garniaczku co Cie naszło na inauguracje ? na adaptacyjne nie przyszedłes (chociaz są zawaliscie prowadzone i bynajmniej nie zaluje ze na nie chodze) zapewne zrobilismy wiecej zadan w 6 h niz Ty w caly dzien, ale nie ma co gadac bo i tak powiesz ze zrobiles wiecej , jestes madrzejszy od nas itd

PS. dlaczego jedni i Ci sami chodza ciagle do tablicy ? :D:D źle to o reszcie świadczy ?xD-- 7 października 2009, 21:11 --nie skorzystales nie poznałes fajnych dziewczyn widzialem Cie dzis w garniaczku co Cie naszło na inauguracje ? na adaptacyjne nie przyszedłes (chociaz są zawaliscie prowadzone i bynajmniej nie zaluje ze na nie chodze) zapewne zrobilismy wiecej zadan w 6 h niz Ty w caly dzien, ale nie ma co gadac bo i tak powiesz ze zrobiles wiecej , jestes madrzejszy od nas itd

PS. dlaczego jedni i Ci sami chodza ciagle do tablicy ? :D:D źle to o reszcie świadczy ?xD
Awatar użytkownika
lina2002
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 599
Rejestracja: 27 mar 2008, o 13:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 151 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: lina2002 »

kolanko pisze: PS. dlaczego jedni i Ci sami chodza ciagle do tablicy ? :D:D źle to o reszcie świadczy ?xD
Ale któż Ci broni chodzic do tablicy ? Poza tym mam wrażenie, że jakoś czasu nie spędzasz w towarzystwie dziewczyn, a tylko Czachura .
Ps. Pomysł przyjścia na inaugurację faktycznie dziwny, ale obrazki kapeluszy były ładne .
Dumel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2000
Rejestracja: 19 lut 2008, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stare Pole/Kraków
Podziękował: 60 razy
Pomógł: 202 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: Dumel »

no chyba normalne że na inauguracje się przychodzi, nie?
i kolanko przestań mnie śledzić tak w ogóle to mam brata bliźniaka więc nie byłbym taki pewien czy to byłem ja
Poza tym mam wrażenie, że jakoś czasu nie spędzasz w towarzystwie dziewczyn, a tylko Czachura .
może to gadanie o dziewczynach to taka zasłona dymna, aby nikt nie odkrył jego prawdziwej orientacji <no offence>
Awatar użytkownika
kolanko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1905
Rejestracja: 9 gru 2006, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Podziękował: 32 razy
Pomógł: 172 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: kolanko »

lina2002, po prostu niczym ja wpadne na pomysl to juz ktos (w tym i Ty ) wpadnie na rozw ;p no i dupa zbita ;p
może to gadanie o dziewczynach to taka zasłona dymna, aby nikt nie odkrył jego prawdziwej orientacji
rozgryzł mnie qleś jest dopiero 7 pazdziernik a juz mnie rozpracowali ... ajajaj.


a z czachurem siedze bo tylko jego znalem od poczatku , zreszta z tego co widze to dziewczynki w jednym kółeczku a chłopaczki w drugim okręgu
czachur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 3 sie 2007, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Połaniec/Sandomierz
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 1 raz

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: czachur »

kolanko pisze:
może to gadanie o dziewczynach to taka zasłona dymna, aby nikt nie odkrył jego prawdziwej orientacji
rozgryzł mnie qleś jest dopiero 7 pazdziernik a juz mnie rozpracowali ... ajajaj.

Proponuję przekazać tę informację kobiecie kolanka. Zobaczymy z jak efektownym limem wróci na uczelnię następnego dnia O ile wróci
Awatar użytkownika
kolanko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1905
Rejestracja: 9 gru 2006, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Podziękował: 32 razy
Pomógł: 172 razy

Kierunki zamawiane - UJ

Post autor: kolanko »

Włąśnie sie kąpie wiec rilax . robimy spotkanie na weekendzie grupa nr 8 ? :> na ryneczku np ?
ODPOWIEDZ