użytkownik szw1710

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
waliant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1801
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 275 razy
Pomógł: 183 razy

użytkownik szw1710

Post autor: waliant »

Czy wie ktoś może dlaczego Pan szw1710 nie udziela się już na forum?
miodzio1988

użytkownik szw1710

Post autor: miodzio1988 »

Dwa miesiące zaledwie się nie udziela

Może dlatego, że teraz kolosy są do sprawdzania? Egzaminy do układania. Albo po prostu przerwę sobie zrobił.

Jego sprawa chyba, nie?

Jeśli Ci brakuje tego użytkownika to na innym forum (bardziej specjalistycznie nastawionym do pewnej dziedziny matematyki) można zobaczyć jego aktywność
Awatar użytkownika
waliant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1801
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 275 razy
Pomógł: 183 razy

użytkownik szw1710

Post autor: waliant »

sorry za niewygodne pytanie ;]
miodzio1988

użytkownik szw1710

Post autor: miodzio1988 »

a dla kogo niewygodne?

Po prostu mówię, że użytkownik ma się dobrze, a czemu nie odwiedza forum to nie nasza sprawa raczej. Zawsze maila mozesz wyslac
szw1710

użytkownik szw1710

Post autor: szw1710 »

Przestałem się udzielać na forum, odkąd jeden z moderatorów wyrzucił mój post do kosza. Formalnie post był odpowiedzią w temacie lekko nieregulaminowym, więc racja jest po stronie moderatora. Ale oprócz prawa jest też obyczaj. I w mojej opinii moderator, o którym myślę, naruszył ten dobry obyczaj. Dlatego w obecnym podpisie napisałem, że obecna forma mojej współpracy z forum wyczerpała się. Nie będę tolerował wyrzucania moich postów z odpowiedziami, które mogą okazać się pomocne, do kosza.

Nie rozstałem się z forum definitywnie. Nie należy palić za sobą mostów. Być może kiedyś wrócę i znów zacznę pisać. Przez te niemal cztery lata pobytu na forum z szeregowego użytkownika awansowałem na wysokie miejsca co do liczby postów i liczby punktów pomógł. Więc na pewno duża część moich postów cieszyła się uznaniem. Dodam też, że w pewnym sensie forum wpłynęło na mój rozwój, albowiem w roku 2011 uzyskałem stopień naukowy doktora habilitowanego nauk matematycznych w specjalności równania funkcyjne. A przed kolokwium habilitacyjnym należało powtórzyć wiadomości z całej matematyki i odpowiadanie na forum wydatnie mi w tym pomogło. A swoją odpowiedź na jedno z pytań wręcz wykorzystałem podczas kolokwium. Obecnie, od roku 2012, zatrudniony jestem w swojej uczelni na stanowisku profesora nadzwyczajnego, posiadam swoich uczniów - doktorantów.

Jak Koledzy widzą, cenię się trochę. Lubię matematykę, to mój zawód i hobby. Dlatego zapisałem się kiedyś na forum. Czy i kiedy wrócę? Czas pokaże. Może jutro, może za rok... nie wiem.

W tzw. międzyczasie dostałem kilka prywatnych listów z zapytaniami, co się stało. Jeden z nich uważam za bardzo wzruszający. Ale więcej nie powiem, bo był bardzo osobisty.
ODPOWIEDZ