[matura 2005] matura 2005

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
licealista

[matura 2005] matura 2005

Post autor: licealista »

czy zna ktos jakies strony www lub dobre zbiore zadan z ktorych dobrze przygotuje sie do nowej matury na pozimie rozszerzonym??


moj email cobra23@interia.pl
kej.ef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2004, o 19:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mathland
Podziękował: 2 razy

[matura 2005] matura 2005

Post autor: kej.ef »

Wydaj mi się, że jezeli zrobisz wszystkie zdania ze starych zbiorów zadan (tych z których przytowywali sie ci ktorzy zdawali stara mature) to wystarczy. Choc nie wiem do konca jaki jest zakres na nowej maturze to slyszalem opinie jednego matematyka (on cos musial o tym wiedziec) ze material jest bardziej okrojony niz ten ze starej matury.

Wystarczy ze poprosisz o zbior zadan kogos kto zdawal stara mature
Ptolemeusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: 11 lip 2004, o 18:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław/Kraków
Pomógł: 2 razy

[matura 2005] matura 2005

Post autor: Ptolemeusz »

nie no przydotowywać sie ze starych zb. zawsze można ale nie wiem czy jest wielki sens, równie dobrze możesz robić cokowiek
mam taki fajny zb. do matury ale nie pamiętam tytułu ani autora, a zb. teraz jest u Zlodieja, jak on tu zajrzy to może i napisze co to za ks.
a i warto poserwować po str. komisji edzaminacyjnej tam powinny być przykładowe testy


poszukaj jeszcze innych
migol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2005, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

[matura 2005] matura 2005

Post autor: migol »

przygotowywanie się ze starych zadań maturalnych jest moim zdaniem średnio sensowne. nowa matura wprowadza nowe metody myślenia. ty nie ma 5 duzych zadan z czego do zrobienia sa 3. mamy tutaj 30 zadan i kazde nalezaloby zrobic. polecam pozycje książkowe, sam mam "Zdaj Maturę z matematyki" ( ) i z niej się przygotowuję. do tego bardzo się przydają podręczniki i zbiory zadań z klas I i II, tamte zadania też warto porobić
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

[matura 2005] matura 2005

Post autor: Yavien »

Tak, ksiazka z oficyny Pazdro ... 160&Seria= jest niezla, ale na moj gust za blisko siebie jest zadanie i odpowiedz, niezbyt dobrze dla tych, ktorzy zanim domysla do konca juz chca podejrzec "jak jest dobrze"
Ostatnio wpadla mi w rece ksiazka z Operona: Bardzo mi sie podoba, naprawde sporo zadan, ciekawe i roznorodne.
migol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2005, o 13:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

[matura 2005] matura 2005

Post autor: migol »

Ostatnio wpadla mi w rece ksiazka z Operona: Bardzo mi sie podoba, naprawde sporo zadan, ciekawe i roznorodne.
tylko jest kiszka z tego, ze szczegółowe rozwiązania są tylko w suplemencie dla nauczyciela
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

[matura 2005] matura 2005

Post autor: Yavien »

W ksiazce Pazdro rozwiazania sa rownie "szczegolowe" - po prostu jest podany schemat oceniania...
marcin18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2004, o 23:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrołęka

[matura 2005] matura 2005

Post autor: marcin18 »

dobry jest zbiór WSiPu "Maturalnie że zdasz"
Matura z matematyki 2005 - ... część 1 poziom podst. i rozszerzony - Kiełbasa Andrzej [url=http://.ksiegarnia.bytom.pl/ks132155.php]link do tego[/url]
egzaminy wstępne na wyższe uczelnie techniczne 2000-2003



marcin
Zablokowany