Monitorowanie tematu

Sprawy techniczne; TeX, avatary, shoutbox, funkcje specjalne... O tym wszystkim tutaj.
Awatar użytkownika
musialmi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3466
Rejestracja: 3 sty 2014, o 13:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PWr ocław
Podziękował: 382 razy
Pomógł: 434 razy

Monitorowanie tematu

Post autor: musialmi »

Nieraz na forum pojawiają się problemy, na które nie umiem odpowiedzieć, ale jestem ciekaw odpowiedzi. Mogę więc zaobserwować temat, żeby z każdą odpowiedzią na ten temat, został mi wysyłany mail na skrzynkę pocztową, której nie przeglądam. Dodatkowo, jeden nowy post = nowa wiadomość, co generuje masę wiadomości w krótkim czasie.

Czy legalne jest napisać w takim ciekawym temacie post w stylu "Też jestem ciekawy odpowiedzi", by móc monitorować taki temat (w "Zobacz swoje posty")?
szw1710

Monitorowanie tematu

Post autor: szw1710 »

Ustaw sobie śledzenie wątku (chyba nazywa się to obserwuj) i będziesz otrzymywał powiadomienia o nadejściu nowego posta na maila. Wielokrotnie z tego korzystałem.
Awatar użytkownika
musialmi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3466
Rejestracja: 3 sty 2014, o 13:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PWr ocław
Podziękował: 382 razy
Pomógł: 434 razy

Monitorowanie tematu

Post autor: musialmi »

Następujący kawałek mojej wiadomości miał oznaczać, że funkcja "obserwuj" mnie nie zadowala
musialmi pisze:Mogę więc zaobserwować temat, żeby z każdą odpowiedzią na ten temat, został mi wysyłany mail na skrzynkę pocztową, której nie przeglądam. Dodatkowo, jeden nowy post = nowa wiadomość, co generuje masę wiadomości w krótkim czasie.
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Monitorowanie tematu

Post autor: yorgin »

musialmi pisze: Czy legalne jest napisać w takim ciekawym temacie post w stylu "Też jestem ciekawy odpowiedzi", by móc monitorować taki temat (w "Zobacz swoje posty")?
Teoretycznie tak. Ja raczej takich postów bym nie usuwał.

Poza opcją "obserwuj" jest też "dodaj do zakładek". Próbowałeś tej opcji?
Awatar użytkownika
musialmi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3466
Rejestracja: 3 sty 2014, o 13:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PWr ocław
Podziękował: 382 razy
Pomógł: 434 razy

Monitorowanie tematu

Post autor: musialmi »

To jest całkiem w porządku opcja Dzięki.
ODPOWIEDZ