jaki jest czas dostępności do strony?

Sprawy techniczne; TeX, avatary, shoutbox, funkcje specjalne... O tym wszystkim tutaj.
Pablo82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 31 maja 2015, o 19:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 79 razy

jaki jest czas dostępności do strony?

Post autor: Pablo82 »

Jak w temacie posta.
Obserwuję, że jest tak: piszę jakiegoś posta, zajmuje mi to dość długo, powiedzmy 20 minut, wysyłam i... pojawia się strona: "zaloguj się". Loguję się, wracam na stronę i post znikł!.
Pół biedy jak jest to tylko tekst - mogę go wcześniej skopiować do pliku w Wordzie. Ale jak zastosowałem LaTeXa - to nic nie zapisuje się, więc musiałbym rozpocząć pisanie posta od nowa. Nie mam możliwości napisania mojego posta.
Pytania:
1. po jakim czasie strona wylogowuje się automatycznie ( według mnie po ok. 15 minutach )
2. Jak można zwiększyć czas otwarcia strony - potrzebuję 60 minut.
Będę wdzięczny Moderatorom/Administratorom za odpowiedź ale i za umożliwienie mi dostatecznie długiego czasu otwarcia strony.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
p-adyczny Leo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2014, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polandia
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 14 razy

jaki jest czas dostępności do strony?

Post autor: p-adyczny Leo »

  • Przed wysłaniem posta otwórz matematykę.pl w nowej karcie i sprawdź, czy się zalogowałeś.
  • Zawsze pamiętaj o skopiowaniu tego, co napisałeś, do schowka, tak na wszelki wypadek.
  • U mnie wciśnięcie wstecz przywraca posta (Firefox 38.0.5).
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

jaki jest czas dostępności do strony?

Post autor: yorgin »

Pablo82 pisze: 1. po jakim czasie strona wylogowuje się automatycznie ( według mnie po ok. 15 minutach )
Po 15 minutach braku aktywności.
Pablo82 pisze: 2. Jak można zwiększyć czas otwarcia strony - potrzebuję 60 minut.
Będę wdzięczny Moderatorom/Administratorom za odpowiedź ale i za umożliwienie mi dostatecznie długiego czasu otwarcia strony.
pozdrawiam
Tego nie da się zrobić dla jednej osoby. Więc nie można.

Brak aktywności łatwo jest obejść kilkając co kilka minut przycisk "podgląd".
Pablo82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 31 maja 2015, o 19:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 79 razy

jaki jest czas dostępności do strony?

Post autor: Pablo82 »

yorgin,
Przynajmniej powiedziałeś co jest niemożliwe. To będę klikać albo "podgląd" albo wklejać "gotowe rozwiązania" opracowane wcześniej na kartce. Ale dzięki !
ODPOWIEDZ