Komercyjne ogłoszenia - zasady umieszczania ogłoszeń

Awatar użytkownika
Arek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 9 sie 2004, o 19:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 12 razy

Komercyjne ogłoszenia - zasady umieszczania ogłoszeń

Post autor: Arek »

Komercyjne ogłoszenia - zasady umieszczania ogłoszeń
Dział ten jest miejscem, gdzie ogłoszenia mogą umieszczać Użytkownicy Forum. Ogłoszenia, w których sprzedaż/oferta usługi/towaru ma charakter inny niż transakcja (a więc reklamy firm, serwisów internetowych, korepetycje itp.) , będą traktowane w tym dziale jako "reklama komercyjna" - i bez uzgodnienia z administracją forum są zabronione. Zasady ogólne:

1. Temat

1. Rodzaj ogłoszenia: [kupię] [sprzedam] [zapłacę] [szukam] [zlecę] [oferuję]

2. Dalszy opis. Zakaz umieszczania w nazwie tematu linków do innych stron.


2. Treść ogłoszenia

1. Treść przede wszystkim powinna być zgodna z Regulaminem Forum. Należy zwrócić szczególną uwagę na styl wypowiedzi oraz staranność ogłoszenia. Ogłoszenia napisane niechlujnie lub łamiące inne zasady regulaminu mogą (ale nie muszą) być odrzucane.

2. Ogłoszenie o sprzedaży danego produktu (np. książki) może zawierać JEDEN link, jedynie wówczas gdy przedmiot wystawiony jest na aukcji (np. Allegro). W innym przypadku umieszczanie odnośników jest zabronione. W szczególności zakazuje się umieszczania linków do własnych ogłoszeń komercyjnych kierujących na inne serwisy internetowe.

3. Tematy w tym dziale wygasają automatycznie po upływie 90 dni od daty ich zamieszczenia. Dozwolone jest odnawianie ogłoszeń po ich wygaśnięciu.

4. Dopuszcza się jedynie ogłoszenia mające związek z naukami ścisłymi (matematyka i informatyka, ale również fizyka, chemia i inne).

5. Zabrania się umieszczania ogłoszeń dotyczących pomocy w pisaniu egzaminów, kolokwiów, sprawdzianów oraz innych form pisemnych sprawdzających wiedzę Użytkownika. Zabrania się ogłoszeń dotyczących pisania sprawozdań, projektów i innych form zaliczania przedmiotów. Zabrania się innych form ogłoszeń (zarówno jako zlecenie, jak i oferta) o charakterze oszustwa. W takich przypadkach należy się liczyć z możliwością otrzymania ostrzeżenia.

6. Każde ogłoszenie zanim staje się publicznie widoczne musi zostać zaakceptowane przez moderatora. Czas oczekiwania zależy od bieżącej aktywności moderatorów na forum.

7. Tematy zamieszczone i zaakceptowane w tym dziale przed wejściem niniejszego (zaktualizowanemu) regulaminu zachowują swoją ważność. Po ich wygaśnięciu odnowione ogłoszenia należy podporządkować nowemu regulaminowi.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2017, o 09:17 przez yorgin, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Aktualizacja zasad.
ODPOWIEDZ