Teraz MY (TVN)

Awatar użytkownika
bolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2470
Rejestracja: 2 lis 2004, o 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BW
Podziękował: 8 razy
Pomógł: 191 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: bolo »

Ktoś z Was oglądał dzisiejszy program?

Szok kompletny. PiS poszedł błyskawicznie na dno jak Titanic. Ciekawe do przyniosą nam rządy PO i być może jakiegoś ich przyszłego koalicjanta. Wiedziałem, że tam korupcja musi być, no ale nie aż na takim poziomie...
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: `vekan »

Nie ma sie co dziwic skoro kaczyniaki obiecywali ludziom złote góry nie mając 1,50 cm wzrostu.
Awatar użytkownika
dem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 596
Rejestracja: 5 sty 2005, o 21:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 17 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: dem »

Korupcja i Komunizm tyle.
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Emiel Regis »

No komunizmu to ja tutaj jednak nie widze... aczkolwiek korupcja jak najbardziej. Chyba że miałeś na myśli to że PiS jest socjalistyczną partią. To sie zgadzam. Taka pseudoprawica w kwestii gospodarki.
Dziś już chyba każdy zna "sprawę", nawet jak wczoraj nie ogladał. Zresztą bardzo dobrze że media tak nagłaśniają wszystko. PiS w swojej bezczelności chce wszystko wyciszyć i że nic sie nie stało. A stało się. I miejmy nadzieję ze w wyborach to odniesie efekt. Co niestety w Polsce nie jest pewne.
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Lorek »

Najlepiej to chyba skomentował Lepper, który stwierdził, że gdyby to dotyczyło innej partii, to PiS zaraz żądałby komisji śledczej i interwencji prokuratury, ale jak to ich dotyczy to jest to tylko "prowokacją".
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Emiel Regis »

heh, a mnie coś innego jeszcze bije po oczach, w Polsce teraz Beger i Lepper stają sie ostoją praworządności, to już chyba jest dno.
chlip
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 6 paź 2004, o 14:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: zadupiów
Pomógł: 2 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: chlip »

Polacy sami sobie zgotowali ten los.
Jaki kraj taki parlament.
I dopóki ludzie nie zaczną mysleć (przecież to nie boli) to nic się nie zmieni !!!!!
Awatar użytkownika
Arbooz
Gość Specjalny
Gość Specjalny
Posty: 357
Rejestracja: 13 gru 2004, o 20:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białogard/Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 7 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Arbooz »

Pojawienie się poslanki Beger w takiej roli może faktycznie być trochę wątpliwe. Moim zdaniem dla samoobrony to taka po prostu zabawa: mogli się pokazać, Beger sobie pohulała, znowu pojawiła się w mediach i jest jej z tym dobrze. Samoobrona pozostaje bardzo wątpliwą partią, ale tym razem należy im podziękować, bo tą akcją bardzo przyczynili się do ujawnienia prawdziwej twarzy PiS-u. Bezczelność, którą prezentowali posłowie należący do partii braci Kaczyńskich przechodziła już wszelkie granice i wreszcie mamy niezbity dowód na to, jak zakłamana jest ta partia. Kaczyńscy muszą odejść :P

BTW: Najbardziej w tej całej akcji podoba mi się postać Leppera. Czujecie jak dał czadu? Pokazał całej Polskiej scenie politycznej, że ma jaja i jak ktoś się z nim nie liczy to potrafi ostro dowalic :D Czyżby odwet za odwołanie z funkcji wicepremiera? ;>
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Calasilyar »

ja tam uważam, że z ta aferą może byc różnie, bo coś czuję, że takie gadki jak ta nagrana przez TVN (a może nawet jeszcze gorsze) to w sejmie odchodzą codziennie i to z udziałem posłów większości partii; najlepsze jak taki gostek z SLD głosi o moralności, a w poprzedniej kadencji to co było? mnie tylko niepokoi prezentowanie tej sprawy przez miedia publiczne... ja sobie włączyłem na moment i aż żal było patrzec, jak ci biedni prezenterzy wywiązywali się z (co było wyraźnie widac) mocnego polecenia przełożonych... i gdzie tu wolnosc słów , wolnosc myśli?... i dlaczego coraz rzadziej oglądam tv?

...i dlatego jestem apolityczny
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: luka52 »

Kod: Zaznacz cały

http://hotnews.pl/artpolska-921.html


Śmieszą mnie wasze komentarze.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Rogal »

Oczywiście, gdy sprawa dotyczy PiSu, to takie rzeczy są normalne w demokracji.
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Calasilyar »

Rogal pisze:gdy sprawa dotyczy PiSu, to takie rzeczy są normalne w demokracji
to nie są rzeczy normalne, przecież to nie są normalni ludzie... władza ich zdegenerowała. I nie chodzi tu o PiS, ale o to że polityka zawsze degeneruje i najlepiej trzymac paluchy daleko od niej
luka52 pisze:Śmieszą mnie wasze komentarze.
i nawzajem
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Emiel Regis »

luka52:
Nie wiem o czym ten link ma niby przekonać, chyba tylko o całkowitym braku zarówno obiektywizmu jak i moralności pana Stanisława Michalkiewicza.

Pozwolę sobie jego zacytować:
Tymczasem, wbrew histerycznej reakcji polityków i merdiów, rozmowy panów Mojzesowicza i Lipińskiego z panią Beger są w systemie demokracji politycznej rzeczą jak najbardziej normalną. Dlatego obrzydliwa jest i do nieba śmierdząca hipokryzja, jaką przy tej okazji demonstrują Donald Tusk, Marek Borowski, Jerzy Szmajdziński, Waldemar Pawlak i Jarosław Kalinowski, a także od pewnego czasu udający głupka ksiądz Sowa.
Niech nie mówi za wszystkich, jestem w stanie zrozumieć że dla niego to jest normalne, ale na pewno nie dla wszystkich.
Jeśli juz mówimy o standardach... W Polsce były (są?) mocno zaniżone, tylko dziwne że cała kampania polityczna PiSu polegała na krytyce innych, i rzekomym niesieniu odnowy moralnej, tak ma wyglądać ta odnowa?
Skoro ktoś twierdzi że wczesniej rządzili oszuści i byli niemoralni, a teraz sie na nich powołuje i mówi że TAK sie rządzi, to chyba prosty wniosek osoby myślacej że to także jest niemoralne?

Jeszcze tak na szybkości licząc, jeden posel Samoobrony z wekslem na 500tys, przeszło by ich do PiSu powiedzmy że koło 10, wtedy już mamy 5mln, czyli powoli zbliżamy się do kwoty Rywina. Nawet nie chce wiedzieć za czyje pieniądze PiS by ich spłacił...
No i jeszcze załatwianie spraw sądowych Beger.
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: luka52 »

Jakoś dziwne, że na SLD tak nie narzekaliście, a PiS owszem.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Rogal »

Ekhm, co w tym dziwnego? Dzięki rządom SLD przynajmniej gospodarka ruszyła i teraz PiS się może puszyć, że mamy cztero- nawet pięcioprocentowy wzrost gospodarczy. Natomiast jak PiS skończy się żreć ze wszystkimi w imię kompleksów z przeszłości i jak się wezmą do 'naprawiania' gospodarki to z tego to na pewno tylko bezrobocie spadnie, bo kolejne kilka milionów ludzi wyjedzie za granicę.
ODPOWIEDZ