Olimpiada fizyczna

półpasiec
Gość Specjalny
Gość Specjalny
Posty: 534
Rejestracja: 8 lip 2004, o 17:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 17 razy

Olimpiada fizyczna

Post autor: półpasiec »

Bierze ktos udzial, widzial zadania, chce cos powiedziec, szuka pomocy, troche podpowie itd??
Megus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 7 lip 2004, o 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Paris

Olimpiada fizyczna

Post autor: Megus »

Ja mam zamiar cos tam sprobowac, ale pewnie skonczy sie tylko na zobaczeniu zadan, bo praktycznie sie nie przygotowywalem. Reksiu, brales udzial w poprzednich olimpiadach ? Jesli tak to jakie wrazenia ? Trudne-latwe [wiem, ze to wzgledne, ale ... ] ?
Wojto

Olimpiada fizyczna

Post autor: Wojto »

Olimpiada fizyczna jest fajna
goraco zachecam do "sprobowania". Sam (bez wiekszego powodzenia...) startowalem 3 razy i twierdze, ze sie oplacilo. Po pierwsze mozna sie dowiedziec wielu ciekaych rzeczy, a po drugie (jesli macie dobrych nauczyycieli) mozna niezle "pociagnac" z matematyka Poza tym wiadaomo... trzeba sie przygotowywac, a to wiaze sie z nie chodzeniem na historie itp, itd
Megus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 7 lip 2004, o 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Paris

Olimpiada fizyczna

Post autor: Megus »

No wlasnie pod katem matmy z OF nie powinienem miec problemu, ale gorzej z sama fizyka [co za paradoks ].
półpasiec
Gość Specjalny
Gość Specjalny
Posty: 534
Rejestracja: 8 lip 2004, o 17:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 17 razy

Olimpiada fizyczna

Post autor: półpasiec »

To tak samo jak megus:) ale patrze na te zadania i coraz bardziej sie przekonuje, ze w pierwszym etapie wystarczy matma na poziomie gim:)(innymi slowy nie mam pojecia o zadnym), ale moze w roku szkolnym zaopatrze sie w jakies ciekawe ksiazki, to pojdzie lepiej
Awatar użytkownika
Arek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 9 sie 2004, o 19:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 12 razy

Olimpiada fizyczna

Post autor: Arek »

Niby tak, ale prawda jest taka, że 2 etap z fizy jest trudny i często starcza 1 lub 1.5 pełnego zadania na 3, aby wejść do doświadczalnych... Ale przecież na fizie można mieć "zeszyt z notatkami".
ODPOWIEDZ