Reklamy na forum

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik

Reklamy na forum

Post autor: arek1357 » 21 lut 2019, o 12:11

Otóż za wprowadzanie reklam na forum adminy i mody zapodają warny...

Ten fakt jest powszechnie znany, ponieważ nie mam firmy więc z tego tytułu warna nie dostałem.

Ale na forum jak łatwo zauważyć pojawia się masa reklam zewnętrznych, (dawniej tego nie było i było spokojnie) ...

Z tego tytułu , że się pojawiają te reklamy nikt warnów ani banów nie dostaje...

Jaki z tego wniosek "Co wolno wojewodzie..."

No właśnie i to chciałem podkreślić, że są równi i równiejsi, otóż z tytułu tych reklam( jak widać są święte krowy) możliwe, że adminy i mody hapią niezłą kasę...

Po co zarzynać kurę co niesie złote jaja...

Ale firmy , które wstawiają te reklamy nie rozwiązały według mnie ani jednego zadania (a może się mylę)...

A więc usery są do czarnej roboty a inni dzielą się kasą jak widać..

Chciałem jeszcze nadmienić , że owszem szanuję modów i adminów wtedy gdy są zwykłymi userami i odwalają robotę, pomagając i rozwiązując, lecz moja święta cierpliwość się kończy gdy zaczynają gwiazdorzyć i narzucać innym swój styl myślenia często beznadziejny...

Te reklamy na forum to dobry przykład...
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, o 12:15 przez AiDi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.

Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator

Reklamy na forum

Post autor: AiDi » 21 lut 2019, o 12:16

[quote="arek1357"]Z tego tytułu , że się pojawiają te reklamy nikt warnów ani banów nie dostaje...
[/quote]

Bo kto ma je dostać? Obecność reklam zależy od właścicieli forum, ludzi 'z zewnątrz'. My nie mamy tu nic do gadania.

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik

Re: Reklamy na forum

Post autor: arek1357 » 21 lut 2019, o 12:21

Więc wynika stąd, że właścicielami forum jakby dobrze pogrzebał to spółki powiązane z żydostwem i masonerią...

Jak zwykle czerpią zyski na wszystkim i wprowadzają podprogowe symbole ryjące mózgi...

Jan Kraszewski
Administrator
Administrator

Post autor: Jan Kraszewski » 21 lut 2019, o 12:32

Oraz z iluminatami, cyklistami, wegetarianami i jezuitami.

arek1357, jak zapłacisz za reklamę na forum, to Ty też będziesz mógł umieścić sobie swoją reklamę. Zakazane są reklamy nieuzgodnione, o czym powinieneś wiedzieć po przeczytaniu Regulaminu i to za takie reklamy są warny i bany.

JK

PS
Jeśli wypowiedzi przestaną dotyczyć tematu, to wątek zostanie zamknięty.

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: arek1357 » 21 lut 2019, o 12:37

Pojawia mi się tu też reklama Uniwersytetu Wrocławskiego, którego jesteś przedstawicielem a więc jak gdyby reklamujesz swoją firmę za co powinieneś dostać bana...

A ja ci nabijam studentów bo pomagałem niedawno jednej osobie rozwiązać zadania z Twoich zestawów na Twojej stronie...więc należą mi się za to profity, ponieważ zapewniam Ci miejsce pracy, bo jak nie będziesz miał studentów to splajtujesz Ty i Twoja firma, więc musisz mi być bardzo wdzięczny , lubię jak mi się wdzięczność okazuje , w formie materialnej lub bonusy...

Jan Kraszewski
Administrator
Administrator

Post autor: Jan Kraszewski » 21 lut 2019, o 13:05

arek1357 pisze:Pojawia mi się tu też reklama Uniwersytetu Wrocławskiego, którego jesteś przedstawicielem a więc jak gdyby reklamujesz swoją firmę za co powinieneś dostać bana...
Oj, Arku... To nie ja reklamuję Uniwersytet Wrocławski, tylko Uniwersytet Wrocławski wykupił u właściciela forum reklamę i dlatego ją oglądasz.

JK

a4karo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: a4karo » 21 lut 2019, o 13:10

Typowe podejście: mieć za darmo każdy by chciał. Ktoś musi wziąć kasę (choćby minimalną) za utrzymanie tej infrastruktury i serwisu. Tak kasa bierze się między innymi z reklam, czasem od sponsorów.

JK, może zrobić wersję dla wrażliwych na reklamy? Oczywiście płatną. Ciekawe ilu będzie chętnych

Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: kerajs » 21 lut 2019, o 13:23

Nie chodzi o to aby nie było reklam, lecz by były umieszczane sensownie. Mam wrażenie że kiedyś już o tym pisaliśmy.

Reklama nie powinna być dołączana do postu gdyż jego autor może sobie tego nie życzyć.
Reklama nie powinna ukazywać się między ostatnim postem a oknem szybkiej wiadomości, gdyż istotnie utrudnia odpowiedź.
Reklama nie powinna być zbyt wysoka,gdyż utrudnia śledzenie wątku.
itd

Szkoda, że właściciel ma to w nosie. Obawiam się, że przy takim podejściu za parę lat zostanie tylko polskojęzyczne forum matematyka.pisz .

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: arek1357 » 21 lut 2019, o 13:46

Brawo to prawda czas z tym coś zrobić...

bosa_Nike
Użytkownik
Użytkownik

Reklamy na forum

Post autor: bosa_Nike » 21 lut 2019, o 18:11

Koniecznie. No bo jakże to? ONI na pewno coś z tego mają, a JA nie?! I nie wszyscy są równi, rzesze szarych userów pracują w trudzie i znoju, a światowy imperializm czerpie zyski?! Pora powstać, wywieźć właścicieli serwisu np. do Jekaterynburga (bądź Świdnika, zależnie od tego, gdzie będzie bliżej), ekipę moderującą poddać przymusowej reedukacji, a władzę oddać w ręce Rad.

Tydzień bez fermentu byłby stracony...

@kerajs - wtyczka typu Adblock/AdblockPlus, a na urządzeniu mobilnym np. Adblock Browser, uwolni od niechcianej treści.

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: arek1357 » 22 lut 2019, o 00:38

Brawo od tej pory zaczynam doceniać Kobiety...

Masoni żydzi dewloperzy bankstery... precz z nimi...

ODPOWIEDZ