Fizyka Techniczna II Stopień

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
mogr1m
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2017, o 14:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 7 razy

Fizyka Techniczna II Stopień

Post autor: mogr1m »

Witam,

nie wiem czy podobny temat kiedyś był zakładany - nie znalazłem , dlatego założyłem

Szczerze wierzę, że wśród forumowiczów są osoby - po lub w trakcje - studiów II stopnia Fizyki Technicznej (lub pokrewnego kierunku z tej samej katedry), którzy byliby chętni do wyrażenia swojej opinii odnośnie uczelni na której studiują - czy polecają ją, czy atmosfera jest dobra, czy wydział "trzyma poziom", czy przedmioty (w większości) są dobrze wykładane itd.

Zastanawiałem się nad trzema uczelniami: AGH, Politechnika Poznańska i Politechnika Gdańska. Nie wykluczam innych, a do rekrutacji jeszcze trochę (na semestr letni, która rusza w styczniu na okres 2018/2019) tak więc przeglądając poszczególne strony uczelni, opisy kierunków itd. zdałem sobie sprawę, że wszystko zawsze będzie TAM wyglądało "ładnie", natomiast opinie są różne i zwykle dotyczące ogólnie uczelni, a nie wydziału/kierunku. Stąd i pomysł, że tutaj - na forum, które uważam za w miarę miarodajne źródło informacji - zapytać o opinie.

Dodam od razu, że zależy mi na wysokim poziomie i możliwości kontynuowania studiów na III stopniu.

Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
ODPOWIEDZ