Konkurs Eku 2010

Kangur, Alfik, Mistrzostwa w Grach Logicznych, Sejmik, Konkurs PW... Słowem - konkursy ogólnopolskie, ale nie OM.
EKU
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2010, o 11:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Świdnica

Konkurs Eku 2010

Post autor: EKU » 15 lut 2010, o 11:53

Rusza nasz konkurs!

Konkurs EKU 2010 zbliża się wielkimi krokami. Już za chwilę ujawnimy wszystkie szczegóły… Cztery wyrazy: jednostka – zespół – wybór – chęć, mogą zagwarantować Wam nie tylko atrakcyjne nagrody, ale satysfakcję, ambitną rozrywkę i medialny rozgłos!

Weźcie udział w naszym konkursie - pokażcie całej Polsce swoją pomysłowość i gotowość do działania! Czy uczniowie z Twojej okolicy będą najlepsi?

Atrakcyjne nagrody – dla szkoły i klasy, z której pochodzi drużyna. Sprzęt cyfrowy, wejściówki do kina, teatru, aquaparku i wiele, wiele innych!

Kto?
Jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej? Jesteś ambitny, doskwiera Ci głód emocji i kreatywnego działania? Masz głowę pełną pomysłów i szukasz dla nich ujścia? Masz znajomych, podobnych do siebie? W takim razie my szukamy właśnie Was!

Co i jak?
Co musicie zrobić? Przyłączcie się do nas i zostańcie Klubowiczami! Tak, jak zrobiła to Minister Edukacji Narodowej – Katarzyna Hall, która objęła portal Elitarny Klub Ucznia honorowym patronatem.

Konkurs podzielony jest na 4 tury:
I tura – półfinałowa (01 – 25.03 2010)
II tura – półfinałowa (29.03 – 26.04 2010)
III tura – półfinałowa (27.04 – 24.05 2010)
IV tura – finał (25.05 – 14.06 2010)
Nie musicie uczestniczyć we wszystkich turach. Wystarczy jedna i miejsce w pierwszej piątce, by zawalczyć o Grand Prix Elitarnego Klubu Ucznia!

Po każdym etapie wyłoniony zostanie zwycięski zespół, który otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci wycieczki o charakterze kulturalnym, bądź rekreacyjnym. Natomiast 5 pierwszych premiowanych miejsc otrzyma możliwość walki o Grand Prix, w ramach finałowej rozgrywki.
Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przesłać pracę obrazowo-literacką.
Konkurs ma 3 kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.. W konkursie udział biorą 2- osobowe zespoły klasowe wraz z opiekunem.
Wejdźcie w specjalną zakładkę http://eku.edu.pl/konkurs-index.html, przeczytajcie regulamin, zerknijcie na przykładowe prace, a następnie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Już niebawem atrakcyjne nagrody będą w Waszym zasięgu!

http://www.EKU.edu.pl

ODPOWIEDZ