Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34125
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 17 gru 2022, o 20:04Musisz odstawić na bok swoje uczucia i odczucia i starać się rozpoznawać prawdę, która Cię wyzwoli z okowów ciemnoty i zacofania...
I będziesz wyzwolony, tak jak Arek. Potraktuj to jako zachętę... :P

JK
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

A teraz przekażę Ci prawdę, której nie przeczytasz w podręcznikach historii:

Otóż od dwóch tysięcy lat nasz kultura łacińska zmaga się z anty kulturą judaistyczno-kabalistyczną aktywującą się pod różnymi mutacjami takimi jak:
husytyzm, anglikanizm, protestantyzm, marksizm, komunizm, faszyzm, liberalizm, modernizm, demokracja, itd...

Dodano po 1 dniu 2 godzinach 27 minutach 7 sekundach:
Druga sprawa to powiem szczerze, że bardziej ujęło mnie średniowiecze francuskie niż renesans włoski byłem tu i tu i mam skalę porównawczą...

Zachód lepiej się rozwinął niż wschód bo zablokował przynajmniej trochę ekspansję marksizmu , na wschodzi się świetnie marksizm rozwinął (ZSRR, Chiny, Laos Kambodża, Wietnam Korea Kuba,...)...Gdzie kraje doprowadził do skrajnego upadku, walka klas zebrała żniwo...

To taki przyczynek do tematu: "marksizm w służbie rozwoju cywilizacji"...

A jeszcze jedno Kościół nie służy po to aby np. Cesarz Otton miał do dyspozycji telewizory plazmowe, nie służył też to podnoszenia poziomu życia obywatelom tylko do posług duchowych...(To przyczynek dla tych co pomylili pojęcia)...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34125
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 18 gru 2022, o 23:39Druga sprawa to powiem szczerze, że bardziej ujęło mnie średniowiecze francuskie niż renesans włoski byłem tu i tu i mam skalę porównawczą...
W końcu się wygadał: prawdziwy podróżnik w czasie. :P

JK
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

arek1357 pisze: 18 gru 2022, o 23:39
A jeszcze jedno Kościół nie służy po to aby np. Cesarz Otton miał do dyspozycji telewizory plazmowe, nie służył też to podnoszenia poziomu życia obywatelom tylko do posług duchowych...(To przyczynek dla tych co pomylili pojęcia)...
Jasne, że nie. Otton nie był kościelnym pasibrzuchem. Telewizory plazmowe należą się rydzykopodobnym
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Telewizory plazmowe należą się rydzykopodobnym
Znaczy masz telewizor plazmowy czy nie bo jak masz to jesteś rydzykalistą a jeżeli nie masz to jesteś w opozycji...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34125
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 19 gru 2022, o 09:22 Znaczy masz telewizor plazmowy czy nie bo jak masz to jesteś rydzykalistą
Pomyliłeś kierunek implikacji...

JK
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Więcej Rydzyk zrobił dla Torunia niż np. a4karo lub każdy inny

Dodano po 11 minutach 57 sekundach:
Od czasu do czasu piszę na temat nicków lub awatarów forumowiczów, dzisiaj też napiszę te nicki dzielą się na:

- fajne
- głupie a nawet debilne
- nijakie jak coś takiego: "3a174ad9764fefcb"

Nick ten wskazuje, że dany osobnik uczy się pisać na maszynie do pisania (lub w ogóle uczy się pisać), lecz nie do końca mu to wychodzi.
Lub mam to traktować jak jakiś szyfr,
możliwe, że mamy do czynienia z kolejną enigmą...
Ja jednak zostanę przy maszynie do pisania...

np: Jan Kraszewski prosty dobry nick, Slup nijaki nie podoba mi się, a4karo sugeruje, że osobnik ma problemy z hazardem...
Itd... Na tym forum można pisać doktorat z nicków... i awatarów...
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Moim zdaniem najbardziej debilnym nickiem jaki jest na tym forum jest nick "arek1357". Co to w ogóle jest? Właściciel tego nicku nie wie, że imiona pisze się z wielkiej litery? I co to za liczba? Wiek i IQ czy może odwrotnie? Z takiego nicku jestem w stanie wywnioskować, że jego właściciel ledwo ogarnia pisownię, ale logiki już nie.

No ja bym się bardzo zdziwiła, gdyby coś w Slupie ci się podobało. Tak, a4karo popełnia hazard, gdy wchodzi na forum i ryzykuje tym, czy zostanie zwyzywany.
No wiesz, a4karo jest z Bydgoszczy, to ciężko by przyświadczał się Toruniowi... Ale Bydgoszczy przyświadczył się dostatecznie.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Moim zdaniem najbardziej debilnym nickiem jaki jest na tym forum jest nick "arek1357".
Mi się wydaje, że gadasz jak tuman 1,3,5,7 to liczby szczęśliwe, liczby święte, trzy z nich to liczby pierwsze jedynka ma szczególną wagę, takie rzeczy to tłumaczę tumanom, arek z małej litery bo ksywę można tak pisać

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
Tak, a4karo popełnia hazard, gdy wchodzi na forum i ryzykuje tym, czy zostanie zwyzywany.
Kto miałby go wyzywać Ty???
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34125
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 19 gru 2022, o 21:461,3,5,7 to liczby szczęśliwe, liczby święte, trzy z nich to liczby pierwsze jedynka ma szczególną wagę,
No i wyszedł z Arka kabalista i numerolog.

JK
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Z takiego nicku jestem w stanie wywnioskować, że jego właściciel ledwo ogarnia pisownię, ale logiki już nie.
To raczej nie potrafisz w ogóle wnioskować co da się zauważyć...ślepy koń to widzi...

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
No i wyszedł z Arka kabalista i numerolog.
Tego nie zaprzeczę jestem numerologiem kabalistą nie...
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

arek1357 pisze: 19 gru 2022, o 21:50

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
No i wyszedł z Arka kabalista i numerolog.
Tego nie zaprzeczę jestem numerologiem kabalistą nie...
Z tą pisownią miała rację.
Awatar użytkownika
Janusz Tracz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4060
Rejestracja: 13 sie 2016, o 15:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: hrubielowo
Podziękował: 79 razy
Pomógł: 1391 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Janusz Tracz »

Jan Kraszewski pisze: 19 gru 2022, o 21:47 No i wyszedł z Arka kabalista i numerolog.
Akurat Twój Nick pochwalił więc myślałem, że nie będziesz mu dogryzać.

Ciekawy jestem co arek1357 myśli o innych Nickach. Akurat z tym jak skomentował Nick slup to się nie zgodzę. Mi się podoba taka rytmiczna nazwa łatwa to wypowiedzenia. Albo tak też bardzo ładna nazwa, Chromosom jest ok albo Dasio11 (tylko nie wiadomo skąd 11 pewnie było już zajęte). Lorek też jest ok. Na forum było kilku kreatywnych wymyślaczy Nicków. Ocena arek1357 to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Qń to kojarzy mi się z koniem więc nie bardzo do tego ten user był bufonem (zjadacz rozumów), ale slup nie wiem o co tu chodzi kojarzy mi się ze słupem a więc z czymś mało kreatywnym. Nick a4karo nie do końca pochwaliłem bo skoro ma problemy z hazardem to podejrzewam, że jego relacje z rodziną nie są najlepsze... Może jest mocno zdominowany przez żonę i próbuje odreagować tego akurat nie wiemy ale można postawić hipotezę...
Nigdy bym się nie nazwał Chromosom bo brzmi dla mnie jak....biib... Dasio jest ok kojarzy się z jakąś kreskówką... Lorek jak najbardziej szkoda tylko, że właściciel nicku był chamski i to do potęgi... dobrze, że go tu już nie ma chyba zrobił najlepszą rzecz usuwając się w niebyt...
Aidi jest głupie nic nie znaczy no chyba, że dla swego twórcy...
Trochę przesadą jest Bierut kojarzy się po prostu źle choć do tego usera nic nie mam... Psiaczek sympatyczny...Timon ładny nick...
Nie rozumiem tylko czemu Twój awatar to taki wielki futrzak nie pasuje do końca do Ciebie...

Dodano po 13 minutach 30 sekundach:
a4karo to po prostu postać profesora z tego teledysku nic lepiej go nie odzwierciedli:

Najlepsza to jego relacja z żoną...

https://www.youtube.com/watch?v=axWVMr-RpMM
Awatar użytkownika
Janusz Tracz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4060
Rejestracja: 13 sie 2016, o 15:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: hrubielowo
Podziękował: 79 razy
Pomógł: 1391 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Janusz Tracz »

Za krótko jestem na forum by poznać właścicieli Nicków które wymieniłem. Aidi jest ok kojarzy się z ALDIm. Timon faktycznie ładny Nick.
arek1357 pisze: 19 gru 2022, o 22:22 Nie rozumiem tylko czemu Twój awatar to taki wielki futrzak nie pasuje do końca do Ciebie...
To Alf z planty Melmac który jadł koty. Mi się podoba ten serial. Niestety Nick Alf jest już zajęty. Czy ja wiem czy nie pasuje...
ODPOWIEDZ