Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Hmm... masz ciekawą definicję słowa "konkretniej"...
Czy nie widzisz wokoło co się dzieje czy trzeba ci więcej konkretów?

Proponuję korepetycje u J,. G. który potrafi udowodnić w dowodzie dziesięciostronicowym, że zbiór dziewięcioelementowy jest liczniejszy niż pięcioelementowy, ja niestety nie mam takiej umiejętności i raczej nie wyważam otwartych drzwi, jeżeli J.K. i Slup nie widza, że system oświatowy pod dowództwem obecnej p. minister schodzi na psy. Nie zauważyliście całego zamieszania z pracami domowymi to znaczy, że nic nie widzicie i nie rozumiecie...
A obcinanie lekcji religii którą rząd chce przeforsować, historię i społeczeństwo , itd... mało wam konkretów czy po prostu nie chcecie niczego rozumieć... Współczuję...

Pytając mnie w tym wypadku o konkrety to wam powiedziałem:
- religia
- prace domowe i zamieszanie z tym związane (na razie za bardzo to nikt nie wie jaka jest prawna sytuacja związana z pracami domowymi)
- poza tym powierza się uczniów w łapy organizacji pozarządowych, które przychodzą do szkół i sieją ferment. Czarnek jednak ich trochę stopował
- obcinanie HITU...

I jakich jeszcze wam trzeba konkretów albo w ten sposób udajecie, że nie wiecie o co biega albo próbujecie z kogoś robić idiotę, albo sami...

I dalej trzeba wam dowodów w typie Jakuba G?

Dodano po 16 minutach 52 sekundach:
Teraz jest tak: uczniowie krzyczą, że zadania domowe zniesione są, nauczyciele wrzeszczą , że zadania są dalej tylko nieobowiązkowe, tworzy się chaos, tak naprawdę nikt nic nie wie co obowiązuje a co nie, jeżeli według was jest to dobra zmiana to gratuluję dobrego samopoczucia...
bosa_Nike
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1667
Rejestracja: 16 cze 2006, o 15:40
Płeć: Kobieta
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 447 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: bosa_Nike »

Pytając mnie w tym wypadku o konkrety to wam powiedziałem:
Zdecydowanie to religii i HiT-u więcej potrzeba, c.b.d.o.
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3755 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

I trzeba poważnie się zastanowić nad usunięciem z programu biologii i geografii.
W zamian lekcje kreacjonizmu i dużo geometrii (płaskiej, tak jak Ziemia)
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2024, o 06:49 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto cytowany tekst. Nie cytujemy całej treści postu, jeśli odpowiadamy bezpośrednio pod tym postem!
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

lekcje kreacjonizmu
Tak kreacjonizm wśród uczniów to bardzo ciekawa sprawa: jednego wykreuje na geniusza w jego własnym otoczeniu (zazwyczaj minimalnym), a drugiego na zboczeńca lub pederastę a trzeciego na smartfonowego zombiaka...
Tak wygląda właśnie kreacjonizm...

W tym kierunku idzie edukacja, jeżeli Slup dalej nie widzi w tym patologii i nonsensu to nawet korepetycje u J. G. mu nic nie pomogą...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 794
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Mnie jedynie szkoda HiT-u. Miałem dobre zdanie o podręczniku Roszkowskiego, chociaż jestem w stanie zrozumieć, że był kontrowersyjny.

Jeśli chodzi o resztę, to popieram ministrę Nowacką. Zamiast religii wprowadziłbym lekcje genderyzmu, queer oraz feminizmu siódmej fali. Koniecznie w środku dnia i obowiązkową dla wszystkich. Liczba godzin tygodniowo do ustalenia, ale niemniej niż 5. Podstawę programową napisałaby prof. Środa, redaktorki Wysokich Obcasów i aktywistki Dziewuchy Dziewuchom. W programie koniecznie pochwała sex workingu jako godnego i skutecznego sposobu zarobkowania.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

chociaż jestem w stanie zrozumieć, że był kontrowersyjny.
W którym miejscu?

No wreszcie się otwarłeś i o to mi chodziło lekcje genderyzmu, i zboczeniowizmu...

Każdy w końcu pokazuje prawdziwą twarz i się otwiera...podoba mi się Twoje wyznanie sporo wiem...

Inni jeszcze tak pięknie się nie otwarli, ale to tylko kwestia czasu...

Dodano po 7 godzinach 52 minutach 53 sekundach:
Po tym się podpisuję:
Ukryta treść:    
No i znowu wychodzi na moje, zawsze mnie postrzegano jako antysemitę i poszukiwacza teorii spiskowych bo mówiłem prawdę o udziale żydów w:rewolucjach, wojnach, w marksizmie, World Trade Center o podminowaniu budynków przed pewne grupy, etc... I nie trzeba było czekać i żydzi ostrzeliwują z premedytacją organizacje humanitarne z Polakami , a ostrzeliwują za dostarczanie pomocy Palestyńczykom...- taka kara...

Ja no niestety przewiduję pewne sytuacje i potrafię wyciągać wnioski, wtedy gdy jeszcze na początku mówiłem na temat wojny na Ukrainie inaczej niż propaganda też tu byłem zakrzykiwany np. przez Slupa, który w sposób jak zwykle elokwentny i przekonywujący odwracał kota ogonem...
Wyszło na to, że rację miałem ja i z Ukrainą i z żydami...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 794
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 7 kwie 2024, o 21:52 Ja no niestety przewiduję pewne sytuacje i potrafię wyciągać wnioski, wtedy gdy jeszcze na początku mówiłem na temat wojny na Ukrainie inaczej niż propaganda też tu byłem zakrzykiwany np. przez Slupa, który w sposób jak zwykle elokwentny i przekonywujący odwracał kota ogonem...
Wyszło na to, że rację miałem ja i z Ukrainą i z żydami...
Widzę, że stosujesz tzw. afirmacje.
strona vibracje.pl pisze: Cieszę się, że jesteś tutaj. Chciałabym podzielić się z wami pewnym odkryciem, które zmieniło moje życie. Wiecie, jak to jest, kiedy czujecie, że wasze marzenia są jak chmury - piękne, ale nieuchwytne? Miałam tak wiele razy. Ale odkryłam coś, co pozwoliło mi dotknąć tych chmur. To afirmacje. Proste, ale potężne zdania, które mają zdolność odmienić nasze spojrzenie na świat. Dzięki nim zaczęłam kroczyć ścieżką, o której zawsze marzyłam, kierując się sercem.

Dlatego przygotowałam dla was coś wyjątkowego. To lista pięćdziesięciu afirmacji, które pomogły mi znaleźć drogę do obfitości i spełnienia. Są jak najlepsi przyjaciele, zawsze gotowi wesprzeć i dodać otuchy. Chcę, abyście wiedzieli, że nie jesteście w tym sami. Razem możemy przejść tę drogę. Pozwólcie, że moje doświadczenie i te proste, ale mocne zdania, staną się waszymi przewodnikami. Zaufajcie procesowi, zaufajcie sobie.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Cytat ten co podałeś bardzo przypomina mi afirmacje i wypowiedzi osób, które chodzą na kursy alpha, lub uczestniczą w spotkaniach z takimi typami jak Zieliński, lub uczestniczą w pseudo nabożeństwach z Toronto Blessing albo zgoła jakbym był na spotkaniach amwaya lub innej sprzedaży piramidalnej... Często tam słychać takie wypowiedzi typu: "bracie jak dobrze że tu jesteś", "jesteś wyjątkowy" , "Duch Święty przez Ciebie przemawia Bracie"... i takie tego typu bzdury...

Osobiście nie trawię tego typu bzdetów więc źle mnie oceniłeś, więc bardzo proszę postaraj się lepiej. Ja rozumiem, że wczoraj mogłeś mieć ciężki wyborczy dzień jak i cały tydzień przedwyborczy więc wybaczam Ci niezbyt trafnej diagnozy...w stosunku do mojej osoby...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 794
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 8 kwie 2024, o 11:04 Ja rozumiem, że wczoraj mogłeś mieć ciężki wyborczy dzień jak i cały tydzień przedwyborczy więc wybaczam Ci niezbyt trafnej diagnozy...w stosunku do mojej osoby...
W Warszawie przez rok pobryluje jaśnie oświecony Trzaskowski, a potem komisarz wyznaczony przez Tuska i kolejne wybory. Wrocław mnie bardzo martwi. Żeby nie wybrać w pierwszej turze absolwenta Collegium Humanum pana Sutryka? Czyżby nie spodobały się wdzięki urzędniczki, która nagrywała erotyczne filmy w magistracie? Podobny problem jest z Krakowem. Smuci ten deficyt uśmiechu i europejskości w tych miastach.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Smuci ten deficyt uśmiechu i europejskości w tych miastach.
Bardzo proszę o większe konkrety w sprawie tej europejskości i uśmiechu, ta wypowiedź jest dla mnie niejasna...

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Sutyryk to podobno beniaminek KO...

Dodano po 23 minutach 8 sekundach:
Ciekawi mnie na kogo głosowali forumowi wrocławianie np. J.K. lub Dasio, może paru innych i na kogo Ty głosowałeś...
Powinno zrobić się na forum sondaż wyborczy lub każdy powinien złożyć deklarację na kogo tzn. jaką partię głosował bo chodzi o poglądy a nie nazwiska...
Dla mnie ważne czy ja rozmawiam z totalnym lewakiem czy z prawicowcem. Mimo iż po dwóch słowach potrafię rozeznać kto ma jakie poglądy na tym forum dzięki mojej przenikliwości, ale nie o to biega, ważne aby każdy sam się zdeklarował co sobą prezentuje...

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Żebym nie musiał zacytować klasyka:

"jest Pan zerem Panie..."...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34302
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 8 kwie 2024, o 12:28Mimo iż po dwóch słowach potrafię rozeznać kto ma jakie poglądy na tym forum dzięki mojej przenikliwości,
https://www.youtube.com/watch?v=Y665FJYt9hQ

JK
bosa_Nike
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1667
Rejestracja: 16 cze 2006, o 15:40
Płeć: Kobieta
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 447 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: bosa_Nike »

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 794
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 8 kwie 2024, o 12:28 Ciekawi mnie na kogo głosowali forumowi wrocławianie np. J.K. lub Dasio, może paru innych i na kogo Ty głosowałeś...
Powinno zrobić się na forum sondaż wyborczy lub każdy powinien złożyć deklarację na kogo tzn. jaką partię głosował bo chodzi o poglądy a nie nazwiska...
Ja nie brałem udziału w wyborach. Kładłem glazurę u klienta w łazience, a potem po robocie zaprosił mnie na smaczną wódkę.

Jeśli chodzi o poglądy polityczne, to popieram zniesienie senatu, granicę na Odrze i Nysie Łużyckiej oraz reformę rolną.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Na czym ma polegać ta reforma rolna>?

Zacytuję klasyka:

"Jeżeli nie mam racji udowodnijcie to a jeżeli mam rację skłońcie przede mną głowę i uznajcie moje słowa"...
Kładłem glazurę u klienta w łazience
Chciałem zauważyć, że wybory były w niedzielę więc wnioskuję, że płytki kładłeś w niedzielę a więc zbeszcześciłeś Dzień Pański...

Za czasów Bolesława Chrobrego za jedzenie mięsa w piątek wybijał Bolesław zęby chłopom...
Jaką karę mógłbyś dostać za sprofanowanie dnia świętego..., nie mówiąc już o tym, że nie spełniłeś obywatelskiego obowiązku...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 794
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Klient to ksiądz kanclerz pewnej kurii i nie miał nic przeciwko. Poza tym chciałem już skończyć tę łazienkę. Inni klienci narzekają, że do nich nie przychodzę i żona się gniewa, że u nas też trzeba parę płytek położyć i od dawna obiecuję, że położę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Trochę za dużo roboty wziąłem.
ODPOWIEDZ