Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Niestety na moją stołówkę mają wstęp pracowicy wyższego szczebla i kapelan, który zresztą zatrudniony jest na stanowisku równoważnym dyrektorskiemu. Ten kapelan to w ogóle bardzo miły człowiek – często z nim biediaduje w tej stołówce. Jednak do jagnięciny i cielęciny lepsze jest dobre wino. Wódkę piję do śledzia i sandacza w galarecie. Oczywiście wszystko w małych ilościach – w końcu jestem w pracy.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5683
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 523 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Ciekawa praca może coś więcej na ten temat...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

A co chciałbyś wiedzieć?

To dzięki tej pracy poznałem kilku wysoko postawionych duchownych. Czasem sponsorujemy lub wspieramy finansowo inicjatywy instytucji związanych z Kościołem Katolickim.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Ayn Rand uzasadniała odbieranie ziemi rdzennym Amerykanom i ich eksterminację tym, że nie mieli oni odpowiedniego poziomu kultury prawno-filozoficznej i nie przestrzegali umów z Europejczykami (np. przyjmowali towary lub pieniądze za ziemię, po czym na nią wracali). Zważywszy na historię tzw. Pięciu Cywilizowanych Narodów, nie wynikało to z niemożności intelektualnej, lecz z innych czynników (kulturowych czy gospodarczych), sam potencjał był. Zadziwia mnie to, że w Stanach dużo osób ze środowisk zbliżonych do libertariańskich zdaje się szanować tę pisarkę (filozofką bym jej nie nazwał, bo wywala się na elementarzu).

PS Jan Paweł Drugi jeszcze tutaj wróci, z jedenastolatką ulży swojej chuci.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5683
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 523 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Ciekawa i dobra praca w której można zjeść sandacza, jagnięcinę lub może i dziczyznę...(z Twoimi możliwościami załatwiłbyś mi jakiś skromny etacik w tak intratnej placówce)...
Według standardów marksistowskich bardziej godzi się jeść karpiele a w święta kaszę no chyba, że jest się w kolegiacie zarządzających szarym marksistowskim bydłem czyli pogłowiem czegoś co kiedyś nazywano ludźmi...

J.P. II nie odczuwał chuci...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Premislav pisze: 9 lut 2023, o 14:00 filozofką bym jej nie nazwał, bo wywala się na elementarzu
Na czym konkretnie? Pytam z ciekawości.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5683
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 523 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Zacytuję ciekawą rozmowę, która notabene była sprawdzeniem umiejętności ucznia szkoły średniej z geometrii analitycznej:

Prof: jaka jest odległość między prostymi k,l (oblicz):

k: y=2x-3
l: y=-3x+4

Uczeń: wynosi jedna trzecia ix

Prof: ile wynosi ix

uczeń: ix to trzy ix

Prof: zdałeś na pięć

uczeń: bardzo dziękuję

Czy potrafi ktoś wytłumaczyć ocenę Profesora czy miał rację?
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Widzę Arku, że sprawdziłbyś się jako prowadzący kącik zagadek w jakimś periodyku w rodzaju "Tele Tydzień" lub "Twoje Imperium".
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5683
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 523 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Dziękuję Slup za uznanie ale czy potrafisz tę zagadkę rozwiązać czy Profesor miał rzeczywiście rację czy nie...

Dodano po 2 godzinach 6 minutach 50 sekundach:
Ukryta treść:    
Dodano po 1 godzinie 3 minutach 31 sekundach:
Slup niedługo tu napiszę notatkę Lenina, którą zabronił przepisywać do wysokich oficerów była wysłana ciekawa...

Druga sprawa wracają do unijnego robactwa czy nie widzisz różnic jakie są gdy ktoś chce konsumować szarańczę np. św. Jan w czasach Chrystusa, a to co unia nam zapodaje na siłę: robactwo jako forma wypełniacza do mąki i innych produktów a ludzie normalni tego nie chcą np.?
(W Twojej ekskluzywnej restauracji sam może bym zamówił szarańczę na spróbowanie)...Jeszcze jakbyś mi zasponsorował ...

W marksiźmie kolektyw nie dyskutuje i nie pyta się o zdanie mas bo sam jest ich reprezentantem , unia też jest reprezentantem szarej masy i wie lepiej co mamy żreć...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: Dziękuję Slup za uznanie ale czy potrafisz tę zagadkę rozwiązać czy Profesor miał rzeczywiście rację czy nie...
Potrafię, ale nie mam zamiaru tego tutaj dowodzić, bo poziom tej zagadki jest taki, że zamieściłbym ją w "Fakcie" obok nagiej kobiety na ostatniej stronie.
arek1357 pisze: Slup niedługo tu napiszę notatkę Lenina, którą zabronił przepisywać do wysokich oficerów była wysłana ciekawa...
Powinieneś zadbać o zdrowie psychiczne...
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5683
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 523 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Powinieneś zadbać o zdrowie psychiczne...
Wiesz co dziwnie reagujesz..., taka reakcja dowodzi tego, że tracisz kontrolę nad samym sobą, więc w związku z tym może spotkamy się u tego samego lekarza powiem mu nad czym ma popracować...

A notatkę i tak zamieszczę....(chodzi mi o to żebyś odniósł się do pewnych kwestii, ponieważ świadomie i dosyć soczyście z właściwym sobie wdziękiem potrafisz wytłumaczyć każdą niegodziwość)

Druga sprawa to taka, że zostały wczoraj potwierdzone moje przypuszczenia na temat ścisłych związków talmudyzmu z marksizmem, socjalizmem i komunizmem...(jednakże socjalizm to tylko stan przejściowy)...

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
poziom tej zagadki jest taki, że zamieściłbym ją w "Fakcie" obok nagiej kobiety na ostatniej stronie.
Zagadka nie miała na celu spotęgowaniu Twojego myślenia twórczego i potencjału umysłowego, ale miała na celu Cię rozbawić podobnie jak ostatnia strona Faktów...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Slup pisze:Na czym konkretnie? Pytam z ciekawości.
It''s not my job to educate you, xD W telegraficznym skrócie wydawało jej się, że zaproponowała satysfakcjonujące rozwiązanie gilotyny Hume'a. Na pewno Instytut Misesa kiedyś o tym pisał, bobym o tym nie wiedział.
krl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 10 lis 2009, o 22:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 135 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: krl »

arek1357 pisze: 13 lut 2023, o 13:15
Druga sprawa wracają do unijnego robactwa czy nie widzisz różnic jakie są gdy ktoś chce konsumować szarańczę np. św. Jan w czasach Chrystusa, a to co unia nam zapodaje na siłę: robactwo jako forma wypełniacza do mąki i innych produktów a ludzie normalni tego nie chcą np.?
(W Twojej ekskluzywnej restauracji sam może bym zamówił szarańczę na spróbowanie)...Jeszcze jakbyś mi zasponsorował ...

W marksiźmie kolektyw nie dyskutuje i nie pyta się o zdanie mas bo sam jest ich reprezentantem , unia też jest reprezentantem szarej masy i wie lepiej co mamy żreć...
Ech jaka ta UE wredna. Każe ludziom żreć robale. I dlaczego? No po prostu z powodu swojej wredności, wiadomo. Dodatkowo to przecież sługi Szatana, a wszelkie robale są właśnie miłe Szatanowi. Z drugiej strony mamy Pana, któremu miły jest schabowy i 10 kilo mięcha na miesiąc.

Czy to jest z Monthy Pythona? Z Żywotu Briana?
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 13 lut 2023, o 16:40 Druga sprawa to taka, że zostały wczoraj potwierdzone moje przypuszczenia na temat ścisłych związków talmudyzmu z marksizmem, socjalizmem i komunizmem...(jednakże socjalizm to tylko stan przejściowy)...
Nic dziwnego. Osoby chore umysłowo zazwyczaj uważają, że są nieomylne i wszędzie widzą potwierdzenie swych dziwacznych przypuszczeń. Postrzegają też świat jako jeden wielki spisek, miejsce ciągłego ścierania się sił dobra i zła, mają dostęp do tajnych notatek różnych historycznych postaci lub wierzą w demonicznych kosmitów.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5683
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 523 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Slup uważa że jestem chory umysłowo wydał diagnozę dla mnie krzywdzącą, jak mówię jest to człowiek zły ślizgający się dobrze po powierzchni i robiący uniki w wielu kwestiach, brak ci poczucia humoru i dystansu , jesteś nietolerancyjny, potrafisz obrażać , zachowujesz się jak diabeł skropiony wodą święconą, omijasz sprytnie niewygodne dla ciebie tematy, manipulujesz, jakby unia wypuściła kanał do Odry lub Wisły to na pewno udowodniłbyś , że są to perfumy...itd...Oczekuję przeprosin...!!!

Dodano po 36 minutach 32 sekundach:
Zresztą jakbym był nienormalny jak mówi Slup to ja bym tu tyle zadań nie zrobił na tym forum i to ci radzę zapamiętać...
ODPOWIEDZ