Jaka jest wasza ulubiona gra?

Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Undre »

Był już temat o RPG ale skoro tu mamy nowy wątek to powtórzę w skrócie tamten wywód i może cos dodam - najbardziej mnie wciągają eRPeGi - Fallout to najlepsza gra w jaką grałem. Baldur, Diablo, Icewind Dale, Planescape były również w porządku. Strategie - Colonizacja i Cywilizacja wymiatają i do dziś mają lepszy koncept niż niejedna gra. Poza tym super był Master Of Magic ( nie wiem czy ktoś słyszał - wprost genialne połączenie Civ i HoMM ) ....... miło wspominam galaktycznego Master Of Orion ... wspomniane wyżej HoMM - z części na część coś nowego i w rezultacie każda okej ... można gadać i gadać ... dorzucę jeszcze że Jagged Alliance 2 to był wypas ( te noce przy kompie podczas skradania się najemnikiem z nożem w ręku ... mniam )... i jeszcze żeby nie było że zapomniałem ... czasem sie też pojeździło - zwłaszcza F1GP Microsoftu ... czasem przygodówka - seria Monkey Island oraz Kyrandia chyba najlepsze ....

W ogóle to jeśli ktoś tęskni za jakąś grą to niech sie do mnie zgłosi ( byleby ta gra nie zajmowała spakowana 100 MB bo jak mu ją wyślę .... )

Podam przeglądowo co mam na płytkach :

Przygodowe ; Goblins, Simon Sorcerer, Monkey Island, Dune, Veil Of Darkness, Indy : Fate Of Atlantis ............

Strategie ; prawie wszystkie Generale, Dune 2, Master Of Orion, Master Of Magic, HoMM, SimFarm, Settlers 2, Transport Tycoon Deluxe, Centurion, UFO ..........

Akcja ; MK, Dark Forces, Doom 95, Duke 3D, X-Wing, Tie Fighter, GTA, Fifa 94 ( a może 96)
Wolfenstein 3D, Goldenaxe .........

RPG ; EOB, Legacy, LOTR ( ten stary ), Darksun, Lands Of Lore, Dungeon Hack, Betrayal At Krondor, Darklands, Menzoberranzan .......

dobra nie chce mi sie dalej pisać ... ale wszystkiego nie wypisałem, a tam gdzie jest tytuł bez cyferki to pewnie znaczy że jak były 2 lub 3 części to mam wszystkie ... jak naprawde ktoś za czymś tęskni to niech tu wklei maila i prośbę skieruje
Ostatnio zmieniony 8 gru 2004, o 19:13 przez Undre, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 22 lis 2004, o 16:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ze wsi

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Tomo »

no, Jagged Alliance 2 to mistrzowska giera. przeszedlem chyba 6 razy! niesamowicie wciąga, można grać i grać
Hetacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: 13 paź 2004, o 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komorow k/Warszawy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Hetacz »

Homm 4
Liero mój własny mod
Elma
dziorki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 5 gru 2004, o 19:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nikad
Podziękował: 1 raz

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: dziorki »

Unreal Tournament
epimeteusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 1 lis 2004, o 20:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 4 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: epimeteusz »

gra ktos moze z was w diablo2 na bnecie?:) widzialem w poczatkowych postach pare osob ktore wychwalalo te gre:)
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Nostry »

Ma ktoś pomysł jak pod windą 98 na 900-ce Athlona ruszyć syndicate wars z odpowiednio niską prędkością?
_el_doopa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: 22 sie 2004, o 23:09
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 16 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: _el_doopa »

heh a grał ktoś kiedyś w Suppaplex
Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Hlopcyk »

Mam wiele ulubionych gier. Do najbardziej przeze mnie lubianych należą: Counter Strike (szczególnie przez neta), GTA (wszytkie jego części) i NFS Underground 1 i 2. POZDRO!!
mihalless
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 30 paź 2004, o 16:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Brzesko

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: mihalless »

CALL OF DUTY rządzi! (poza tym lubię GTA: Vice City )
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Tomasz Rużycki »

To może ja się wypowiem :)

Ostatnimi czasy prawie nie gram (no chyba, że liu wpadnie i zasycimy partyjkę DSJ-ta :P). Może to z braku czasu, a może po prostu gry mi się znudziły? Nie wiem :P

Za czasów, gdy sporo grałem, grałem praktycznie tylko w gry RPG. Najlepiej wspominam tytuły ze stajni BIOWARE'u... Baldur's Gate I/II, ToB, Planescape: Torment, ID I/II... To były gry.... Ile ja na nich życia 'straciłem', eh, szkoda gadać.... :)

Kolejną gierką, lecz moim zdaniem 'rozwijającą skrzydła' dopiero na CBN jest D2 z LoD'em, również miło wspominam te długie godziny poświęcone szukaniu przedmiotów, graniu dueli....

Moim zdaniem wartą polecenia grą jest także The Elder's Scrolls III: Morrowind wraz z dodatkami... Ta gra jest piękna... No chociaż na 1szy rzut oka 'ogrom' świata może troszkę 'przytłaczać'... Te godzinne wędrówki w poszukiwaniu ruin, kopalni, kolejnych daedrycznych ruin do spenetrowania... Cudna gra po prostu :)

Nie mógłbym zapomnieć o wspaniałym DSJ'cie. Bardzo przyjemnie się gra w kilka osób, polecam ^_^ O, wiecie, że jest już nowa wersja - DSJ 3.0? :D Zachęcam do ściągnięcia, możecie ją znaleźć na stronie Mediamondu :)

Na tym kończe :)

Pozdrawiam,
--
Tomasz Rużycki
Szalony doktore
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2004, o 14:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Knurów

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Szalony doktore »

Mnie nie bawi granie w gry przypominające rzeczywistość. Ja lubiłem bardzo stare gry, typu Stunts, Indiana Jones (Atlantyda), Anather World, Golden Axe i parę innych których nazw nie pamiętam. Szkoda że teraz popularne są gry typu "rozerżnij wszystkim jaja" itp. A z nowszych to lubie samochodówki i strategie (warcraft, tzar)
Yrch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 28 gru 2004, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: AGH/WEAIiE
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 29 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Yrch »

Co wy tam wiecie Tetris rules:P A tak na serio to heh Baldur's Gate I/II, ogolnie RPG, strategie w stylu C&C, StarCraft... Oczywiscie niezaprzeczalnym liderem jest Diablo I/II, choc II to nie ten klimat co I...;] Ech te nawet nie godziny, nie dni, ale tygodnie przed kompem, nerwica gdy na HC zabje cie lag albo jakis noob wygra z toba duela przez bw;] I niech mi ktos powie ze gry to glupota to zabije od razu;]
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Gambit »

Sokoban RULEZ ;) no, a oprócz Sokoban'a to hmmm... GTA: San Andreas - gra jest wyk******* w kosmos :) Stan San Andreas jest ogromny. 3 Miasta, pustynia, tereny wiejskie, góry... A żeby nam się te tereny milej eklplorowało to mamy do wyboru masę samochodów (włączając kombajny, monster track'i wozy opancerzone itd.) motocykli, samalotów (jest nawet myśliwiec pionowego startu - Hydra [org. Harier bodajże]), helikopterów, rowery i jetpack :) Miłośnicy RPG'ów, też mają się z czego cieszyć - głównemu bohaterowi pakuje się statystyki m.in. mięśnie, wytrzymałość, pojemność płuc (do pływania! :) ), umiejętności prowadzenia odpowiednich pojazdów (samochody, samoloty, łodzie, rower). A jak by tego było mało gra ma niesamowicie miodne misje (Akcja ala Terminator żądzi - ty jedziesz na motocyklu w kanale burzowym, a za tobą goni cię gościu w ciężarówce) :) Bohater uczy się też w szkołach walki, musi jeść, i możemy go ubierać w różne stroje. Gorąco polecam! (Osoby nie posiadające PS2, poczekają niestety jeszcze do 3 kwartału b.r. :P )
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: Tomasz B »

NFSU2 , THPSU 2, Max Payne 2, Stronghold : Crusrader itp :]
Awatar użytkownika
dem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 596
Rejestracja: 5 sty 2005, o 21:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 17 razy

Jaka jest wasza ulubiona gra?

Post autor: dem »

Chyba jeszcze nikt nie wymienil ET no i of course stary dobry cs 1.5 ktorego nie moge przepłakac:( jak valve moglo to nam zrobic:|
ODPOWIEDZ