Matmix 2006/2007

Kangur, Alfik, Mistrzostwa w Grach Logicznych, Sejmik, Konkurs PW... Słowem - konkursy ogólnopolskie, ale nie OM.
bullay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 24 lis 2006, o 22:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: -----
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 26 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: bullay »

profesorq nie wiem co ci to da, ale na 90% nie przyjade na final. nikt z mojego miasta nie bral udzialu w tym konkursie a samemu nie chce sie jechac;p
A z tym, ze wzieli osoby, ktore nie mialy maxa dla mnie jest troche niesprawiedliwe, poniewaz zeby nie tekst w regulaminie o tym ze na final jedzie 15 osob to moj kumpel tez dostalby sie na final. a tak dzies w polowie walnal sie przy podawaniu odpowiedzi i zrezygnal z dalszej zabawy.
profesorq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 12 lut 2007, o 19:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 77 razy
Pomógł: 1 raz

Matmix 2006/2007

Post autor: profesorq »

No wlasnie, a wszysscy z twojego maista czyli jakeigo??
niewiadomo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 119
Rejestracja: 17 paź 2006, o 17:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z nikąd
Podziękował: 7 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: niewiadomo »

bullay pisze:poniewaz zeby nie tekst w regulaminie o tym ze na final jedzie 15 osob to moj kumpel tez dostalby sie na final. a tak dzies w polowie walnal sie przy podawaniu odpowiedzi i zrezygnal z dalszej zabawy.
a to już wina tylko i wyłącznie twojego kumpla, regulaminie było napisane że jedzie 15 osób a nie ci którzy mieli maksa, a to już różnica.
*Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2826
Rejestracja: 30 gru 2006, o 20:38
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin/warszawa
Podziękował: 62 razy
Pomógł: 482 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: *Kasia »

Ja tam się cieszę, że zakwalifikowali nie tylko osoby z maxem (bo sama miałam trochę mniej).
Ale nie wiem czy przyjadę, ponieważ termin mi średnio pasuje. Wszystko zależy od tego czy pewien chłopak ode mnie ze szkoły, który też jest w finale, będzie jechać... I żeby nie było wątpliwości: nie konsultowaliśmy się, praktycznie go nie znam, a mamy tyle samo punktów, więc to jest możliwe.
bullay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 24 lis 2006, o 22:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: -----
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 26 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: bullay »

niewiadomo pisze:
bullay pisze:poniewaz zeby nie tekst w regulaminie o tym ze na final jedzie 15 osob to moj kumpel tez dostalby sie na final. a tak dzies w polowie walnal sie przy podawaniu odpowiedzi i zrezygnal z dalszej zabawy.
a to już wina tylko i wyłącznie twojego kumpla, regulaminie było napisane że jedzie 15 osób a nie ci którzy mieli maksa, a to już różnica.
tylko ze jesli z kilku tys osob ktore startuja na finale ma byc 15 osob i zadania sa proste, testowe to dla mnie i pewnie wiekszosci jest rowne z tym, ze trzeba miec maxa zeby przejsc dalej
*Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2826
Rejestracja: 30 gru 2006, o 20:38
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin/warszawa
Podziękował: 62 razy
Pomógł: 482 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: *Kasia »

bullay pisze:tylko ze jesli z kilku tys osob ktore startuja na finale ma byc 15 osob i zadania sa proste, testowe to dla mnie i pewnie wiekszosci jest rowne z tym, ze trzeba miec maxa zeby przejsc dalej
Po pierwszym błędzie też uznałam, że i tak nie przejdę do finału.
Zadania dalej robiłam tylko dlatego, bo to lubię.
Awatar użytkownika
bolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2470
Rejestracja: 2 lis 2004, o 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BW
Podziękował: 8 razy
Pomógł: 191 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: bolo »

profesorq pisze:jestem z okolic Wa-wy
Może powiedz wszystkim jak jest naprawdę...? Może gig27 również miałby coś o tym do powiedzienia?

-----

Raczej już z tego konta nie odpiszesz tak szybko...
adrian1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 6 sty 2007, o 15:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Podziękował: 1 raz

Matmix 2006/2007

Post autor: adrian1 »

kaktus3 pisze:
adrian1 pisze:mam rację bo w tamtym roku pisałem i odwołania nie uwzględnili w dodatku oskarżyli moją szkołe(tzn. że mnie też) o to że się konsultujemy
w ramach protestu nie wysłałem ostatniej serii więc zrezygnowałem z finału bo miałem wszystko dobrze w tym roku nie biorę za to udziału zraziłem się do tego konkursu
A swoją drogą to po co pisałeś odwołanie skoro miałeś maxa i pewny udział w finale?
dla zasady (tak jest coś takiego) zresztą finał mnie nie interesował czekałem też na trudniejsze zadania i sie nie doczekałem
PS cały czas czekam na definicję słowa "urażeniec"
niewiadomo pisze:I jak widac wszyscy z tego samego LO. Ja nie chce być nie miły i może się myle, ale wątpie aby wszyscy oddzielnie robili zadania i mieli maksa. Tak więc jezeli jedna osoba to robiła to 3 inne weszły i już kolejne miejsca zajete.
moge cię zapewnić że w tym liceum konsultacje nie są konieczne
profesorq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 12 lut 2007, o 19:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 77 razy
Pomógł: 1 raz

Matmix 2006/2007

Post autor: profesorq »

Sorry ze tak wczesniej pisalem ze osoby nie powinny sie dostac co to za różnica wygra i tak najlepszy
kaktus3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 21 mar 2007, o 14:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa

Matmix 2006/2007

Post autor: kaktus3 »

profesorq pisze:Sorry ze tak wczesniej pisalem ze osoby nie powinny sie dostac
Nie ma sprawy. Już zapomniałem Miło, że tak nieprzymuszony doszedłeś do takich wniosków.
adrian1 pisze:kaktus3 napisał/a:
adrian1 napisał/a:
mam rację bo w tamtym roku pisałem i odwołania nie uwzględnili w dodatku oskarżyli moją szkołe(tzn. że mnie też) o to że się konsultujemy
w ramach protestu nie wysłałem ostatniej serii więc zrezygnowałem z finału bo miałem wszystko dobrze w tym roku nie biorę za to udziału zraziłem się do tego konkursu


A swoją drogą to po co pisałeś odwołanie skoro miałeś maxa i pewny udział w finale?

dla zasady (tak jest coś takiego) zresztą finał mnie nie interesował czekałem też na trudniejsze zadania i sie nie doczekałem
Dowodów nie mam więc musze zakończyć. Ale ja bym nie składał odwołania do zadania, które zrobiłem dobrze.

Urażeniec - w słowniku języka polskiego nie ma. Ale następnym razem sprawdze w słowniku wyrazów obcych. Tam na pewno będzie.

[ Dodano: 27 Marzec 2007, 16:32 ]
Czy ktoś może napisać jak w zeszłym roku wyglądał finał. Czy zadania były trudne? Otwarte czy testowe? Organizatorzy na razie piszą, że szczegóły podadzą później.
profesorq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 12 lut 2007, o 19:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 77 razy
Pomógł: 1 raz

Matmix 2006/2007

Post autor: profesorq »

troche takich troche takich :/ kto potwierdzil swoj final ???
kuciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard

Matmix 2006/2007

Post autor: kuciu »

Rok temu było 30 zadań testu wielokrotnego wyboru. Prawidłowe oznaczenie odpowiedzi +1, złe -1 za brak oznaczenia 0. Jak teraz znalazłem te zadania wyglądają na łatwe.
Ja wysłałem potwierdzenie. Teraz czekam na odpowiedź organizatorów.
palazi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 21:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łapy/Białystok
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 37 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: palazi »

No i to jest wg. mnie troche niesprawiedliwe... jak to w ogóle zadania finałowe mogą byc testem?! to bez sensu, jakbym o tym wiedział na początku to bym nie startował, sądziłem że w finale bedzie kilka trudnych zadań, al ejak mówisz że 30 zadan testowch i na dodatek łatwe to.. ehh fart przesadzi o tym kto wygra... No nic, ale jak już przeszedłem to sie przejade... (właśnie, też potwierdziłem swój finał)
kuciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard

Matmix 2006/2007

Post autor: kuciu »

Masz trochę racji, że to niesprawiedliwe, ale ostatnio często spotykam się z testami na konkursach, zazwyczaj wielokrotnego wyboru. Z tą różnicą, że jeszcze dają 2 zadania otwarte. Nie spodziewam się zmiany w porównaniu z zeszłym rokiem jeżeli chodzi o formułę finału. Szczególnie dla tego, że ludzi na finale ma być jeszcze więcej niż rok temu, a ogłoszenie wyników pewnie będzie tego samego dnia.
Jak by ktoś chciał się zapoznać z zadaniami z finału niech da znać na pw, a ja postaram się je jakoś przenieść na kompa i wysłać.
*Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2826
Rejestracja: 30 gru 2006, o 20:38
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin/warszawa
Podziękował: 62 razy
Pomógł: 482 razy

Matmix 2006/2007

Post autor: *Kasia »

Najpierw miałam jechać, potem się okazało, że nie mogę. Jednak ostatecznie jadę, ale tylko na konkurs (czyli do ok. 14) i nie zostaję na ogłoszenia wyników.
A zawiadomienie się zaraz wyśle
ODPOWIEDZ