[dyskusja] matura 2007 i co dalej

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
noela
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2007, o 20:39
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Częstochowa

[dyskusja] matura 2007 i co dalej

Post autor: noela »

wybiera się ktoś z was na matę na UW???
Awatar użytkownika
faustus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2005, o 11:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z drzewa binarnego
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

[dyskusja] matura 2007 i co dalej

Post autor: faustus »

12345kkkk pisze:gdzie lepiej isc na Infe na UJ czy na PW(mini czy eti)(dodatkowo muszę zdawać fizę, nic nie czaję), jakie są różnice, jeżeli matma mnie bardzo interesuje, co wybrac?
Studiuje informatykę na MIMUW, ale mam bardzo wielu kolegów na Politechnice Warszawskiej. Jeśli już koniecznie nie chcecie iść na UW, bo boicie się zbyt wysokiego poziomu matematyki, rywalizacji albo nie chcecie zainwestować 70 zyla w rekrutację, to raczej odradzam MiNI, EiTI jest dużo lepsze. Na MiNI idą głównie ci, którzy boją się fizyki na EiTI, ci którzy boją się matematyki na MIMUW i ogólnie są spłoszeni uniwersytetem. MiNI to po prostu taki MIM dla leszczy . EiTI to zupełnie inna bajka, co wcale nie znaczy, że to coś gorszego. Po prostu zupełnie inne podejście do informatyki niż na UW, mniej teorii, więcej pisania programów, bez pełnego zrozumienia, ale równie skutecznie. Wszystkim ambitnym i odważnym polecam również MIMUW.
profesorq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 12 lut 2007, o 19:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 77 razy
Pomógł: 1 raz

[dyskusja] matura 2007 i co dalej

Post autor: profesorq »

POLITECHNIKA RADOMSKA wita was wszystkich z otwartymi ramionami
kuba.bobas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 18 lis 2006, o 13:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczucin
Podziękował: 2 razy

[dyskusja] matura 2007 i co dalej

Post autor: kuba.bobas »

Co powiecie o Politechnice Karkowskiej jeśli chodzi o informatyke?? Boje się troche iść na UJ (bo większość ludzi z tamtąd wylatuje), a na AGH na samogłoski mam marne szanse :/
ODPOWIEDZ