Publikacja odkrycia naukowego

Dyskusje o matematykach, matematyce... W szkole, na uczelni, w karierze... Czego potrzeba - talentu, umiejętności, szczęścia? Zapraszamy do dyskusji :)
adamglos92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 19 paź 2010, o 11:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 12 razy

Publikacja odkrycia naukowego

Post autor: adamglos92 »

Nie ukrywam, że dość pilnie obserwuję ten post, więc również byłbym zainteresowany twoją tezą.
Awatar użytkownika
JakimPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2401
Rejestracja: 25 mar 2010, o 12:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 43 razy
Pomógł: 459 razy

Publikacja odkrycia naukowego

Post autor: JakimPL »

\(\displaystyle{ 105}\) postów i \(\displaystyle{ 0}\) konkretów, z którymi można polemizować zgodnie z rygorem matematycznej dyskusji.

Może to i kiepski wyznacznik, ale zastanawiający.
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3853
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 703 razy

Publikacja odkrycia naukowego

Post autor: AiDi »

ChristianGoldbach pisze:Nie czarujmy się, on nie był matematykiem, przynajmniej nie pisało w profilu.
Przepraszam, czy to ma być jakiś żart? yorgin nawet jeśli na teorii liczb się nie zna, to ma o wiele większą wiedzę matematyczną niż ty. Takie teksty są poniżej poziomu. On nie jest matematykiem, ty tym bardziej. Nie wiem po co ten temat został odblokowany, bo autor dalej uważa się za kogoś ponad resztą prawdziwie znających się na matematyce.

To ja zasugerowałem odblokowanie tematu, ale istotnie nie miałem racji - bo nie ma szans, żeby cokolwiek sensownego zostało tu jeszcze powiedziane. Więc nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Q.
Zablokowany