Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miki999 pisze:Akurat potwierdzę, że opinia PKA nie jest żadnym wyznacznikiem jakości. A ich wyróżnień ostatnio mnoży się na potęgę.

to jest w ogole jakas instytucja ktora chcociaz troszke miarodajnie ocenia studia? i prosze o jakis przyklad, bo ja tez moge sobie napisac ze np. opinia profesora Miodka jest nic nie warta. (ironia oczywiscie)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 15:05 przez sixsixsix, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miodzio1988 »

tak tak. juz przeszukuje pol internetu zeby znalezc kilka miarodajnych informacji. ale jesli bardzo chcesz przyklad to moglbym wybrac kilka Twoich wypowiedzi o PW. zakladam ze sa prawdziwe.
dawaj. O matmie na PW Zweryfikuję wszystko.
nom, niestety nie lubia:( przeciez to taki wstyd bedac studentem rozmiawiac z maturzysta
No troszkę Ogólnie maturzyści, którzy powołują się na znajomych studentów raczej nie mają znajomych studentów. Gdybyś miał to po co u nas na forum byś się pytał o kierunki studiów?
matematyka na UJ tez? no bo o tym glownie piszemy.
Ja piszę ogólnie.
Zerowy próg to jest powód do wstydu. Oczywiście, uczelnie chcą mieć jak najwięcej studentów. Rozumiem zachowanie uczelni. Ale wyboru studenta, żeby iść na takie studia już nie.
Jest cytat;]
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miodzio1988 pisze:
tak tak. juz przeszukuje pol internetu zeby znalezc kilka miarodajnych informacji. ale jesli bardzo chcesz przyklad to moglbym wybrac kilka Twoich wypowiedzi o PW. zakladam ze sa prawdziwe.
dawaj. O matmie na PW Zweryfikuję wszystko.
chcesz weryfikowac swoje posty? nudzi Ci sie tak bardzo? przeciez pisze ze zakladam ze sa prawdziwe.
miodzio1988 pisze:
nom, niestety nie lubia:( przeciez to taki wstyd bedac studentem rozmiawiac z maturzysta
No troszkę Ogólnie maturzyści, którzy powołują się na znajomych studentów raczej nie mają znajomych studentów. Gdybyś miał to po co u nas na forum byś się pytał o kierunki studiów?
nie mam zadnego znajmoego studenta telekomunikacji. dlatego. w sumie to nie mam zandego znajomego ktory studiowalby cos na co chcialbym isc. wybieram tylko sposrod trzech kierunkow wiec nielatwo znalezc. moge sie wiec dowiedziec tylko cos ogolnie o uczelni. o reszte pytam na forum. (oczywiscie bezowocnie)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 15:09 przez sixsixsix, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miodzio1988 »

chcesz weryfikowac swoje posty? nudzi Ci sie tak bardzo? przeciez pisze ze zakladam ze sa prawdziwe.
A to tylko moje znalazłeś? No to lipa...
nie mam zadnego znajmoego studenta telekomunikacji. dlatego.
Ojej... to jak zdecydujesz jaki kierunek wybrać?
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miodzio1988 pisze:
chcesz weryfikowac swoje posty? nudzi Ci sie tak bardzo? przeciez pisze ze zakladam ze sa prawdziwe.
A to tylko moje znalazłeś? No to lipa...
o matmie na PW widzialem tylko Twoje. po co mi wiecej skoro ten kierunek mnie nie interesuje? a chciales cytaty o matme na PW...-- 25 cze 2011, o 16:12 --
miodzio1988 pisze:
nie mam zadnego znajmoego studenta telekomunikacji. dlatego.
Ojej... to jak zdecydujesz jaki kierunek wybrać?

czyzby skonczyly sie argumenty i brak pomyslu na merytoryczna dyskusje? juz mam zawezony krag, wybieram tylko sposrod trzech. nie jest latwo cos znalezc, ale jakos zadecyduje. mam jeszcze troche czasu.
miodzio1988

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miodzio1988 »

o matmie na PW widzialem tylko Twoje. po co mi wiecej skoro ten kierunek mnie nie interesuje? a chciales cytaty o matme na PW...
Po to, żeby zweryfikować czy ten sposób szukania informacji jest efektywny.
czyzby skonczyly sie argumenty i brak pomyslu na merytoryczna dyskusje? juz mam zawezony krag, wybieram tylko sposrod trzech. nie jest latwo cos znalezc, ale jakos zadecyduje. mam jeszcze troche czasu.
Nie, dlaczego? Podałeś sposobu wyboru kierunku. Patrzymy, które dają jakieś dobre rezultaty
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miki999 »

to jest w ogole jakas instytucja ktora chcociaz troszke miarodajnie ocenia studia?
Dla mnie tam to ogólnie chyba warto kierować się renomą. Wiadomo, że UW, PW, ..., UJ, UWr, UMK, PG, AGH itd. to jednak czołowe uczelnie (w przypadku matematyki) i na pewno lepiej pójść na te uczelnie niż np. na Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, która również otrzymała dofinansowanie na kierunki zamawiane.
Co do opinii studentów... na ogół każdy zachwala swoje, więc niekiedy dużo dobrego słyszy się nawet o dziadowskich uczelniach prywatnych.
Także nie można dawać porównań typu AGH- gorsze niż PW, bo studiować zarządzanie na PW to nie jest jakis wielki prestiż (chociaż progi pewnie są wysokie).
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miodzio1988 pisze:
o matmie na PW widzialem tylko Twoje. po co mi wiecej skoro ten kierunek mnie nie interesuje? a chciales cytaty o matme na PW...
Po to, żeby zweryfikować czy ten sposób szukania informacji jest efektywny.
no to nie zweryfikujesz, bo nie wiem zbyt wiele o matmie na PW
miodzio1988 pisze:
czyzby skonczyly sie argumenty i brak pomyslu na merytoryczna dyskusje? juz mam zawezony krag, wybieram tylko sposrod trzech. nie jest latwo cos znalezc, ale jakos zadecyduje. mam jeszcze troche czasu.
Nie, dlaczego? Podałeś sposobu wyboru kierunku. Patrzymy, które dają jakieś dobre rezultaty

ok, zalozmy ze doszedlem do wniosku ze wszytskie moje sposoby sa nic nie warte? zatem jakie inne sposoby znasz?
miodzio1988

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miodzio1988 »

no to nie zweryfikujesz, bo nie wiem zbyt wiele o matmie na PW
Ale taką próbę możemy zrobić. Chcesz iść na matmę i szukasz informacji. Pokaż jakie znalazłeś
ok, zalozmy ze doszedlem do wniosku ze wszytskie moje sposoby sa nic nie warte? zatem jakie inne sposoby znasz?
No to ten próg Ci tylko został Taka była teza
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miodzio1988 pisze:
no to nie zweryfikujesz, bo nie wiem zbyt wiele o matmie na PW
Ale taką próbę możemy zrobić. Chcesz iść na matmę i szukasz informacji. Pokaż jakie znalazłeś
prosze Cie, myslisz ze takiego czegos szuka sie w godzine albo chociazby w jeden wieczor?
miodzio1988 pisze:
ok, zalozmy ze doszedlem do wniosku ze wszytskie moje sposoby sa nic nie warte? zatem jakie inne sposoby znasz?
No to ten próg Ci tylko został Taka była teza
hah, czyli to jednak jedyny wyznacznik zajebistości?
miodzio1988

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miodzio1988 »

prosze Cie, myslisz ze takiego czegos szuka sie w godzine albo chociazby w jeden wieczor?
Masz tyle czasu ile chcesz;]
hah, czyli to jednak jedyny wyznacznik ******?
Nie potrafiłeś wskazać żadnego innego, więc... ;]
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miodzio1988 pisze:
hah, czyli to jednak jedyny wyznacznik ******?
Nie potrafiłeś wskazać żadnego innego, więc... ;]
wskazalem z piec! oj ciezko sie z Toba gada. zostaly zjechane wiec prosilem Ciebie o wskazanie chociaz jednego. i dostalem to czego sie spoedziewalem:)
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miki999 »

Powiedziałeś z 5, ale wszystkie zostały obalone
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: sixsixsix »

miodzio1988 pisze:
Znajomi studenci.
No studenci lubią z maturzystami siedzieć.
tak, a to jest jeden z przykladow tego "obalenia"
miodzio1988

Czy studia na uczelni bez progów to wstyd?

Post autor: miodzio1988 »

No raczej ciężko to nazwać rzeczowym argumentem. Możesz, równie dobrze, napisać, że znasz dziekana i z nim grasz w pokera
Zablokowany