Konkurs filmowy

Kangur, Alfik, Mistrzostwa w Grach Logicznych, Sejmik, Konkurs PW... Słowem - konkursy ogólnopolskie, ale nie OM.
Mati0z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2010, o 20:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock

Konkurs filmowy

Post autor: Mati0z »

Serwis kalkulatory.pl ogłosił konkurs na film promujący matematykę .



Ten jest mojego autorstwa, proszę o komentarze (tu jak i pod filmem) czy wam się podoba

Jeśli tak to dajcie ocenę byłbym wdzięczny

Pozdro. ;p
szw1710

Konkurs filmowy

Post autor: szw1710 »

Jeśli mam wyrazić uczciwą opinię, to za dużo gonitwy, za mało promocji matematyki. I końcowe zdanie: dlaczego matematyka jest tym sprzymierzeńcem? Trochę uzasadnienia potrzeba. Film oceniam na 4 w skali 10-punktowej. Na Youtube nie głosuję, bo nie dam "Podoba mi się", ale też nie dam "nie podoba się". Jest tu dużo Twojej pracy, którą szanuję. Skrzyknąłeś kolegów, miałeś projekt, który zrealizowałeś. I za to masz duży plus.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Konkurs filmowy

Post autor: miki999 »

Jakość wykonania ok.
Pomysł... słabizna. 2 minuty ganiania, aby usłyszeć nie uciekaj przed matmą? Ani to oryginalne ani błyskotliwe. Koleś argumentujący gonitwę zamiast ucieczki też niezbyt mnie przekonał.
10 000zł bym Ci za to nie dał.


Pozdrawiam.
Marcinek665
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1824
Rejestracja: 11 sty 2007, o 20:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice, Warszawa
Podziękował: 73 razy
Pomógł: 228 razy

Konkurs filmowy

Post autor: Marcinek665 »

miki999, gdyby nie fakt, że gonitwa wyglądała troszeczkę sztywnie, to wykonanie wg. mnie jest rewelacyjne jak na amatorski filmik. Co do pomysłu - popatrz na inne filmy, a stwierdzisz, że jest on naprawdę przedni i wg mnie powinien wygrać ten konkurs. Lepsze to niż zrobione w paincie rysunki i dorobiony do nich podkład dźwiękowy "matma mnie kręci", co tak naprawdę jedynie od tej matematyki odpycha.
ODPOWIEDZ