Gry: Pegasus, PSX, PS2,PS3, PC etc. etc.

miodzio1988

Gry: Pegasus, PSX, PS2,PS3, PC etc. etc.

Post autor: miodzio1988 »

No to wymiana sprzętu poczeka na coś innego ;]
Awatar użytkownika
Althorion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4541
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 18:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 662 razy

Gry: Pegasus, PSX, PS2,PS3, PC etc. etc.

Post autor: Althorion »

miodzio1988, a Ty się przypadkiem nie chciałeś o Dragon Age zapytać (to to nowsze, od Bioware'u)? Bo do Arcanum raczej nowego sprzętu potrzebować nie będziesz (raczej starszy). Wymagania ma z grubsza takie, jak Baldur's Gate II.
miodzio1988

Gry: Pegasus, PSX, PS2,PS3, PC etc. etc.

Post autor: miodzio1988 »

Althorion A Ty nie mówisz o tym?
Awatar użytkownika
Althorion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4541
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 18:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 662 razy

Gry: Pegasus, PSX, PS2,PS3, PC etc. etc.

Post autor: Althorion »

Nie :P. O Arcanum pisałem, taki starszy już RPG od Troiki (IMHO mistrzów gatunku).

Jak pytasz o Dragon Age'a... No wolałem Baldura. W DA jest zdecydowanie więcej walki i mniej dialogów (za to te, które są, są bardzo dobrze napisane i świetnie zagrane). Walka jest za to bardzo baldurowa, taktyczna i dość trudna. Grę warto mieć, ale ze zmianą komputera dla niej bym się wstrzymał.

Zaletą DA jest duża liczba wątków pobocznych, które są przy tym umiarkowanie interesujące nawet (ze względu na dialogi, bo i tak się wszystkie do walki sprowadzają). Jest też jeden niezapomniany quest główny, rozgrywany w gildii magów - chyba najlepsze zadanie, z jakim miałem do czynienia (choć w Oblivionie było jedno dość podobne). Przeszkadza natomiast liniowość i brak faktycznego wpływu na świat (widać wyraźnie w zakończeniach, że czego nie zrobisz, tak nic nie zmienisz). Denerwujące.
ODPOWIEDZ