Przed ślubem czy po?

Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Przed ślubem czy po?

Post autor: M_L »

Taa;p a Wy niby "chłopy z (...)" a dąsacie się jak panienki :D Co zresztą i u Ciebie widać było :D w niejakim Quizie swego czasu :D :P

Skoroś taki mało_ domyślny ;p <a' propos pytania "do kogo to";p> to pozwalam Ci :P odczytaj jak Ci wygodnie :P
Awatar użytkownika
Inkwizytor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4105
Rejestracja: 16 maja 2009, o 15:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 428 razy

Przed ślubem czy po?

Post autor: Inkwizytor »

M_L pisze:Taa;p a Wy niby "chłopy z (...)" a dąsacie się jak panienki :D Co zresztą i u Ciebie widać było :D w niejakim Quizie swego czasu :D :P
Hola hola Panienko! :P Jakie dąsanie? Pokaże mi cytat świadczącym o tem? ;) Może to po prostu błąd w interpretacji (zdarza się najlepszym) :P Etat dąsania niestety już zarezerwowany -> spóźniłem się :mrgreen:
M_L pisze: Skoroś taki mało_ domyślny ;p <a' propos pytania "do kogo to";p>
Niedopowiedzenia zostawiam sobie na inne okazje :P
M_L pisze: odczytaj jak Ci wygodnie :P
Taaaa....juz to widzę. A potem feministki podnoszą larum że liczy się tylko wygoda facetów a one nic z życia nie mają! <pochlipując i kącikiem chusteczki ocierając łzę> On już sie ze mną nie liczy... <szloch> [KURTYNA] :P
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Przed ślubem czy po?

Post autor: M_L »

No jak to jakie;p? podskakiwałeś jak Kogucik, co żywo zaświadczyć może, żeś się obruszył niemało

Na jakie "inne okazje"?

I Ty tak bardzo się przejmujesz tym co feministki głoszą? Takiś wyzwolony:p? Toć dama mówi:P "interpretuj jak chcesz"..co oznacza wyraziła zgodę
Awatar użytkownika
Inkwizytor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4105
Rejestracja: 16 maja 2009, o 15:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 428 razy

Przed ślubem czy po?

Post autor: Inkwizytor »

M_L pisze:No jak to jakie;p? podskakiwałeś jak Kogucik, co żywo zaświadczyć może, żeś się obruszył niemało
Nie obruszył, nie obruszył! Ja nie z TYCH. Wyrażałem jeno opinie z którą się nie zgadzałaś. To Ty skoczyłas mi do oczu z pazurkami
M_L pisze: Na jakie "inne okazje"?
Aleś Ty ciekawska! Poczytać proponuję trochę ten temat może się domyśli... Może jak będziesz grzeczna* i miła to się dowiesz

* - "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą" - Ute Ehrhardt
M_L pisze: I Ty tak bardzo się przejmujesz tym co feministki głoszą? Takiś wyzwolony:p? Toć dama mówi:P "interpretuj jak chcesz"..co oznacza wyraziła zgodę
Oczywiście Urodzony feminista ze mnie (nie, nie mam kryzysu tożsamości płciowej )
Wyraziłaś zgodę? Fiu fiu... Nie wierzę! :-O Ludzie ludzie! <biegając w kólko w wymachując nieskoordynowanie rękami w powietrzu> M_L powiedziała że "mogę jak chcę" [ŁUP!] <autor wpadł na rosnące przy drodze drzewo>
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Przed ślubem czy po?

Post autor: M_L »

Interpretować moze jak chce tak, na to wyraziłam zgodę no patrz, że przed chwilą, ktos tu zarzucał komuś innemu stosowanie odzywek wyrwanych z kontekstu

Powiedziałam tylko co zauważyłam ;p mianowicie żeś nadęty niczym Bufon zresztą sam zweryfikować możesz...co nieco zostało z tamtej rozmowy ;p i tak zaczęły powstawać wówczas Twe eseje:P próbujące uzmysłowić mi, w jakimż to błędzie żyję że nie wspomnę o późniejszych "wywoływaniach mnie" do tematu

Nie będę miła:) nie dla Ciebie:), co zresztą już nieraz mogłeś zaobserwować przecież :p aa...i pomimo tego, iż grzeczna jestem to chadzam gdzie chcę patrz jaki oryginał ze mnie
lukasz1804
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4438
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 13:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 12 razy
Pomógł: 1313 razy

Przed ślubem czy po?

Post autor: lukasz1804 »

Ponieważ w ostatnich postach dyskusja przestała dotyczyć głównego wątku, temat uważam za zamknięty.
Zablokowany