Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
miodzio1988

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: miodzio1988 »

A kto Ci napisał, że zmusza mnie ktoś? Sam chce go uzyskać, ale aby to zrobić jest tylko jedna droga.
Można wybrać uczelnie, która takich problemów nie ma.
Jutro ostatni dzień rekrutacji, pieniądze trzeba wysłać a ty mi każesz czekać?
Pieniądze można było wysyłać wcześniej, więc Twój problem, że dopiero teraz się obudziłeś.
Awatar użytkownika
polmat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2009, o 00:04
Płeć: Mężczyzna

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: polmat »

miodzio1988 pisze:
A kto Ci napisał, że zmusza mnie ktoś? Sam chce go uzyskać, ale aby to zrobić jest tylko jedna droga.
Można wybrać uczelnie, która takich problemów nie ma.
Jutro ostatni dzień rekrutacji, pieniądze trzeba wysłać a ty mi każesz czekać?
Pieniądze można było wysyłać wcześniej, więc Twój problem, że dopiero teraz się obudziłeś.
No dlatego też teraz tak jak napisałeś "sikam"
A czy jeżeli pieniądze nie dojdą do końca trwania rekrutacji, to zostanę uwzględniony? Jeżeli np. wyślę skan?
Ostatnio zmieniony 1 lip 2010, o 15:34 przez polmat, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: miodzio1988 »

Moja ostatnia rada: wybierz inną uczelnie jak Ci ta nie pasuje. Koniec tematu
Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 17 paź 2009, o 09:05
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 6 razy

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: Kefas »

polmat pisze: Pewnie że pomoże, wystawiam opinie na temat danej uczelni, to źle świadczy o niej, mamy XXI wiek i problem z obciążeniem serwera w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalny


A może to nie jest takie proste jak Ci się wydaje? Bo jak by było, to już by dawno z tym zrobili. No chyba, że śmiesz przypuszczać, że robią tak specjalnie?
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34296
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: Jan Kraszewski »

polmat pisze:Nie trzeba ? To podaj mi przykład jak zdobyć tytuł inżyniera nie idąc na studia? myślimy również ...
Nie idąc na studia raczej się nie da, ale nie idąc na Politechnikę - tak. Np. na UWr można dostać inżyniera z informatyki i fizyki technicznej...

JK
Awatar użytkownika
polmat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2009, o 00:04
Płeć: Mężczyzna

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: polmat »

No proszę Cie, nie mów mi że kilka tysięcy kandydatów zapycha serwer, sam prowadzę kilka popularnych serwisów i bez problemu sobie radzę z ruchem który generują mi użytkownicy.

Śmiem twierdzić, że aplikacja która została napisana do rekrutacji, zapycha się.
Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 17 paź 2009, o 09:05
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 6 razy

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: Kefas »

sam prowadzę kilka popularnych serwisów i bez problemu sobie radzę z ruchem który generują mi użytkownicy.
To, że u Ciebie tak jest, nie znaczy, że wszędzie tak musi być.

To może napisz do nich, co? Z pewnością bardzo chętnie skorzystają z Twoich wskazówek, o ile będą merytoryczne.
Awatar użytkownika
polmat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2009, o 00:04
Płeć: Mężczyzna

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: polmat »

Dzwoniłem, informatycy już nad tym pracują.
Bill Gates
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 12:22
Płeć: Mężczyzna

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: Bill Gates »

Też mam ten problem. A do jutra trzeba wszystko załatwić.
Awatar użytkownika
polmat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2009, o 00:04
Płeć: Mężczyzna

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: polmat »

Jan Kraszewski pisze:
polmat pisze:Nie trzeba ? To podaj mi przykład jak zdobyć tytuł inżyniera nie idąc na studia? myślimy również ...
Nie idąc na studia raczej się nie da, ale nie idąc na Politechnikę - tak. Np. na UWr można dostać inżyniera z informatyki i fizyki technicznej...

JK
Dziękuje, zarejestrowałem się, uczelnia ma dobry system rekrutacyjny brak jakichkolwiek problemów.
Czy wie Pan może, jak wpłaciłem pieniądze dzisiaj a nie dotrą do jutra to czy będę brany pod uwagę w rekrutacji? Np. wysyłając skan przelewu który jest dowodem na to, że dokonałem przelewu w dniu otwartej rekrutacji?

No to mamy informację:

Szanowni Kandydaci na studia w Politechnice Poznańskiej,
Uprzejmie informujemy, że okres rejestracji na studia stacjonarne I stopnia został przedłużony do 05.07.2010 godz. 24.00.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34296
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: Jan Kraszewski »

polmat pisze:Dziękuje, zarejestrowałem się, uczelnia ma dobry system rekrutacyjny brak jakichkolwiek problemów.
Czy wie Pan może, jak wpłaciłem pieniądze dzisiaj a nie dotrą do jutra to czy będę brany pod uwagę w rekrutacji? Np. wysyłając skan przelewu który jest dowodem na to, że dokonałem przelewu w dniu otwartej rekrutacji?
Jeśli chodzi o UWr, to proszę nie wysyłać żadnych skanów. Pieniądze muszą dojść na konto Uczelni do 6 lipca rano (potwierdzenie powinno się do 6.07 pojawić na indywidualnym koncie kandydata), jest zatem trochę czasu.

JK

PS. Nawet gdyby potwiedzenia nie było, to zawsze można się awaryjnie kontaktować z odpowiednią Wydziałową Komisją Rekrutacyjną (ale to nie wcześniej niż 6.07 po południu...).
mcgregor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 9 sie 2007, o 21:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Janów Lubelski
Pomógł: 12 razy

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: mcgregor »

Polmat:
Po pierwsze 'primo'- w tych dniach wisiała większość rejestracji.
Po drugie 'primo'- jeśli już tak marudzisz to czemu nie zarejestrowałeś się wcześniej?
Po trzecie 'primo'- jakbyś był na stronie KREMu to byś wiedział, że wcześniej jak przed 5. lipca nie pobiorą wyników, dlatego musieli przedłużyć rejestrację.
Po czwarte 'primo'- Twoja opinia obchodzi władze uczelni tak samo, jak zeszłoroczny śnieg ;)

żadne żale tu nie pomogą- trzeba zagryźć zęby i poczekać :wink:
Awatar użytkownika
polmat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2009, o 00:04
Płeć: Mężczyzna

Politechnika Poznańska problem z logowaniem

Post autor: polmat »

mcgregor pisze:Polmat:
Po pierwsze 'primo'- w tych dniach wisiała większość rejestracji.
Po drugie 'primo'- jeśli już tak marudzisz to czemu nie zarejestrowałeś się wcześniej?
Po trzecie 'primo'- jakbyś był na stronie KREMu to byś wiedział, że wcześniej jak przed 5. lipca nie pobiorą wyników, dlatego musieli przedłużyć rejestrację.
Po czwarte 'primo'- Twoja opinia obchodzi władze uczelni tak samo, jak zeszłoroczny śnieg ;)

żadne żale tu nie pomogą- trzeba zagryźć zęby i poczekać :wink:
No to Ci już odpowiadam.
1. Wiem.
2. Bo nie znałem wyników matury.
3. Rozmawiałem z miłą Panią przez telefon i oznajmiła mi, że pomimo problemów rekrutacyjnych na stronie, okres rekrutacji nie zostanie przedłużony, lecz po kilku godzinach informacja ta okazała się błędna bo jednak przedłużyli.
4. Możliwe, ale ja wyraziłem swoje odczucia publicznie, a takie same odczucia miało tysiące innych kandydatów, a to już wystarczy.

Rejestracja na politechnice poznańskiej zakończyła się sukcesem, dzisiaj ok. 19:00 (odciążyli trochę serwery)
ODPOWIEDZ