Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5750
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 132 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Głupstowo. Skąd taki człowiek ma wiedzieć, kto jest prawdziwym autorytetem? Ty mu powiesz, że jest to Natanek, a jego koleżanka feministka powie mu, że jest to Agnieszka Holland. Kogo ma taki człowiek słuchać?
Osoby duchowne to tak jak nagłośnienie z nieba...

A Slupowi proponuję sondę uliczną zrobić na temat czym są liczby pierwsze i podać np. cztery odpowiedzi , każdy ma prawo wybrać tylko jedną...

Odpowiedź, która będzie miała największy procent zostanie demokratycznie uchwalona i przyjęta do kanonu podręczników i uniwersytetów...

Bo widzę, że masz problem z rozpoznawaniem prawdy i według Ciebie jest prawda lewaka i pani sprzątającej...i każda jest według ciebie prawdziwa,

więc taka sonda pomoże Ci wybrać tę najprawdziwszą prawdę...

Dodano po 38 minutach 3 sekundach:
A tu masz przykład takich sond , żeby Ci było łatwiej:

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=PcWP_B189s8

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=aeZiqVsQpu0
krl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 10 lis 2009, o 22:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 135 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: krl »

arek1357 pisze: 13 paź 2023, o 17:00 Niech posłucha Boga
Tibi dabo.
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22276
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3765 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

arek1357 pisze: 13 paź 2023, o 20:36
Głupstowo. Skąd taki człowiek ma wiedzieć, kto jest prawdziwym autorytetem? Ty mu powiesz, że jest to Natanek, a jego koleżanka feministka powie mu, że jest to Agnieszka Holland. Kogo ma taki człowiek słuchać?
Osoby duchowne to tak jak nagłośnienie z nieba...
Czyli gdy klecha zaprasza ministranta do zakrystii we wiadomym celu, to to jest dobre (bo niby skąd młody się dowie, że nie). A może sam bóg zstępuje z niebios i wciela się w klechę (to taka katolicka wersja Zeusa i Ledy)?



Bo widzę, że masz problem z rozpoznawaniem prawdy i według Ciebie jest prawda lewaka i pani sprzątającej...i każda jest według ciebie prawdziwa,

więc taka sonda pomoże Ci wybrać tę najprawdziwszą prawdę...
Bycie homo sapiens jednak do czegoś zobowiązuje. I, wbrew twoim opiniom, pozwala zadawać pytania. Ale rozumiem, że nie zaliczasz się do tego gatunku.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5750
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 132 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Zaliczam się jakbyś nie zauważył do Dzieci Boga, i zauważ, że ostatnio nikogo nie obraziłem bo twierdzisz , że jestem mistrzem w obrażaniu choć nie sądzę, mówię innym prawdę i dlatego ktoś to może źle odbiera...
Poza tym radzę zapoznać ci się z nauką społeczną Kościoła Katolickiego to będziesz miał lepszy ogląd na prawdę...
I nie pod kątem, że jakiś klecha kogoś zaprosi na plebanię w celach wiadomych bo nie jest to esencją nauki KK...
Największą pedofilią mogą się poszczycić jednak środowiska lewackie, gdzie jest to jednak zbyt mało nagłaśniane...
Ja jednak nie podnoszę do rangi cnoty upodobania pewnych księżuli bo one mogą być różne tylko stawiam za wzór i dogmat naukę KK... a szczególnie naukę społeczną KK...
Twoje relacje z KK a4karo nie są uporządkowane i dlatego musisz się z nimi zapoznać i uporządkować je to samo tyczy Slupa...

Dodano po 7 minutach 28 sekundach:
Czyli gdy klecha zaprasza ministranta do zakrystii we wiadomym celu,
Zebrało się a4karo na miłe wspomnienia z dzieciństwa...
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22276
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3765 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Twoja wybiórczość jest godna podziwu: Klecha to głos z nieba, ale jak bzyka dzieci, to to nie jest esencja nauki kościoła. Brzydzę się takimi jak ty...

Nikogo nie obrażasz: rzeczywiście, twoje określenia Tuska to sam miód. Bóg się ciebie wstydzi, ale oczywiście tego nie zobaczysz, bo tenże bóg oprócz bezgranicznego chamstwa obdarzył cię totalnym brakiem refleksji.

Nawracając innych na tym forum wystawiasz społeczeństwu katolików jak najgorsze świadectwo. Na szczęście są wśród nich ludzie myślący.

Tak, z dzieciństwa pamiętam urocze trójkąciki i kwadraty z proboszczem, wikarym i gospodynią.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5750
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 132 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

twoje określenia Tuska to sam miód
Na to zasłużył za jego antypolskie działania i antypaństwowe, za takie działania już nie powiem jak kończą w Chinach

Jako dobry Polak mam prawo i obowiązek przeciwstawiać się takim praktykom i mówić głośno o patologii

a tu link nt. społecznej nauki KK:

Kod: Zaznacz cały

https://pl.wikipedia.org/wiki/Katolicka_nauka_spo%C5%82eczna
cechą szczególną katolickiej nauki społecznej jest sposób, w jaki KNS krytykowała (i krytykuje) społeczne i polityczne ideologie: komunizm, socjalizm, faszyzm[3], nazizm, kapitalizm i liberalizm. Wszystkie one w swojej czystej postaci zostały w swoim czasie potępione przez dokumenty programowe KNS, wydawane przez różnych papieży w różnych okresach historycznych.
Dodano po 7 minutach 44 sekundach:
Nawracając innych na tym forum
Tyś to powiedział i nie podważam tego!!!... nawracanie jak słusznie zauważyłeś jest właściwą cechą nauki katolickiej, a nie dialog. Św. Paweł nie dialogował tylko nauczał Jezus to samo ja też nie chcę zostać w tyle...

Oczywiście zliberalizowany i modernistyczny współczesny KK Franciszkowy a wcześniej JPII który jeszcze może i nie był K. dialogującym ale pielgrzymującym co już było błędne...
K.K powinien być walczący i nauczający a ty masz moralny obowiązek przyjąć tę naukę...

Dodano po 14 minutach 1 sekundzie:
z dzieciństwa pamiętam urocze trójkąciki i kwadraty z proboszczem, wikarym i gospodynią.
Więc swoje zdolności geometryczne zawdzięczasz proboszczowi i wikaremu...

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
A pociąg do analizy wziął się z optymalnego modelowania koryta dla partyjnych towarzyszy zasiadających w komitecie...

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
A dobrze skrojone koryto przeszło na UW PO i KO...
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22276
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3765 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

arek1357 pisze: 14 paź 2023, o 09:22
twoje określenia Tuska to sam miód
Na to zasłużył za jego antypolskie działania i antypaństwowe, za takie działania już nie powiem jak kończą w Chinach

Jako dobry Polak mam prawo i obowiązek przeciwstawiać się takim praktykom i mówić głośno o patologii
Inteligentni ludzie potrafią mówić używając argumentów zamiast wyzwisk.


K.K powinien być walczący i nauczający a ty masz moralny obowiązek przyjąć tę naukę...

I to jest ta trzecia prawda
Dodano po 14 minutach 1 sekundzie:
z dzieciństwa pamiętam urocze trójkąciki i kwadraty z proboszczem, wikarym i gospodynią.
Więc swoje zdolności geometryczne zawdzięczasz proboszczowi i wikaremu...
Wiesz po sobie że tak się nabywa zdolności matematycznych? Sądząc po twoich matematycznych postach- za mało tego miałeś :)
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11581
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3167 razy
Pomógł: 749 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: mol_ksiazkowy »

:arrow: Netykieta (pkt. 2, 3, 7 (flamewar))...
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5750
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 132 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Może jaśniej...

Dodano po 5 dniach 19 godzinach 24 minutach 31 sekundach:
Unieważnić wybory !!!

Dodano po 6 dniach 1 godzinie 19 minutach 41 sekundach:
Czy Slup już oczekuje na jakąś nową ciekawą ofertę zatrudnienia od nowej ekipy czy będzie bazował na tym co ma...
Ukryta treść:    
Dodano po 22 godzinach 47 minutach :
Ogłoszenie o tęczowym piątku kto w to wchodzi:?

Kod: Zaznacz cały

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nagly-wzrost-zainteresowania-teczowym-piatkiem-juz-sie-nie-b,nId,7111087
Dodano po 30 dniach 13 godzinach 21 minutach 6 sekundach:
Nie wiedziałem, że mogą mnie czymś zaskoczyć a jednak: W najbliższą sobotę czyli 2 grudnia 2023 roku w Krakowie na rynku głównym odpalają choinkę,
No debile rasowe debile nawet nie wiedzą, że jest adwent...
A co do Slupa to go nie ma pewnie nie dostał dobrego stanowiska przy nowym korycie i nie epatuje już mądrościami marksistowskimi i bardzo dobrze...

[ciach]

Dodano po 15 minutach 36 sekundach:
I choćby przyszło tysiąc kretynów i każdy miałby po stu głupich synów
I wszyscy zrobili coś takiego, że już się nie da zrobić głupszego
Stanąłby lewak w pełnej krasie i udowodnił, że jednak Dasie (sorki da się)...

Dodano po 10 minutach 19 sekundach:
Dno i bajoro...

[ciach]
Ostatnio zmieniony 29 lis 2023, o 11:27 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód: Naruszenie netetykiety. Język nienawiści.
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 795
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Na dzisiejszym posiedzeniu sejmu najbardziej merytoryczna (i zwięzła) była wypowiedź J. Kaczyńskiego z samego końca obrad.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5750
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 132 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Nie wiem, kim byli pana dziadkowie, ale wiem jedno. Pan jest niemieckim agentem. Po prostu niemieckim agentem - powiedział. 
No tak i trudno się z tym nie zgodzić...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15688
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Algorytm Tuska: pół Polski dla Niemca, drugie pół dla Ruska.

PS Hector Cuper (jako trener Valencii) przegrał dwa finały Ligi Mistrzów z rzędu: 1999/2000 z Realem i 2000/2001 z Bayernem. Natomiast kaczy Cuper został sprany w odstępie aż szesnastu lat przez Amber Golda. Kaczak przegrał w roku x i x+16, Real Madryt zaś wygrał w roku y i y+16, przy czym y to właśnie 2000.

PPS Tuska nienawidzę (no mniej niż Kaczyńskiego), ale trzeba mu oddać tę sprawiedliwość, że ładnie rozegrał kampanię: odbijał elektorat Lewicy, dzięki czemu ją w zasadzie uzależnił, uderzał w populistyczne bębny (migranci be), stworzył big tent aż po nacjokonserwy (Kołodziejczyk, czy jak mu tam? Giertych?), jednocześnie pozorując przesunięcie na stronę antyklerykalną i liberalną obyczajowo, a to wszystko uczynił, mając tak znaczny elektorat negatywny i przeciwko sobie cały aparat propagandy państwowej. Zręczny politykier.

Dodano po 16 minutach 38 sekundach:
Arku1357, zdrajco! Popierasz pisowski element antypolski, który brał pieniądze za przyznawane na prawo i lewo prawo pobytu w Polsce (głównie muzułmanom!!!), kreując się przy tym na obrońcę granic i etnicznej jednolitości, a tymczasem powinieneś był głosować na Konfederację. Jedyna Wolnościowa i Polska partia.
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 795
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Szczęść Boże i ratuj się kto może!

Nowy rząd może przeciągać budowę CPK, elektrowni jądrowych, infrastruktury portowej praktycznie w nieskończoność. Zawsze przecież można powołać się na warunki środowiskowe, wykonywać audyt lub ograniczyć budżet i przeznaczyć środki na inne cele. Podobnie opieszale budowano terminal lng w Świnoujściu w czasie poprzednich rządów Tuska. Jednocześnie można przegłosowywać ustawy wiatrakowe i klimatyczne, które będą (pośrednio) dotowały firmy z unijnego jądra i drenowały polską gospodarkę i obywateli np. zmuszając ich do wymiany pieców gazowych na pompy ciepła lub starego auta na nowe.

W podobny sposób można powstrzymać zbrojenia polskiej armii. Jest to groźne tym bardziej, że Amerykanie przestali ostatnio pomagać Ukrainie (ich błąd), co w przyszłości może doprowadzić do podporządkowania jej Putinowi i zachęcić Rosję do bezpośredniej konfrontacji z NATO w Estonii. Jest jasne, że w takiej sytuacji Niemcy i Francja (a więc UE) nie będą interweniowały (poza działaniami pozorowanymi, jak to miało miejsce w przypadku Ukrainy). Miejmy tylko nadzieję, że (przez głupotę USA) Rosja nie zwycięży na Ukrainie i (zamiast zadbać o prawo do samostanowienia mniejszości rosyjskiej w Estonii) nie ponowi żądania z lat 90-tych o drogę eksterytorialną przez Suwalszczyznę, a następnie, po stanowczej odmowie Polski, której "pełnego" wsparcia udzieli imperium moralne ze stolicą w Brukselii, rozpocznie specjalną operację militarną na terenie Polski, by zabezpieczyć korytarz do obwodu kalinigradzkiego. Wówczas Tusk będzie rządził jako premier emigracyjny z Berlina.

Tak niestety się żyje na Nizinie Środkowoeuropejskiej.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2023, o 15:14 przez Slup, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5750
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 132 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Ja stanąłem w ostatnich wyborach w rozkroku między Konfederacją a PISEM to prawda bo wiem, że Tusk bezkrytycznie będzie rządził jako brukselski długopis i podpisywał wszystko co unia mu każe, wprowadzi nas na drogę jakiegoś h... o euro i benzyny z kapusty i każą nam jeździć elektrykami których nienawidzę...poza tym wiem co Tusk prowadzi za sobą np:

Kod: Zaznacz cały

https://www.o2.pl/kobieta/pokazala-jak-przywitali-ja-sasiedzi-kartka-na-drzwiach-poslanki-6972926893582880a
Od kultury a jak widzę taką sztukę to trudno mi zachować kulturę jak mawiał klasyk... ja wiedziałem, że za pachnącym pomadą Tuskiem wleje się szambo...

Ciekawe jak ktoś nosi lub nosił na mordzie błyskawice...

A co do Konfederacji to niestety pojawił się w niej odłam mocno liberalny jaki prezentuje Bosak a w tle mamy jakieś kluby gejowskie...
Bardzo źle zrobiła przed wyborami Konfederacja, że wyciszyła Brauna...
Ostatnio zmieniony 13 gru 2023, o 07:25 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 795
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Cieszę się Arku, że posłuchałeś arcybiskupa Jędraszewskiego i wreszcie doceniłeś PIS. Kościoła słuchaj w każdy czas i w świętej wytrwaj wierze! Z Bogiem!
ODPOWIEDZ