Problem z Kiełbasą

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Corsair2k1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, o 14:12
Płeć: Mężczyzna
wiek: 18

Problem z Kiełbasą

Post autor: Corsair2k1 »

Cześć,
matura się zbliża, więc zacząłem przygotowania od zakupu książki kiełbasy. Chcąc zrobić 1 część do początku stycznia(potem 2-3 miesiące na 2 część, tak żeby wyrobić się jeszcze z arkuszami) muszę wykonywać 15 zadań dziennie. Niestety będąc na zaledwie 19 stronie zdałem sobie sprawę, że co 2 zadanie mnie przerasta, szukam odpowiedzi w google, a nawet gdy ją znajdę trudno mi je zrozumieć w 100%. Czy jest to normalne, że ta książka sprawia mi takie problemy?
Awatar użytkownika
Kfadrat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 paź 2018, o 17:59
Płeć: Mężczyzna
wiek: 19
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Podziękował: 21 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Problem z Kiełbasą

Post autor: Kfadrat »

Corsair2k1 pisze: 15 paź 2020, o 14:27 Czy jest to normalne, że ta książka sprawia mi takie problemy?
A co miałoby być w tym nienormalnego? Każdy jest inny. Jedni lepiej rozumieją matematykę, drudzy troszkę mniej. Nie musisz być ze wszystkiego dobry. Trzeba się pogodzić z tym, że są rzeczy których się nie przeskoczy.
Gerid
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 9 gru 2019, o 21:31
Płeć: Mężczyzna
wiek: 18
Podziękował: 18 razy
Pomógł: 1 raz

Re: Problem z Kiełbasą

Post autor: Gerid »

Kiełbasa może sprawiać problemy, ale wydaje mi się że czasem ren wysiłek nie przekłada się na wynik. Wiem, że wiele osób poleca ten zbiór, ale według mnie są lepsze pozycje, pozdrawiam
ODPOWIEDZ