Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Ale ty wiesz, że Slup celowo sobie taki avatar ustawił, żeby śmiesznie to wyglądało?
Ciekawe kogo to śmieszy, bo dla mnie ten awatar jest żałosny. Slup może w roli komika, otóż z tym awatarem jako komik wiele nie zarobi...

Wiesz Niepokonana jaka jest różnica między dobrym komikiem a żałosnym komikiem...

Bo jak mamy dobrego komika to śmiejemy się z tego co mówi, a komik żałosny to taki z którego każdy się nabija niezależnie co by nie powiedział...

Jak na razie Slup pretenduje do tego drugiego rodzaju...

Dodano po 15 minutach 43 sekundach:
Areczku, na innych forach za stwierdzenie "bywają osoby z LGBTQ+, które nie są fajne" byś dostał takiego bana, żebyś się nie pozbierał.
Odpowiem na to tak:

Niepokonana czy wiesz że są takie miejsca na świecie a w nich żyją takie osoby co uważają się np. za Napoleona lub Juliusza Cezara...

Dasio uwierz mi, że do agresji mi bardzo daleko, ja tylko wskazuję na pewne fakty i wypowiedzi pewnych osób i wskazuję ich absurdalność ...
Ostatnio wykazałem absurdalność tez Engelsa o rodzinie ( tu nawet nie trzeba było się wysilać)...

Sam chętnie bym wyplenił agresję...

Nie wiem czy zauważyłeś na tym forum agresora kmarciniaka , który ubrał Matkę Bożą w tęczowe szmaty więc zaatakował Ją, a Ty jako orędownik nieagresji jakoś nie zareagowałeś, (Kobietę obrażają, gdzie rycerskość) więc
najpierw zdefiniuj
czym dla Ciebie jest agresja a wtedy działaj... Sam zresztą bardzo często w swoich postach używasz tego cytatu...

I co nie było na tym forum nikogo kto stanąłby w obronie Kobiety, czyli jak bym powiedział że.... już nie powiem więc znowu byłbym wrogiem...


Jeżeli ktoś by założył mi np. tęczową szmatę na głowę to nie powiem co bym zrobił... bo powiesz że jestem niewychowany...

Dodano po 10 minutach 37 sekundach:
Znalazłam też taki z dziewczyną z anime w szkolnym mundurku, ale pomyślałam sobie, że przecież to jest wysoce merytoryczne forum, więc avatar musi być godny.
Masz rację dobrze wybrałaś, awatary z anime nie są niczym dobrym , kiedyś już pisałem, że to forum winno być wolne od japońskiego szlamu...

Tak samo jak illuminati...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 778
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

Arku co sądzisz o tym, że dla Bosaka nie ma różnicy między KO i PIS, przez co nie poparł on Dudy w II turze wyborów? Zdajesz sobie sprawę, że to w dużej mierze dzięki Konfederacji, której jesteś zwolennikiem, Rafał Trzaskowski może zostać prezydentem tego kraju. A może dla Ciebie też nie ma różnicy między KO i PIS? Albo popierasz Trzaskowskiego jak inny znany poseł Konfederacji pan Jacek Wilk?

Może jednak zgodzisz się ze mną, że Konfederacja to płatni zdrajcy, pachołki Rosji.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Oczywiście powiem wprost w drugiej turze popieram A. Dudę mimo iż wiele jego posunięć nie akceptowałem a wręcz mnie irytowały...

Ale teraz nie mam wyboru, oczywiście Bosak powinien tak czy siak poprzeć Dudę, lecz wiele jest rzeczy gdzie PIS wszystkie apele Konfederacji w sejmie wręcz olewał, co było tragiczne, więc mogę też zrozumieć ich złość i rozgoryczenie i próby odegrania się, lecz tak być nie powinno bo racja narodu jest dużo ważniejsza niż partykularyzm... Lecz ja nie mam dostatecznej wiedzy na temat czy oni są pachołkami Moskwy...

Lepiej żeby nie byli...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 778
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 30 cze 2020, o 08:48 więc mogę też zrozumieć ich złość i rozgoryczenie i próby odegrania się
Oni są odpowiedzialnymi politykami czy dziećmi w piaskownicy obrażonymi na mamę, że nie pozwoliła pobawić się dłużej?
arek1357 pisze: 30 cze 2020, o 08:48 tak być nie powinno bo racja narodu jest dużo ważniejsza niż partykularyzm...
Jak widać dla Konfederacji istotne są ich partykularne interesy, a kraj i naród może nawet być zarządzany przez stypendystów Sorosa. Przy czym ja nie mam zbyt dużej antypatii do Sorosa (czytałem jeden jego artykuł na temat podstaw ekonomii i uważam, że był całkiem dobry) i masonerii, ale wiem, że Ty masz i zastanawiam się, jak to godzisz z popieraniem Konfederacji, której członkowie np. Jacek Wilk wspierają kandydata związanego z tymi środowiskami.
Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z cierni lub figi z ostów. Tak właśnie każde dobre drzewo rodzi dobre owoce, a drzewo zagrzybione rodzi owoce zepsute. Nie może dobre drzewo rodzić zepsutych owoców ani drzewo zagrzybione rodzić dobrych owoców. Każde drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, jest wycinane i wrzucane do ognia. Tak zatem poznacie ich po ich owocach.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Tak zawsze byłem zwolennikiem Inkwizycji i jak trzeba będzie to spali się i Konfederację... , ale zaczniemy od niektórych userów...

Może masz rację co do Konfederacji, choć lepiej żebyś nie miał, wtedy zostanie tylko PIS... a Ty jako jeden z przewodniczących PISu możliwe, że byś się nadał , jako jeszcze były współpracownik służb specjalnych masz sporą wiedzę na temat spraw zakulisowych..., np. U. Wrocławski rozjechałeś, możliwe że rozjechałbyś również inne instytucje i organizacje...Jedyne co musisz zmienić to awatar...bo Twój jak już sygnalizuję jest idiotyczny...
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

arek1357 pisze: 30 cze 2020, o 01:25

Bo jak mamy dobrego komika to śmiejemy się z tego co mówi, a komik żałosny to taki z którego każdy się nabija niezależnie co by nie powiedział...

Jak na razie Slup pretenduje do tego drugiego rodzaju...
Pragnę ci przypomnieć, że to ty jesteś tutaj najśmieszniejszy.
arek1357 pisze: 30 cze 2020, o 01:25 Odpowiem na to tak:
Facebook, inne fora, znasz takie miejsca?
arek1357 pisze: 30 cze 2020, o 01:25 Nie wiem czy zauważyłeś na tym forum agresora kmarciniaka , który ubrał Matkę Bożą w tęczowe szmaty więc zaatakował Ją, a Ty jako orędownik nieagresji jakoś nie zareagowałeś, (Kobietę obrażają, gdzie rycerskość) więc
najpierw zdefiniuj
czym dla Ciebie jest agresja a wtedy działaj... Sam zresztą bardzo często w swoich postach używasz tego cytatu...

I co nie było na tym forum nikogo kto stanąłby w obronie Kobiety, czyli jak bym powiedział że.... już nie powiem więc znowu byłbym wrogiem...


Jeżeli ktoś by założył mi np. tęczową szmatę na głowę to nie powiem co bym zrobił... bo powiesz że jestem niewychowany...
Już o tym rozmawialiśmy. Maryja nie istnieje, więc można jej zakładać tęczę na głowę.
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Nie wiem czy zauważyłeś na tym forum agresora kmarciniaka , który ubrał Matkę Bożą w tęczowe szmaty więc zaatakował Ją, a Ty jako orędownik nieagresji jakoś nie zareagowałeś, (Kobietę obrażają, gdzie rycerskość) więc
Cóż, ładnie ubrać kobietę jest grzechem (wszak tęcza to bilijny symbol). Baby: pakować się w worki po kartoflach na chwałę Arka i Najwyższego!
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Soros od tyłu to jest Soros, a PiS od tyłu jest ***any.

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Oczywiście chodzi o słowo rąbany, proszę nie banować.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Pragnę ci przypomnieć, że to ty jesteś tutaj najśmieszniejszy.
Najśmieszniejszy nie znaczy najgłupszy zapamiętaj, ale raczej tylko Ty się śmiejesz z moich mało śmiesznych dowcipów więc poziom mojej śmieszności raczej pozostaje wiele do życzenia...
Facebook, inne fora, znasz takie miejsca?
Znam te miejsca jako fora gdzie ludzie się obnażają i imponują swoją głupotą, jest to menażeria próżnych i łatwo dających się zmanipulować głupich ludzi, którzy pragną zaistnieć opisując swoje nędzne życie często za pomocą nędznych zdjęć i nędznych komentarzy skopiowanych i powielanych od tak zwanych mądrych autorytetów. Są oczywiście i wyjątki zakładające mądre grupy dyskusyjne, np Międlar, Kneblewski, itd... lecz moderatornia ich blokuje , banuje i wiąże, bo wiadomo, że w takiej oranżerii nie powinno być miejsca dla ludzi mądrych ze sporą wiedzą i idących pod prąd...

Więc jak się domyślasz mnie tam po prostu nie ma bo idąc z prądem muszę płynąć ze ściekiem..., a ponieważ umiem bardzo dobrze pływać więc szukam akwenów czystych i głębokich...

Wiem Niepokonana , że jesteś kiepska z historii więc wybaczę ci głupie stwierdzenie na temat istnienia Matki Bożej...

Za takie stwierdzenie byś dostała od Świętego Mikołaja na I soborze nicejskim potężnego sierpowego podobnie jak Ariusz...
Cóż, ładnie ubrać kobietę jest grzechem (wszak tęcza to bilijny symbol)
Jednak a4karo nie znasz się na symbolice tęcza sodomitów to tęcza sześciokolorowa, tęcza boska która np. pojawiła się po potopie symbolizująca przymierze między Bogiem a Noem była siedmiokolorowa, co bardzo zmienia sytuację , bo siódemka to liczba boska , doskonała, natomiast szóstka to liczba miepełna udająca siódemkę , ale nie do końca (małpująca siódemkę). więc jest to liczba bestii... , trzy szóstki dają liczbę szatana...
w ma symbol w hebrajskim znaczeniu sześć , resztę sobie dośpiewaj: www...

Więc tęcza kmarciniaka Matki Bożej była tęczą diabelską a więc profanującą, on pewnie sam o tym nie wiedział do końca co robi i w jakie wchodzi bagno myślał, że jest akurat na fali i z takim awatarem będzie bardziej widoczny na forum...a przez to fajniejszy...( co po rozebraniu na czynniki pierwsze-składowe- okazuje się żałosne)...

Symbole i ich znaczenia szczególnie dla tych co tu pracują na tym forum powinno być w jakimś stopniu znane i rozumiane ...
(ponieważ ma to związek z matematyką i logiką)...

Bo co kto sobie dokleji lub wytatuuje jest jednak bardzo istotne i ma bardzo duże znaczenie...

Patrzcie i zwracajcie choćby uwagę na symbole różnych firm...

Kiedyś była fajna reklama jak kilku celebrytom jakiś Chińczyk tatuował znaki kanji (wtedy było to bardzo modne) a durnie nawet nie znali ich znaczenia a to były przepisy na zupę z torebki...[To właśnie poziom facebookowej miernoty ( często zresztą elektoratu PO i Nowoczesnej), etc...]...
Soros od tyłu to jest Soros
Soros jest od tyłu jak i od przodu, pozwól, że rozwinę Twoją błyskotliwą myśl ...

Co ma Soros z tyłu?, znaczy, że to samo ma z przodu , więc kim jest Soros?...

Tylna część ciała jest równoważna przedniej...

Mógłbym jeszcze podyskutować o jego "jądrze" homomofrfizmu w jego grupie symetrii... Choć jednak wolę nie...

Brak jądra (właściwie jego zdegenarowana wyzerowana postać) jak mniemam oznacza pełną bijekcję... Co dowodzi doskonałej symetrii...
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

ednak a4karo nie znasz się na symbolice tęcza sodomitów to tęcza sześciokolorowa, tęcza boska która np. pojawiła się po potopie symbolizująca przymierze między Bogiem a Noem była siedmiokolorowa, co bardzo zmienia sytuację , bo siódemka to liczba boska , doskonała, natomiast szóstka to liczba miepełna udająca siódemkę , ale nie do końca (małpująca siódemkę). więc jest to liczba bestii... , trzy szóstki dają liczbę szatana...
w ma symbol w hebrajskim znaczeniu sześć , resztę sobie dośpiewaj: www...
Innymi słowy jak zobaczysz kobietę w tęczowym szalu, to ci się spodoba, a dopiero gdy policzysz kolory i stwierdzisz, że jest ich sześć, zapałasz do niej szczerą katolicka nienawiścią?
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

arek1357 pisze: 1 lip 2020, o 12:31 Wiem Niepokonana , że jesteś kiepska z historii więc wybaczę ci głupie stwierdzenie na temat istnienia Matki Bożej...
"Matka Boża" to nie element historii, tylko fantasy. :)

arek1357 pisze: 1 lip 2020, o 12:31 Jednak a4karo nie znasz się na symbolice tęcza sodomitów to tęcza sześciokolorowa, tęcza boska która np. pojawiła się po potopie symbolizująca przymierze między Bogiem a Noem była siedmiokolorowa, co bardzo zmienia sytuację , bo siódemka to liczba boska , doskonała, natomiast szóstka to liczba miepełna udająca siódemkę , ale nie do końca (małpująca siódemkę). więc jest to liczba bestii... , trzy szóstki dają liczbę szatana...
w ma symbol w hebrajskim znaczeniu sześć , resztę sobie dośpiewaj: www...
Arek umiesz z matematyki coś więcej niż tabliczkę mnożenia i wierzysz w takie bzdury? Ty wiesz, że prawdziwy katolik nie wierzy w żadne przesądy? I siedem nie jest doskonała, bo nie jest sumą swoich dzielników mniejszych od siebie samej, natomiast szóstka jest. :) Coś tam zrozumiałam z tej informatyki mimo wszystko.
arek1357 pisze: 1 lip 2020, o 12:31 Więc tęcza kmarciniaka Matki Bożej była tęczą diabelską a więc profanującą, on pewnie sam o tym nie wiedział do końca co robi i w jakie wchodzi bagno myślał, że jest akurat na fali i z takim awatarem będzie bardziej widoczny na forum...a przez to fajniejszy...( co po rozebraniu na czynniki pierwsze-składowe- okazuje się żałosne)...
Przesadzasz, to tylko avatar.
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Z tą arytmetyką teź nie do końca tak: kto wytłumaczy dlaczego podwojona święta trójca nie daje boskiej siódemki tylko diabelską szóstkę?
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

The devil is six, the devil is six,
and if the devil is six,
then God is seven,
then God is seven, then God is seven.
This monkey's gone to Heaven...

Numerologia na matematyka.pl, mocne. xDDD
Ładnie po tym jechał Eco w Wahadle Foucaulta. Polecam tę książkę jak zawsze, ale warto ją czytać mając dostęp do Internetu lub słownika wyrazów obcych.
Awatar użytkownika
Psiaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1502
Rejestracja: 22 lis 2010, o 09:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska, Warmia, Olsztyn :)
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 475 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Psiaczek »

Premislav pisze: 1 lip 2020, o 17:13 Numerologia na matematyka.pl, mocne. xDDD
Mnie trochę inna numerologia interesuje , zastanawiam się czy jeśli Duda z PiS utrzymają się jeszcze parę lat przy władzy, to w momencie gdy będę przechodził na emeryturę będzie już 19-ta ? Na 17-tą to liczę w ciemno, jeśli już teraz ma być 14 w roku :wink:
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Myślę że do tego czasu dowiesz się dlaczego nie powinieneś przechodzić na emeryturę (o ile ktoś jeszcze będzie pamiętał co to słowo znaczy)
ODPOWIEDZ