Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

arek ja rozumiem, że jesteś jaki jesteś, ale no weź mnie nie denerwuj. Ja nie lubię historii, bo na mnie pan w gimnazjum krzyczał. Wyobraź sobie była trudna praca domowa. Przed tym ja byłam świetna z historii. No i ja nie miałam czasu ani siły żeby to zrobić porządnie, więc zrobiłam słabo. Przyszedł dzień sprawdzenia. Połowa klasy nie zrobiła w ogóle. Komu się oberwało? Mnie. Nawrzeszczał na mnie, jakbym mu matkę zabiła. Dlatego ja nie lubię historii i mnie tu nie zmuszaj do uczenia się.

Premislav, on Cię porównał do umywalki XD arek muszę ci przyznać, to porównanie jest fajne. Lol, islam to to samo co chrześcijaństwo, tylko wersja pustynna. A więc czcisz jakiegoś bożka.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

islam to to samo co chrześcijaństwo, tylko wersja pustynna
Ja tego nie powiedziałem znowu gadasz głupoty powiedziałem, że islam to wiara w pustynnego bożka, przykryta filozofią zaczerpniętą z judaizmu,

W końcu rabini byli ojcami tej nazwijmy to religii i szyli dla niej nowe szatki...

A skoro wcześniej byłaś świetna z historii to cofnij się do tych czasów gdzie pan na Ciebie jeszcze nie nakrzyczał i staraj się jej uczyć żebyś miała jakąkolwiek wiedzę i nie powtarzała slogany i dyrdymały, opieraj się na źródłach i rzetelnej wiedzy a nie rozpaczaj nad sobą że cię ktoś skrzyczał...

Tak samo zacznij nienawidzić aut tylko dlatego że jak kiedyś szłaś w deszczu to jakiś bałwan jechał w kałużę i cię ochlapał, argumentacja dziecinna...
Ucz się dla siebie , a nie pozwalaj żeby ktoś z ciebie robił siekę...
Wypowiadać się można wtedy na jakiś temat jeżeli się ma jakąś wiedzę rzetelną a Ty błądzisz jak dziecko we mgle, opierając się na fałszywych autorytetach i chłoniesz każdą głupotę...
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Powiedziałeś, że islam to czczenie bożka, a ja mówię, że islam to pustynna wersja chrześcijańska, co daje nam implikację.
Ja się nie cofam w rozwoju. Ty też się nie znasz w ogóle lol.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

a ja mówię, że islam to pustynna wersja chrześcijańska, co daje nam implikację.
Gadasz głupoty takie durne implikacje jak twoja mogę trzepać z rękawa cały dzień,
powiem tak poziom tej implikacji jest żaden, piszesz farmazony i jeszcze mówisz że się nie znam , szczerze z takimi apokaliptycznymi bredniami jak piszesz to rzadko się spotykam, chyba że słucham polityków w TVN (lewackich)...

Kompromitujesz się bredząc , jakbyś choć troszkę poczytała o islamie wiedziałabyś że ta religia jest w opozycji 180 stopni do katolickiej...

Ale oczywiście chyba za wiele od Ciebie wymagam...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 19:57Gadasz głupoty takie durne implikacje jak twoja mogę trzepać z rękawa cały dzień,
powiem tak poziom tej implikacji jest żaden, piszesz farmazony i jeszcze mówisz że się nie znam , szczerze z takimi apokaliptycznymi bredniami jak piszesz to rzadko się spotykam, chyba że słucham polityków w TVN (lewackich)...

Kompromitujesz się bredząc , jakbyś choć troszkę poczytała o islamie wiedziałabyś że ta religia jest w opozycji 180 stopni do katolickiej...

Ale oczywiście chyba za wiele od Ciebie wymagam...
Arku, merytoryczna zawartość twej argumentacji zwala z nóg...

JK
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Dokładnie co..

Bo podejrzewam jakbym walił w Chrześcijaństwo a nie w islam byś tego nie napisał...
Niepokonana bredzi a Ty się mnie czepiasz mówię prosto i jasno nie wiem czego oczekujesz...
Stwierdzam że są to absurdy i trudno nawet cokolwiek dobrego o tym powiedzieć...

OOO dam implikację na poziomie niepokonanej:

Prawda to zasada, zasada to kwas, kwas to ferment, ferment to zgnilizna
wniosek Prawda to zgnilizna...

No to taki właśnie poziom prezentuje niepokonana...

Po prostu staram się postawić lustro, żeby się w nim Niepokonana przyjrzała i zobaczy swoje oblicze , i co wtedy zrobi , to samo co meduza...
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, o 20:12 przez arek1357, łącznie zmieniany 1 raz.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

Ja tylko stwierdzam, że merytoryczna zawartość twej wypowiedzi jest w okolicach "Jesteś głupia i masz wszy na pępku". I w tym sensie jest równie żałosna.

Nie odnoszę się przy tym do tematu dyskusji.

JK
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Jesteś głupia i masz wszy na pępku
tego nie powiedziałem tylko punktuję ją w tych momentach w których bredzi...

Skoro tak definiuje chrześcijaństwo to niestety nic nie wie...

A skoro jak widać jej bredzenie ma charakter ciągły a nie dyskretny to i ja muszę postawić tamę tej lawinie absurdów...

Nie lubię owijać w bawełnę mówię jasno i prosto ...
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 20:15 A skoro jak widać jej bredzenie ma charakter ciągły a nie dyskretny to i ja muszę postawić tamę tej lawinie absurdów...

Nie lubię owijać w bawełnę mówię jasno i prosto ...
Zabawne, to ja miałam powiedzieć o tobie.
arek, ale Pan doktor ma rację, jesteś dla mnie niemiły. Przez ciebie popłakałam się ze śmiechu. Ja nie lubię luster. A moja implikacja jest super i podsumowuje całą religię chrześcijańską.
arek jesteśmy na forum matematycznym. Implikacje nie mają poziomów, tylko wartości logiczne.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 20:15to i ja muszę postawić tamę tej lawinie absurdów...
Proszę bardzo, ale używaj argumentów, a nie krzyku "to absurd!".
arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 20:15Nie lubię owijać w bawełnę mówię jasno i prosto ...
I beztreściowo. Wiemy, jakie masz poglądy, ale Twój główny argument to krzyczenie "Ja mam rację!".

JK
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

arek1357 pisze:Bo gdy będziesz oddawać się wynaturzonym występkom porodzisz psa, kota minotaura, centaura lub inną hybrydę tak jak było w starożytnych czasach...
O cholibka, zdechłem. xDDD

Co do znajomości historii, ja się na niej znam nie najgorzej i jakoś nie czyni to ze mnie katolika ani tradycjonalisty. Często katolicy lubią utrzymywać, że ateiści są z automatu ignorantami w (niezwykle niepotrzebnej, ale mniejsza z tym) dziedzinie historii. Jakoś to się nie sprawdza w moim przypadku, ale pewnie to dlatego, że gdy zainteresowałem się historią, to grzecznie chodziłem do kościółka. ;)

Przypominam, że jesteś przeciwnikiem zmian Soboru Watykańskiego II, a przedsoborowy katolicyzm z obecnym islamem grałby w jednej lidze, istotna różnica tylko taka, że w islamie jest większy nacisk na podporządkowanie bożemu prawu, a w katolicyzmie na relację z Absolutem. Natomiast stosunek do tolerancji religijnej (polecam pisma Piusa X) niemal identyczny.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Implikacje nie mają poziomów
Twoje implikacje na pewno nie mają żadnych poziomów...

Niepokonana wypowiedziała się , że katolicyzm to taka wersja plemiennego bożka, więc mam udowadniać że tak nie jest ,
to co napiszę że wzór na deltę to:

\(\displaystyle{ \Delta=5a-\pi c}\)

A Ty powiesz że piszę głupoty (zresztą słusznie) a ja ci powiem, że jesteś niemerytoryczny bo mówisz, że piszę głupoty ale brak Ci argumentów i nie uzasadniasz tego jak należy...

Tak samo jest z niepokonaną bredzi w sprawach np. katolicyzmu a ja mam jej udowadniać że to co mówi nie ma żadnej wartości...
To tak jakbym miał się tłumaczyć z tego, że nie jestem wielbłądem..

Ale skoro uważasz tezy niepokonanej za wybitne to rzeczywiście tylko pogratulować...

Dodano po 4 minutach 14 sekundach:
Islam nawet religią nie jest co Ty gadasz w jakiej jednej lidze. O czym gadasz...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 22:09to co napiszę że wzór na deltę to:

\(\displaystyle{ \Delta=5a-\pi c}\)

A Ty powiesz że piszę głupoty (zresztą słusznie) a ja ci powiem, że jesteś niemerytoryczny bo mówisz, że piszę głupoty ale brak Ci argumentów i nie uzasadniasz tego jak należy...
Nie powiem, dopóki nie sprecyzujesz, co ma oznaczać symbol \(\displaystyle{ \Delta}\). Gdybyś powiedział, że masz na myśli wyróżnik równania kwadratowego, to przedstawię Ci argumenty, dlaczego ten wzór nie jest poprawny.
arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 22:09Tak samo jest z niepokonaną bredzi w sprawach np. katolicyzmu a ja mam jej udowadniać że to co mówi nie ma żadnej wartości...
Jeżeli uważasz, że nie ma, to powinieneś umieć to uzasadnić.
arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 22:09Ale skoro uważasz tezy niepokonanej za wybitne to rzeczywiście tylko pogratulować...
Nigdzie tego nie twierdziłem. Oceniałem wyłącznie jakość Twojej argumentacji.
arek1357 pisze: 10 lis 2019, o 22:09Islam nawet religią nie jest co Ty gadasz w jakiej jednej lidze.
Widzę, że masz swoją lokalną definicję religii.

JK
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

arek, ty naprawdę powinieneś pracować w cyrku, przez ciebie znowu popłakałam się ze śmiechu. Marnujesz się w matematyce, naprawdę.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

„Islam nawet nie jest religią", ponieważ z księżyca sobie wymyśliłeś, że religia musi mieć sakramenty (jeśli dobrze pamiętam Twoją linię argumentacji). Przecież to absurdalne! Podobnie widzę teksty, że homoseksualizm nie jest orientacją, tylko zboczeniem, a orientacja jest tylko jedna, heteroseksualna. Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, jeśli tylko katolicyzm jest religią, to po co nam w ogóle pojęcie religii, skoro znaczy tyle samo, co katolicyzm?
ODPOWIEDZ