Cel - matura 2020, wymarzone studia ?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Highwaymen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2019, o 20:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Włocławek

Cel - matura 2020, wymarzone studia ?

Post autor: Highwaymen »

Cześć !
Kierując się w życiu coraz ambitniejszymi planami, postanowiłem podejść do matury z matematyki w 2020 ponownie. W 2017 kończyłem technikum z egzaminem zaliczonym pozytywnie, ale wyniki nie były najlepsze. Do wyższej szkoły technicznej nie było zbytniego startu, a bynajmniej kierunki bardziej odnoszące się do mechaniki/mechatroniki. Obawiam się trzyletniej przerwy, ale myślę, że po miesiącu będzie łatwiej przyswajać wiedzę i wpaść w rytm. Mam dużo czasu, i chciałbym go wykorzystać. Generalnie zastanawiam się czy mam jakieś szanse uzyskać dobry wynik, aby dostać się załóżmy na PW lub AGH ? Wtedy rozszerzenie wchodzi w grę i na pewno język. Oczywiście inne uczelnie rownież trzeba brac pod uwage. Myślę, aby kupić dobry zbiór, a przedtym przypomniec sobie teorii, albo porozwiązywac proste działani w odpowiedniej kolejności. Korepetytor też pewnie musi być.

Jak będzie dobry plan działania ? Jakich błędów uniknąć na początku ? Realne szanse ?

Dzięki i pozdrawiam !
ODPOWIEDZ