Matura z Fizyki / Informatyki / Matematyki

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
SnooKy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2018, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 3 razy

Matura z Fizyki / Informatyki / Matematyki

Post autor: SnooKy »

Witam,
przystępuję ponownie do matury w celu podwyższenia wyniku (mat i fiz), a informatykę będę zdawał pierwszy raz. Z matematyki realizuję zbiory Kiełbasy i jestem zadowolony (ale jak ktoś ma jeszcze jakieś porady to śmiało). Szukam dobrego zbioru zadań z fizyki (coś w stylu Kiełbasy), najlepiej jakby to był poziom zbliżony do tego co jest na maturze (tzn. szukam jak najefektywniejszej nauki, żeby połowa zadań w zbiorze nie okazała się zbędna pod względem matury). Na maturze z informatyki wybrałem Pythona/Windowsa/Office, czy wystarczą materiały z internetu + samodzielna praca, gdy mam średnią wiedzę (tzn. programowałem na podstawowym poziomie w kilku językach, bawiłem się na studiach w Office). Jeżeli ma ktoś dobre materiały do polecenia, bądź jakieś książki/zbiory, to z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
VirtualUser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 11:13
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 113 razy
Pomógł: 15 razy

Re: Matura z Fizyki / Informatyki / Matematyki

Post autor: VirtualUser »

gdzieś niżej wypowiadałem się na temat zbiorów z fizyki i trochę opisałem, które są dobrym wyborem, poszperaj trochę bo długo by przepisywać
ODPOWIEDZ