Poziom matur próbnych w porównaniu do prawdziwych.

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Beed
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2018, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WWa

Poziom matur próbnych w porównaniu do prawdziwych.

Post autor: Beed »

Jak waszym zdaniem wypadają matury próbne na tle matur majowych? Mam tu oczywiście na myśli nową formułę i głównie chodzi mi o matury z Operonu i Nowej Ery, bo zbiory z zadania.info na pewno są trudniejsze niż prawdziwe, ponieważ jak przerabiałem już 8 arkuszy z 2015 roku z tej strony to były tam bardziej kreatywne zadania przez co bardziej nietypowe, takie z którymi nie spotykałem się na lekcjach. Moje przygotowania do matury to póki co intensywne 10h matematyki w szkole tygodniowo z podręcznikiem od wydawnictwa Pazdro i zbiorem powtórkowym z Nowej Ery (z niego zrobiłem już wszystkie matury powtórkowe i zostało mi jeszcze 5 działów do powtórzenia) Na maturze z Operonu nie poszło mi najlepiej, bo niestety tylko 40% (aczkolwiek wydaje mi się, że stres dał się mocno we znaki) i nie wiem czego się spodziewać w maju. Trochę się obawiam.
las484
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 4 sie 2018, o 09:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy

Re: Poziom matur próbnych w porównaniu do prawdziwych.

Post autor: las484 »

Podstawowa w maju jest łatwiejsza, ale rozszerzona ostatnio bywa trudniejsza od tych z operonu czy nowej ery.
Awatar użytkownika
VirtualUser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 11:13
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 113 razy
Pomógł: 15 razy

Re: Poziom matur próbnych w porównaniu do prawdziwych.

Post autor: VirtualUser »

co do podstawy się nie wypowiadam ale naprawdę Operon robi wielką krzywdę dając proste zadania na próbnych maturach z arkuszu PR. Potem taka osoba idzie na maturę i jest w szoku, że problemy, które otrzymała nie są na pstryk jak to było w listopadzie.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, o 22:55 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawa wiadomości: naprawdę.
ODPOWIEDZ