Posty z Hyde park

Sprawy techniczne; TeX, avatary, shoutbox, funkcje specjalne... O tym wszystkim tutaj.
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8581
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3349 razy

Posty z Hyde park

Post autor: kerajs »

Dlaczego posty z Hyde-Parku są doliczane do liczby postów? Dotychczas tak nie było.

Edit:
Zniknęła tam także opcja kasowania postów .
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: Premislav »

Właśnie, ja też proszę o wyjaśnienie, bo jedną z moich ulubionych czynności na forum było zamieszczanie „po pijaku" w Hyde Parku postów obrażających papieża Jana Pawła II lub Żydów (w sumie na jedno wychodzi), po czym usuwanie ich po paru minutach. Pozbawienie mnie tej opcji negatywnie wpływa na moje samopoczucie, a admin robi gorszą karpatkę niż sprzedawana w „mojej" cukierni na Ursynowie.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5747
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: arek1357 »

zamieszczanie „po pijaku" w Hyde Parku postów obrażających papieża Jana Pawła II lub Żydów
ja jednak będę obrażał żydów i S. Hawkinga
Awatar użytkownika
xxDorianxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 1 paź 2016, o 17:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 88 razy
Pomógł: 22 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: xxDorianxx »

arek1357, S.Hawkinga to za co!?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5747
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: arek1357 »

A nawet i za to
Myślę, że wirusy komputerowe powinny być uważane za istoty żywe. Moim zdaniem mówi to coś o naturze ludzkiej, skoro jedyna forma życia, jaką udało nam się stworzyć do tej pory ma charakter czysto destrukcyjny. Stworzyliśmy życie na nasz własny obraz i podobieństwo.

A szczególnie za to:
Uczony przekonuje, że światowy rząd mógłby ocalić ludzkość przed zagładą i nadzorowałby np. rozwój sztucznej inteligencji.
Iluminat mason nie trawię takich typów bo jestem za państwem narodowym a nie jakimś kołchozem,
już nawet nie eurokołchozem ale on już jest za worldkołchozem.

cytat:
Stephen Hawking, brytyjski fizyk teoretyk, kosmolog i astrofizyk, jest określany jako najwybitniejszy naukowiec naszych czasów.
tak geniusz , rzeczywiście istnieje takie otoczenie w którym może się czuć geniuszem...

A już te jego cytaty na temat Boga są żenujące całkiem, gość odleciał mentalnie i powinien odlecieć również materialnie...

Zamiast tego wózka na którym się porusza ktoś powinien mu dostarczyć pojazd jak z tego filmu: "Powrót do przyszłości". wtedy by całkiem odleciał...
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, o 21:43 przez arek1357, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NogaWeza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1481
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 147 razy
Pomógł: 300 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: NogaWeza »

Zabawne, że akurat Ty tak mówisz xDDDDDDD
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5747
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: arek1357 »

A co jest takiego w tym zabawnego co piszę , jak ja piszę o tym pseudonaukowcu to mnie aż nosi...
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22207
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3754 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: a4karo »

arek1357 pisze:A co jest takiego w tym zabawnego co piszę , jak ja piszę o tym pseudonaukowcu to mnie aż nosi...
To nie pisz. Szkoda nerwów. Chyba, że Cię to nakręca
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3843
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: AiDi »

arek1357 pisze:jak ja piszę o tym pseudonaukowcu to mnie aż nosi...
Napiszę kolejny raz, bo masz krótką i wybiórczą pamięć: jego prywatne, osobiste opinie na tematy niezwiązane w żaden sposób z tematyką, którą się zajmuje naukowo, mają się nijak do jego osiągnięć naukowych. Zatem nazywanie go pseudonaukowcem jest co najmniej nieuzasadnione. Tym bardziej przez osoby, które nie posiadają odpowiedniej specjalistycznej wiedzy by móc jego naukowe dokonania oceniać. A wielokrotnie udowodniłeś to sam, że taką osobą jesteś.

Poza tym (uwaga do wszystkich), to że temat znajduje się w Hyde Parku nie znaczy, że można w nim pisać o czym popadnie.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34240
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

Re: Posty z Hyde park

Post autor: Jan Kraszewski »

Niniejszym wszystkich zaniepokojonych informuję, że problem został rozwiązany i posty pisane w Hyde Parku ponownie nie są liczone przez licznik. Posty "zalicznikowane" w tym dziale przez kilka ostatnich dni już takie pozostaną - jeśli ktoś źle się z tym czuje, musi sobie z tym poradzić sam.

Niniejszym zamykam temat.

JK
Zablokowany