jakie studia wybrac?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
Collatzproblem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2017, o 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lodz

jakie studia wybrac?

Post autor: Collatzproblem »

Dobry wieczór,
Obecnie chodzę do trzeciej klasy liceum, profil mat-fiz-chem. Będę zdawał matematyke, fizyke i angielski. Już zacząłem przerabiać analizę matematyczną w zadaniach, obecnie jestem na całkach niewymierncych/trygonometrycznych , lubię ten dział i łatwo mi się go uczyć. Co do fizyki, fascynuje mnie fizyka kwantowa, już sam coś próbuje zrozumieć, ciężko to idzie ale krok po kroczku idę coraz dalej z materiałem. No i tutaj nasuwa się moje pytanie, jaki kierunek studiów wybrać? Może nanotechnologia? Miałem też chemię rozszerzaną, chociaż już odpuściłem sobie chemię organiczną. Chętnie bym poszedł nawet na " trudne kierunki". Najbardziej zależałoby mi na znalezieniu pracy jak najszybciej, wiem że najlepiej byłoby jakbym poszedł na informatyke ale to nie wchodzi w grę. Czekam na wasze propozyce
Ostatnio zmieniony 2 lut 2017, o 23:12 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawa wiadomości.
Powermac5500
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: 3 sty 2013, o 16:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 62 razy

jakie studia wybrac?

Post autor: Powermac5500 »

Oczekujesz, że ktoś obcy powie Ci co masz robić przez resztę życia?
Collatzproblem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2017, o 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lodz

jakie studia wybrac?

Post autor: Collatzproblem »

Czekam bardziej na różne propozycje, a decyzję już sam podejmę
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

jakie studia wybrac?

Post autor: miki999 »

"Chcę robić coś ciekawego i nie mieć problemów ze znalezieniem pracy" - podejrzewam, że 90% kandydatów tak chce.
Propozycje znajdziesz na stronach uczelni w kategorii "lista kierunków". Przejrzyj, poczytaj opisy, zobacz realizowane przedmioty, poczytaj o perspektywach zawodowych. Uczelnie koloryzują karierę absolwentów danych kierunków, więc o karierze czytaj poza stronami uczelni.
ODPOWIEDZ