Rewolucja Świadomości

Krolewna Sniezka
Posty: 0
Rejestracja: 5 mar 2014, o 18:43
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Rewolucja Świadomości

Post autor: Krolewna Sniezka »

obrazek-matematyka.jpg
obrazek-matematyka.jpg (8.39 KiB) Przejrzano 1206 razy
Dziś "wolność" to : 1/3 żreć srać żreć 1/3 smiać się na dyskotekach 1/3 nienawiść do tego co się robi.
Przepraszam dziś wolność to także możliwość przełączania setek kanałów w TV i możliwość robienia wszystkiego tego czego nam nie zakazali! I stado już zadowolone.
Pytanie jest jedno. Jak wytłumaczyć stłamszonemu, zniewolonemu stadu że jest zniewolone, skoro ono uważa że w zniewoleniu jest mu dobrze? NIE DA SIE! Zapraszam:-)

W zasadzie sytuacja jest prosta. kilka najbogatszych klanów steruje umysłami ludzi.

( tak moi drodzy umysłami). Sterują myślami ludzi ich zachowaniem i emocjami. W zasadzie ludzi niema, są bioroboty nie wiedzące kim właściwie są! No tak, przychodzisz na świat i odczuwasz emocje, więc uważasz je za swoje. A ja się pytam DLACZEGO!?

JAk to robią?
1) Indoktrynacja
2) rozwalanie biochemi
3) całkowita kontrola nad normami/kulturami poprzez media internet szkołę
4) Oddziaływanie poprzez nanotechnologię itp
5) Oddziaływanie poprzez broń psychotroniczą

Dlaczego to robią?

Tak naprawdę ludzie są hodowani na paszę!:-) Wszystkie negatywne emocje które wydzielacie są bardzo bardzo smaczne! (są one nie naturalne, wynaturzone ).

A to są nasi hodowcy:
AU
AU
Reptoid.jpg (70.96 KiB) Przejrzano 1238 razy

Celowo robią tak, aby ludzie wydzielali negatywne emocje. Oni się tym żywią.
Celowo odwracają uwagę ludzi od rozwoju od odkrywania i zadawania pytań. By byli tępymi nędznymi niewolnikami, więźniami tej planet. żałosne. ALE ALE:

My ludzie jesteśmy niezgłębioną tajemnicą! posiadamy ogromną moc. Jesteśmy Bogami, ale o tym nie wiemy. Dlatego teraz wypływają wszelkie nauki wiedzy tajemnej! Żyjemy w super czasach!

A chociażby o świętej geometri słyszaju>??


A to znacie [usunięto link]
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2014, o 23:15 przez yorgin, łącznie zmieniany 2 razy.
loitzl9006
Moderator
Moderator
Posty: 3050
Rejestracja: 21 maja 2009, o 19:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Starachowice
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 816 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: loitzl9006 »

no niestety, na każdej płaszczyźnie się to pewnie da zauważyć.

Wczoraj widziałem taki program w tv na temat klimatyzacji w samochodach. Konkretnie o wycofaniu z nowo produkowanych samochodów obecnie stosowanego czynnika klimatyzującego, na rzecz innego (\(\displaystyle{ x}\) razy droższego). Że niby ten który chcą wycofać powoduje jakąś tam dziurę ozonową czy coś.. też mi argument. A z drugiej strony ktoś tam mądry się wypowiadał na temat tego nowego, i co? okazało się że łatwopalny. Ewidentnie ktoś steruje nami, wmawiając bezsensowne argumenty i chce zrobić biznes
Awatar użytkownika
Mefistocattus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 12:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 5 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: Mefistocattus »

Jako przedstawiciel Reptilian czuję się urażony.
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3841
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: AiDi »

Ja jako przedstawiciel ludzi myślących czuję się urażony. Jako osoba ochoczo tryskająca pozytywnymi emocjami powinienem już dawno być zniszczony jako ten niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Spektralny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3976
Rejestracja: 17 cze 2011, o 21:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Praga, Katowice, Kraków
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 929 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: Spektralny »

Ja zawsze myślałem, że to bardziej Demokraci niż Republikanie popierają Reptilian. No coż
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: yorgin »

Krolewna Sniezka pisze:W zasadzie ludzi niema, są bioroboty nie wiedzące kim właściwie są!
Jako przedstawiciel homo sapiens czuję się urażony.
Krolewna Sniezka pisze: No tak, przychodzisz na świat i odczuwasz emocje, więc uważasz je za swoje. A ja się pytam DLACZEGO!?
Dlatego, że posiadam mózg, świadomość oraz wolną wolę.
Krolewna Sniezka pisze: A to są nasi hodowcy:
Polecam obejrzeć piąty sezon wznowionego Doctora Who. Homo Reptilia się tam przewija.
Krolewna Sniezka pisze: Jesteśmy Bogami, ale o tym nie wiemy.
Nie, nie.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: Premislav »

Awatar użytkownika
mdd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1897
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 512 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: mdd »

Skoro jesteśmy przy teoriach spiskowych, to polecam filmy:
"Żarówkowe Oszustwo"
"Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności"
"Farmaceutyczne oszustwa"
"What in the world are they spraying"
"Ciemna Strona Księżyca"
Wszystkie filmy na Youtube dostępne. Przy czym najciekawszy jest ten ostatni, którego głównym bohaterem jest Stanley Kubrick. Nie wiem w końcu czy Kubricka "skasowali" (?) za to, że robił filmy przedstawiające "lądowanie" Amerykanów na księżycu, czy też za to, że pokazał zabawy wyższych sfer w filmie "Eyes Wide Shut" Ktoś zna odpowiedź?
Kubricka najbardziej lubię za "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb". Czy świat widział bardziej "zwariowany" film?
jasza90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2014, o 09:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Rewolucja Świadomości

Post autor: jasza90 »

A mnie dziwi, że skoro ludzie są coraz bardziej świadomi to dlaczego nie okazują tego w wyborach.... Jak to możliwe, że partie które się kompromitują mają tak duże poparcie.
Awatar użytkownika
mdd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1897
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 512 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: mdd »

jasza90 pisze:A mnie dziwi, że skoro ludzie są coraz bardziej świadomi to dlaczego nie okazują tego w wyborach.... Jak to możliwe, że partie które się kompromitują mają tak duże poparcie.
1) Ludzie mają krótką pamięć (nie wspominając już o Tych, którzy się nie interesują takimi sprawami).
2) Wiedza i świadomość zagrożenia nie wystarczą. Trzeba jeszcze poczuć zagrożenie.
3) Instynkt stadny... ludzie czują się bezpiecznie mimo zagrożenia i mimo zbliżania się ku "przepaści". Przykład? proszę bardzo: "ze mną się nie napijesz?" a potem:
W ciągu ostatnich 17 lat w Polsce zdarzyło się prawie milion wypadków drogowych, w których zginęło ponad 110.000 osób, a ponad milion zostało rannych. Dziennie w wypadkach ginie średnio 15 osób, a 160 zostaje rannych.
Awatar użytkownika
Mefistocattus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 12:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 5 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: Mefistocattus »

jasza90 pisze:A mnie dziwi, że skoro ludzie są coraz bardziej świadomi to dlaczego nie okazują tego w wyborach.... Jak to możliwe, że partie które się kompromitują mają tak duże poparcie.
Ponieważ Reptilianie kontrolują wyniki wyborów…
Awatar użytkownika
mdd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1897
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 512 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: mdd »

Skoro już przy żartach jesteśmy... polecam "Big Bang" Andrzeja Kondratiuka (występują między innymi: Ludwik Benoit, Janusz Gajos, Bożena Dykiel, Roman Kłosowski, Franciszek Pieczka), po prostu rewelacja!!!
ChristianGoldbach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 4 lut 2013, o 18:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: ChristianGoldbach »

Krolewna Sniezka pisze:Celowo robią tak, aby ludzie wydzielali negatywne emocje. Oni się tym żywią.
Celowo odwracają uwagę ludzi od rozwoju od odkrywania i zadawania pytań. By byli tępymi nędznymi niewolnikami, więźniami tej planet. żałosne. ALE ALE:

My ludzie jesteśmy niezgłębioną tajemnicą! posiadamy ogromną moc. Jesteśmy Bogami, ale o tym nie wiemy. Dlatego teraz wypływają wszelkie nauki wiedzy tajemnej! Żyjemy w super czasach!
Bardzo fajnie napisane! Piszesz, że posiadamy ogromną moc... Tak, owszem! Sęk w tym, że sami powinniśmy ją odkrywać i nie przejmować się tym co robią sterujący (heh aż mi się skojarzyło to ze statkiem kosmicznym, którego pasażerami jesteśmy my, a sterującymi - wiadomo heh) I taka metafora: Ci sterujący mogą sobie tak latać z nami po tym kosmosie w nieskończoność a i tak najlepszego nie zdobędą, bo najlepsze jest w zasięgu ręki każdego z nas. To jest właśnie ta ogromna moc i wyzwolenie - miłość
Awatar użytkownika
Mefistocattus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 12:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 5 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: Mefistocattus »

mdd pisze::) Skoro już przy żartach jesteśmy... polecam "Big Bang" Andrzeja Kondratiuka (występują między innymi: Ludwik Benoit, Janusz Gajos, Bożena Dykiel, Roman Kłosowski, Franciszek Pieczka), po prostu rewelacja!!!
Oglądałem i w sumie niezły film, choć komedią bym go nie nazwał.
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11264
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3143 razy
Pomógł: 747 razy

Rewolucja Świadomości

Post autor: mol_ksiazkowy »

Noam Chomsky /// 10 Strategies Of Manipulation

************************************
1. rozpraszaj, odwracaj uwagę 2. stwórz problem; zaproponuj rozwiązanie ;3. wprowadzaj zmiany stopniowo 4. Opóźniaj ,odwlekaj 5. infantylizuj 6. Wywołuj emocje; nie refleksje
7. utrzymuj w ignorancji ; 8. Promuj przeciętność ; 9. Wywołuj poczucie winy ; 10. Poznaj lepiej innych niż oni znają ciebie

Ukryta treść:    
ODPOWIEDZ