Politechnika Śląska, AGH - rekrutacja

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Dyzioo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 8 lis 2011, o 16:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 5 razy

Politechnika Śląska, AGH - rekrutacja

Post autor: Dyzioo »

Witam.

Mam ciężki orzech do zgryzienia. Zamierzam wystartować na jeden z kierunków proponowanych zarówno przez AGH jak i PŚ, przy czym na PŚ myślę że spokojnie się dostanę, jednak na AGH tej pewności nie mam (dodam, że priorytet ma u mnie krakowska uczelnia).

Jednak jest pewien haczyk - 9 lipca do godziny 15 jest ostateczny termin składania dokumentów na Politechnikę Śląska, podczas gdy w tym samym dniu, również o 15 AGH dopiero podaje listę kandydatów przyjętych na studia. Wychodzi na to, że w przypadku nie dostania się na agh, politechnika również zamyka dla mnie drzwi.

Jedyny mój pomysł, to zawieźć te papiery na polibudę, a w przypadku dostania się na AGH zabrać papiery z Gliwic i zawieźć do Krk. Pytanie, czy w Gliwicach wydadzą mi papiery gdy będę chciał je zabrać. Ktoś się orientuje w temacie?

Pozdrawiam serdecznie.
pawel0520
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

Politechnika Śląska, AGH - rekrutacja

Post autor: pawel0520 »

Oczywiście że tak. Poza tym masz chyba odpis świadectwa maturalnego. Składasz na obu jednocześnie i rezygnujesz z tej gorszej dla Ciebie. Nikt Cię nie może przymusić do podjęcia nauki na ich uczelni.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
snd0cff
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 6 gru 2009, o 18:41
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 10 razy

Politechnika Śląska, AGH - rekrutacja

Post autor: snd0cff »

Miałem identyczny problem,
z PŚ załatwiłem sprawę online, mieli same kopie więc nie opłacało mi się tam jechać i tego odbierać
KaerbEmEvig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 11 mar 2010, o 22:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 1 raz

Politechnika Śląska, AGH - rekrutacja

Post autor: KaerbEmEvig »

Twardy orzech do zgryzienia, nie ciężki...
ODPOWIEDZ