Co ze soba zabrac?

Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

Jutro jade do Wawy niestety sam i wedlug instrukcji na stronie PW mam ze sobą zabrac:
Wymagane dokumenty

Dla przyjęcia na uczelnię kandydat musi złożyć:
- świadectwo dojrzałości: oryginał lub odpis świadectwa wydane przez OKE (nowe matury), oryginał, odpis lub duplikat świadectwa wydane przez szkołę średnią (stare matury), świadectwo zalegalizowane i nostryfikowane przez Kuratorium (świadectwa zagraniczne).
Potwierdzone kserokopie i odpisy dokonane przez inne jednostki nie mogą być honorowane.
- odpis dyplomu studiów (dotyczy tylko kandydatów na studia II stopnia)
- kserokopię dowodu osobistego potwierdzoną przy składaniu,
- 4 zdjęcia w formacie jak do dowodu osobistego
- potwierdzenie wniesienia opłaty rekrutacyjnej (nie dotyczy studiów stacjonarnych I stopnia)
Czy jeszcze cos mam wziac ze soba? Czy to wszystko? Chcialbym sie tez ubiegac o zaswiadczenia socjalne i akademik. Potrzebuje do tego jakis papierkow czy to pozniej bedzie rozpatrywane i na razie sie tym nie przejmowac?

Pzdr i licze na podpowiedzi, nie chce o niczym zapomniec ...
miodzio1988

Co ze soba zabrac?

Post autor: miodzio1988 »

To wszystko. wszystko jest na stronie politechniki. Stypendia załatwia się dopiero po pierwszym października
Hania_87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 860
Rejestracja: 18 cze 2007, o 20:57
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 86 razy
Pomógł: 57 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Hania_87 »

a akademiki już teraz
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

Hania_87 pisze:a akademiki już teraz

Tzn co musze zrobic? Jade dzisiaj, wyjezdzam o polnocy.

Btw w jakich godzinach działa PW?
miodzio1988

Co ze soba zabrac?

Post autor: miodzio1988 »



Tak ciężko Marcin...? Tutaj masz wszystko o akademikach. Pytaj w razie potrzeby.
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

Na tamtej stronie jest napisane ze termin zglaszania checi zamieszania w DS juz dawno minał.
Informacje dotyczące Akcji Kwaterunkowej 2009/2010
Wszyscy studenci Politechniki Warszawskiej mogą ubiegać się o miejsce w domach studenckich przy pomocy Systemu Elektronicznego Kwaterowania Studentów.

W terminie od 6 do 21 kwietnia 2009r. należy zalogować się w systemie, zadeklarować dom studencki (1,2 lub 3 opcje) oraz wypełnić/uzupełnić dane osobowe. Dopiero wtedy jesteśmy poprawnie zarejestrowani w systemie.

Następnie w terminie od 27 kwietnia do 21 maja wydrukowany z systemu i podpisany wniosek należy złożyć w dziekanacie (wraz z dokumentami potwierdzającymi dochód oraz załącznikiem 13a). Więcej informacji na .

Od 1 do 5 czerwca deklarujemy skład pokoju oraz preferowany pokój.

Przydział miejsca będzie można sprawdzić po 9 czerwca (wstępny) oraz po 19 czerwca (ostateczny).
O co kaman?
Awatar użytkownika
lina2002
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 599
Rejestracja: 27 mar 2008, o 13:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 151 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: lina2002 »

To pewnie informacja dla tych, którzy już studiują, a nie nowoprzyjętych. Przecież w odnośniku zamieszczonym przez Miodzia jest wyraźnie napisane:
UWAGA NOWOPRZYJĘCI!!!

Informacja o sposobie ubiegania się o miejsca w domach studenckich PW nowoprzyjętych studentów I roku

Kandydaci na studia na Politechnice Warszawskiej, którzy zostali przyjęci w roku bieżącym, będą ubiegać się o miejsca w domach studenckich przy pomocy Systemu Elektronicznego Kwaterowania Studentów na stronie kwaterunek.pw.edu.pl w terminie od 30 lipca do 13 sierpnia 2009r.
itd..., więc pewnie musisz poczekac do 30 lipca.
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

Po prostu nie wiem co sie ze mna dzieje. Dzieki Lina

Ide sobie pokimac przed jazda
Hania_87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 860
Rejestracja: 18 cze 2007, o 20:57
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 86 razy
Pomógł: 57 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Hania_87 »

jak się wycieczka udała? niczego nie zapomniałeś?
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

Hania_87 pisze:jak się wycieczka udała? niczego nie zapomniałeś?
Bardzo mi sie Warszawa spodobała Uczelnia tez gites, cała obeszłem az nie nogi bolą do tej pory. Zwiedziłem wiele zakątków stolicy i juz bez problemów poruszam sie tramwajami, autobusami czy metrem. To nie takie trudne jak sie wydaje Mysle ze dobrze ze wybralem Wawe Troche podroż męcząca była bo wyszło ponad 10 godzin jazdy (do Wawy i spowrotem) , ale juz jestem w domciu
snm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: 10 mar 2007, o 12:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: inąd
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 54 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: snm »

Sprawne poruszanie się po warszawskim metrze nie jest zbyt skomplikowane
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

snm pisze:Sprawne poruszanie się po warszawskim metrze nie jest zbyt skomplikowane
No raczej wchodzenie i wychodzenie trudne nie jest. Jak czesto zdazaja sie sytacje ze ktos wpada pod pociag albo popelnia tam samobójstwo? Co wtedy robia? Metro jest wyłaczone z ruchu?
sigma_algebra1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 3 maja 2007, o 22:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 92 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: sigma_algebra1 »

Marcin_Garbacz, zamiast żartować ze spraw mało zabawnych, może wykorzystaj wakacje na zabawy ze słownikiem ortograficznym, bo studiując nauki ścisłe może Ci zabraknąć na to czasu..bez urazy, ale widząc Twoje błędy, nie mogłam się powstrzymać przed napisaniem posta...no chyba, że na nowej maturze wszyscy mają dysortografię..
Marcin_Garbacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 58 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: Marcin_Garbacz »

sigma_algebra1 pisze:Marcin_Garbacz, zamiast żartować ze spraw mało zabawnych, może wykorzystaj wakacje na zabawy ze słownikiem ortograficznym, bo studiując nauki ścisłe może Ci zabraknąć na to czasu..bez urazy, ale widząc Twoje błędy, nie mogłam się powstrzymać przed napisaniem posta...no chyba, że na nowej maturze wszyscy mają dysortografię..
A **** mnie to obchodzi co Cie boli, zamoknij oczy i spij Nie będziesz mi mówić co mam robić. Będzie mnie taka denerwować ... i tak już jestem na wyczerpaniu

btw dostane osta? trudno ...

btw 2 nie wiem gdzie Ty widzisz błędy? Chodzi o to że nie używam polskich znaków typu ą i ę bo mi się nie chce? Czy możne o wyraz "zdarzać" który napisałem z pospiechu przez ż i wyraz "obeszłem" zamiast "obszedłem" ? To wiedz że Ja nawet się nad tym nie zastawiam czy robię błędy bo mnie to za przeproszeniem w dupę nie szczypie. No ale trzeba zrobić wielkie halluuuuuuuuuu żeby pokaz jakim się się polonistą

i ostanie btw 3 to nie był żart pytałem poważnie
sigma_algebra1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: 3 maja 2007, o 22:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 92 razy

Co ze soba zabrac?

Post autor: sigma_algebra1 »

Prowokacja kiepska, choć popis naprawdę piękny... możesz być z siebie dumny i "spowrotem" zacząć robić swoje nie-żarty..Naprawdę Ciesze się, że nie wybrałeś mojej uczelni...powodzenia życzę!
Zablokowany