Pytanie dotyczące zachowania admina

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

Fragment mojej dyskusji w SB z naszym adminem(odbyła się dzisiaj więc każdy może zobaczyć):
#
9 lipca 2009, 23:07 | luka52:
miodzio1988 sam jesteś baranem... gość twardo walczy o swoje racje - i oby mu się kiedyś udało.
#
9 lipca 2009, 23:04 | miodzio1988:
Oglądał dzisiaj ktoś TV? Ten baran od pasów to jakiś facet z Upr-u??
Ja za takie coś (nazwanie innego użytkownika kretynem) otrzymałem ostrzeżenie. Czemu Luka52 ostrzeżenia nie dostał? Jest też użytkownikiem tego forum i złamał regulamin. Do kogo mam się zgłosić w tej sprawie? Czy zostawiamy to, bo to jest admin? Mamy "równiejszych " w naszym gronie?

EDIT no rozmowa została skasowana. Czemu? Zaraz się pewnie dowiemy.
Awatar użytkownika
Zordon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4977
Rejestracja: 12 lut 2008, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 75 razy
Pomógł: 910 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: Zordon »

miodzio1988 pisze:Czy zostawiamy to, bo to jest admin? Mamy "równiejszych " w naszym gronie?
A co w tym dziwnego? Skoro jest adminem to chyba może robić co chce na tym forum. Zresztą nie ma się co obrażać o taką pierdołę.
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

Ja się nie obrażam Zordon. Bardziej wolałbym żeby się sam admin wypowiedział.
Czy admini muszą przestrzegać tego samego regulaminu co my czy nie?
No skoro stworzyli ten regulamin to chyba po coś, nie? Ja za coś podobnego otrzymałem ostrzeżenie, więc oczekuję, że inny użytkownik tego forum (nawet admin ) też dostanie taką samą nagrodę za swoj czyn.
No chyba, że admin ma gdzieś innych użytkowników forum. Jeśli tak jest to niech się publicznie przyzna do tego. Ja nie chcę, aby admin wygłaszał hasła typu " równość i braterstwo " na forum, ale żeby przyjął na siebie konsekwencje swoich działań. Tak jak normalny facet.
Panie Adminie, czy jest Pan ponad wszelkimi zasadami tego forum? TAK czy NIE.
Pan może łamać regulamin? To po co jest ten regulamin?
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: M_L »

Miodzio, po pierwsze nazwanie kogoś baranem a kretynem to już jest wielka różnica. Poza tym jak mniemam, Ty w rozmowie z zainteresowanym ubliżyłeś mu bezpośrednio a tu Luka52 skomentował Twoją wypowiedź a to też jest już coś innego. Ostatnie: jak ocenisz swoją postawę, w której to nazywasz "kogoś" (wiemy kogo) baranem i to za co, za jego poglądy czy przekonania, za to, że walczy o coś (w jego przekonaniu w słusznej sprawie)- to jest ok? Bo jak dla mnie, to też jest postawa wyrażająca brak szacunku do innego człowieka. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że piszemy przecież na forum internetowym....tak więc wszelkie uwagi i oceny dotyczące polityki, świata zewnętrznego, publicznego w ogóle, nie bardzo są na miejscu i to co najmniej z kilku powodów:
- wyrażając publicznie swoje zdanie w sposób obraźliwy, możesz obrazić innego użytkownika i jego poglądy (po co?)
- uczono mnie, że gustów i poglądów nie ocenia się, więc po co je komentować a już tym bardziej obrażać?
- to jest forum matematyczne...
Nie przeginaj już, nie stało się nic wielkiego...schowaj już honor do kieszeni bo w całej tej sprawie nie jesteś bez winy. Jak myślisz po co ktoś wymyślił PW ...gg i takie tam? To właśnie są miejsca na dyskusje nie związane np. z matematyką. A slogan "równi i równiejsi" to już przesada przecież oczywistym jest, że Ty czy ja i inny zwykły użytkownik ma mniejsze prawa chociażby od admina ...
IMHO przepraszam od admina byłoby całkiem na miejscu, jeżeli już Twoja duma została tak urażona...ale Ty też zamiast brnąć w jakieś dziwne tłumaczenia i dochodzenia swoich praw powinieneś wyrazić skruchę a nie obnosić się ze swoją "niezasłużoną wielką krzywdą"...czując się przy tym niewinny w zupełności..
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, o 12:21 przez M_L, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylwek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2716
Rejestracja: 21 maja 2007, o 14:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 160 razy
Pomógł: 657 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: Sylwek »

Do czego dążysz? Specjalnie sprowokowałeś dyskusję w ShoutBox-ie, żeby osiągnąć taki skutek? Założyłbyś tą dyskusję, gdyby nie chodziło o nikogo z administracji/moderacji, czy zbyłbyś to "nie bulwersuj się tak ;d "? Może właśnie poczułeś szansę, żeby stać się "fajniejszy"? Bo to wygląda na "LUDZIE PATRZCIE, ADMIN TEŻ JEST CZŁOWIEKIEM!1!!!1"
Ja się nie obrażam
Więc o co chodzi? Jednak swoją zaczepką obraziłeś kogo innego. Nie zachowuj się jak troll, któremu zabrano zabawki.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, o 12:22 przez Sylwek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: scyth »

miodzio1988, już kiedyś Ci to mówiłem, powtórzę jeszcze raz - prowokujesz. Po co mówisz takie rzeczy? Jeśli się nie zgadzasz z czymiś poglądami, to ten ktoś już jest baranem? Jeśli ktoś nie zgadza się z większością - jest, według Ciebie, baranem? Tak się składa, że parę razy miałem przyjemność poznać JKM i bardzo się z tego cieszę. Nie zamierzam się dużo rozpisywać, bo nie lubię długich postów, ale na koniec dwie rzeczy:
- w sprawie dyskusji politycznych polecam wątek -> 45180.htm
- żałuję, że wczoraj wcześnie zasnąłem, może zdążyłbym przed luką
Nie oceniaj innych, a jak już oceniasz to bądź gotowy, że ktoś oceni Cię podobnie.
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

Gdzie tam specjalnie Sylwek? Normalnie chciałem porozmawiać na ten temat. Skąd mogłem wiedzieć, że nasz wspaniały admin nazwie mnie baranem? Chodzi o to, że admin złamał regulamin. Tak? Złamał? Czy go nie obowiązuje NASZ regulamin (nasz czyli zwykłych userów)? Obraziłem jakiegoś Pana z telewizji, który wygadywał MOIM zdaniem niesamowite głupoty. Admin obraził mnie. Może admin ludzi wyzywać od baranów? No jeśli ja TEŻ złamałem regulamin to TEŻ chcę dostać za to ostrzeżenie.

Jedno pytanie :
Czy admin złamał regulamin? Tak czy nie?
Założyłbyś tą dyskusję, gdyby nie chodziło o nikogo z administracji/moderacji, czy zbyłbyś to "nie bulwersuj się tak ;d "?
Nie założbym. A wiesz czemu? Bo taka osoba już dawno dostałaby ostrzeżenie. Taka prawda.
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: scyth »

Z prawniczego punktu widzenia to nie - punkt pierwszy regulaminu:
1. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie.
Więc są mocne podstawy do obrony.
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

scyth pisze:Z prawniczego punktu widzenia to nie - punkt pierwszy regulaminu:
1. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie.
Więc są mocne podstawy do obrony.
Skoro admin mnie nazwał baranem to ja też go mogę nazwać baranem zatem?

btw obraziłem kogoś z forum? Pan od pasów niech się zatem odezwie
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: M_L »

Pytanie:
A Ty możesz każdego, kto nie jest użytkownikiem tego forum (i nie tylko tego) nazywać baranem?? I czy tylko użytkownicy zasługują na szacunek?? Czym wg Ciebie jest szacunek?? Czy istnieje jakaś miara pozwalająca określić ile i komu szacunku należy się?
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: scyth »

I mamy sprawę sprowadzoną do ciekawego przypadku rekurencji - nazwałeś kogoś baranem, zgadzasz się na bycie nazwanym baranem, jeśli ktoś nowy nazwie cię baranem to i on naraża się na bycie nazwanym baranem. Myślę, że jedynym sposobem na przerwanie tej pętli to będzie rzeczywiście moment, gdy nazwiesz lukę baranem. Ale tylko raz.
Mam nadzieję, że JKM, mimo, że matematyk, nie włączy się do dyskusji.
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

scyth pisze:Myślę, że jedynym sposobem na przerwanie tej pętli to będzie rzeczywiście moment, gdy nazwiesz lukę baranem. Ale tylko raz.
No i tak z chętnie zakończę naszą sprawę. Zobaczymy czy będzie ostrzeżenie? To jak będzie Panie adminie? Bo na Pana wypowiedź już tylko czekam
Awatar użytkownika
marcinn12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 882
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:06
Płeć: Kobieta
Podziękował: 61 razy
Pomógł: 193 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: marcinn12 »

A ja kiedys dostalem od admina warna za to ze napisalem w SB taka mniej wiecej tresc posta: "czy ktos moze zerknac na moj temat bo czekam juz bardzo dlugo". Admin dał mi warna, za to ze niby to była reklama. Nie zgodziłem sie z nim i napisałem mu PW a on mnie dobił banem na okres paru miesiecy(?). Nie pamietam kto to był bo jest 4 adminow. Ale wiem jedno ze ten koles ktory mnie tak ukaral to sie nie zna na swojej pracy ... tzn chcialem tylko powiedziec ze są równi i równiejsi ale mnie to szczerze wali, bo po co mi matematyka.pl? Nie chcą mnie ida na inna strone gdzie równie chetnie a moze i bardziej kompetentnie potrafią mi pomóc.
Zblizajac sie do konca chce tylko powiedziec, ze nie nalezy brac tego do siebie bo w tej walce sensu brak i jako zwykły user stoisz na przegranej pozycji.


btw Dziękuję za kolejnego bana/osta (powod to tym razem wygłaszanie fałszywych oskarzen kierowanych w strone administracji) - widocznie poprzedni mnie niczego nie nauczył. Sadze tez ze ten kolejny chyba tez niczego nie zdziała, bo kurczowo trzymam sie swoich racji.


Podrawiam!

Come On!! Mozecie mnie teraz zjechac
miodzio1988

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: miodzio1988 »

No zobaczymy co w tej sprawie powie admin Dziękuję jednak za wyrażoną tutaj opinie.
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Pytanie dotyczące zachowania admina

Post autor: scyth »

miodzio - trochę przesada z tym dawaniem "pomógł"
marcinn - zmień sobie płeć w profilu, jeśli chcesz się pożalić jest do tego specjalny temat, gdzie możesz robić to bez strachu o swój los
Zablokowany