[studia] Politechnika Warszawska

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
miodzio1988

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: miodzio1988 »

hehheh obowiązkowa powiadasz? A ja nie byłem nawet raz I co? Wyrzucili mnie?
Al93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 7 maja 2011, o 12:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: Al93 »

Wyrzucić nie wyrzucą ale ja chcę być. Będzie fajnie Ważny moment i podniosły, poza tym może się czegoś ciekawego dowiem.
miodzio1988

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: miodzio1988 »

To daj znać czego ciekawego się dowiedziałeś
Al93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 7 maja 2011, o 12:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: Al93 »

A co to ja? Sekretariat? ;p Powiedz lepiej z czym będzie najtrudniej na I semie z budownictwa. Z tego co wiem to są: matematyka (dwa przedmioty), podstawy informatyki, HES, chemia budowlana, geodezja i może coś tam jeszcze... A! Rysunek. Pewnie matma najtrudniejsza ale rysunek męczący
Awatar użytkownika
Damian905
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 144
Rejestracja: 2 sty 2008, o 17:14
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 16 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: Damian905 »

hehheh obowiązkowa powiadasz? A ja nie byłem nawet raz
Ja też nie byłem, ani na swojej (bo deszcz padał ), ani w późniejszych latach. Strata czasu. Niczego ciekawego się nie dowiesz.
pawel0520
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: pawel0520 »

Nieobowiązkowe, a co z odbiorem legitymacji i indeksów? Jak się nie pójdzie to później w sekretariacie się odbiera czy jak?

I ważne pytanie. Do kiedy wpłaty na indeks i leg jak chcę odebrać 1października? Co mam wpisać w tytule przelewu, bo jest podany tylko nr konta. Imię, nazwisko i nr kandydata?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tomaszek92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 17:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: tomaszek92 »

Wszystko powinieneś mieć napisane na kartkach, które otrzymywałeś przy składaniu dokumentów.
pawel0520
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: pawel0520 »

Właśnie nic takiego nie dostałem. Dali mi: decyzję o przyjęciu na studia, skierowanie na badania, zaproszenie na inauguracje, kartkę z informacjami dla pierwszego rocznika (nie ma tam info gdzie wpłacać pieniądze) i jakąś ulotkę o wycieczce. Przeczytałem za to, że przy odbiorze legitymacji i indeksu trzeba pokazać dowód wpłaty czyli tak jakby oni nie wymagali wcześniejszego płacenia tylko żeby dzień przed odebraniem mieli to na koncie.
szprot_w_oleju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 16 cze 2011, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PW
Podziękował: 12 razy
Pomógł: 3 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: szprot_w_oleju »

Ja już dawno wszystkie formalności ogarnąłem. Szczególnie cieszę się że jeszcze w lipcu przeszedłem badania lekarskie - mój kolega był dzisiaj i usłyszał że dla naszego powiatu było jedynie 50 darmowych badań (na zasadzie kto pierwszy ten lepszy) a pozostali będą musieli zapłacić około 130 zł... Mam nadzieję że nie będę miał takich 'niespodzianek' z dodatkowymi opłatami na studiach.
Co do tytułu przelewu to pani z sekretariatu mówiła że powinno to wyglądać tak: imię, nazwisko, za indeks i legitymację.
mlp99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 4 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: mlp99 »

Wie ktoś o co chodzi z tymi ćwiczeniami audytoryjnymi, które są już chyba od drugiego semestru?
Tak poza tym to pozdrawiam plan zajęć na IŚ z ubiegłego roku i z przed dwóch lat, środa wolna, a piątek tylko dwie godzinki WF. Niezłe sito będzie w styczniu
sfora13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2012, o 13:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wleń

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: sfora13 »

Orientuje się ktoś może (zwłaszcza studiujący na MiNI) jak to jest z dostarczaniem potwierdzeń opłat (za I semestr na zaocznych, za indeks i legitymację)? Na kartce, którą mi dali kiedy składałem dokumenty straszą mnie, że "brak potwierdzenia wpłaty oznacza skreślenie z listy studentów". Wiecie może, czy przesłaniem mailem, pocztą lub dostarczenie tych potwierdzeń w innym terminie jest dopuszczalne?

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
pawel0520
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: pawel0520 »

Mam jeszcze pytanie. Wiem, że dużo tego zadaję, ale wolę się upewnić.
Mam skierowanie na badania. Na skierowaniu mam info o powodzie badań: "stres związany ze studiowaniem i praca przy komputerze". Czy muszę iść z tym do lekarza medycyny pracy czy może być rodzinny? Na stronie PW jest lista lekarzy gdzie można wykonać badania darmowo. Czy jak pójdę do innego lekarza, bliżej mojego miejsca zamieszkania to będę coś płacił?

Pozdrawiam.
Piog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 18 mar 2012, o 13:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: Piog »

pawel0520 pisze:Mam jeszcze pytanie. Wiem, że dużo tego zadaję, ale wolę się upewnić.
Mam skierowanie na badania. Na skierowaniu mam info o powodzie badań: "stres związany ze studiowaniem i praca przy komputerze". Czy muszę iść z tym do lekarza medycyny pracy czy może być rodzinny? Na stronie PW jest lista lekarzy gdzie można wykonać badania darmowo. Czy jak pójdę do innego lekarza, bliżej mojego miejsca zamieszkania to będę coś płacił?

Pozdrawiam.
Musi to być lekarz medycyny pracy. 2 tygodnie temu dzwoniłem do wszystkich przychodni w Warszawie, w których były przeprowadzone darmowe badania (ze strony PW) i miejsca były tylko na Grójeckiej 38.
Za badanie zwykle się płaci około 50zł.
pawel0520
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: pawel0520 »

Piog pisze:Musi to być lekarz medycyny pracy. 2 tygodnie temu dzwoniłem do wszystkich przychodni w Warszawie, w których były przeprowadzone darmowe badania (ze strony PW) i miejsca były tylko na Grójeckiej 38.
Za badanie zwykle się płaci około 50zł.
no to ekstra ...

dzwoniłem do przychodni gdzie przyjmuje lekarz medycyny pracy w mojej okolicy i powiedzieli, że nie zrobią badań, bo nie mam u nich karty. będę musiał jak nic iść prywatnie, bo miejsca gdzie proponuje PW mi nie odpowiadają.

dla mnie to chore, bo idę do lekarza medycyny pracy, który mnie nie zna, wypełniam głupią ankietę i tyle. jakieś on tam badania robi? wiem, że jakieś 6 lat temu, kiedy moja siostra szła na studia to podpisywał jej to lekarz rodzinny i nie było problemu. lekarz pierwszego kontaktu od tego jest. wie co na co chorujemy, jakie mamy przeciwwskazania do pracy/studiów, wszystko ma w karcie.
Al93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 7 maja 2011, o 12:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Pomógł: 2 razy

[studia] Politechnika Warszawska

Post autor: Al93 »

Czy studenci zaczynający studia mają się teraz na coś rejestrować? Przedmioty/ WF / Grupa????
ODPOWIEDZ