Listy rezerwowe PW

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

Do wróżbity Macieja bym zadzwonił na Twoim miejscu.

Zależy ile osób zrezygnuje. 153 pozycja to daleka pozycja, więc raczej się nie dostaniesz
tracer69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 15:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Pomógł: 1 raz

Listy rezerwowe PW

Post autor: tracer69 »

Mam pytanie, dostałem się na kierunek E, a chciałbym na kierunek D na którym jestem rezerwowy, czy jak zlożę deklarację chęci dalszego uczestnictwa w kolejnym etapie kwalifikacji na kierunek D muszę do 17 lipca zawozić papiery na kierunek E ?

I jeszcze jedno pytanie, czy mam możliwość dostania się w jakiś sposób na kierunek, który nie był na liście tych pięciu wybranych kierunków wybranych przed rozpoczęciem kwalifikacji ?
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

I jeszcze jedno pytanie, czy mam możliwość dostania się w jakiś sposób na kierunek, który nie był na liście tych pięciu wybranych kierunków wybranych przed rozpoczęciem kwalifikacji ?
Raczej nie. W normalnej rekrutacji jeśli nie masz możliwości zmiany preferencji to już na pewno nie.
A raczej nie masz
Mam pytanie, dostałem się na kierunek E, a chciałbym na kierunek D na którym jestem rezerwowy, czy jak zlożę deklarację chęci dalszego uczestnictwa w kolejnym etapie kwalifikacji na kierunek D muszę do 17 lipca zawozić papiery na kierunek E ?
Na pewno chcesz iść na polibudę? Bo troszkę wątpię w umiejętności osoby, która nie potrafi znaleźć odpowiedzi na bardzo proste pytanie, szczególnie, gdy ta odpowiedź jest w wątku w którym dana osoba się wypowiada, a wątek ten ma 16 odpowiedzi ;
tracer69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 15:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Pomógł: 1 raz

Listy rezerwowe PW

Post autor: tracer69 »

miodzio1988 pisze:
Mam pytanie, dostałem się na kierunek E, a chciałbym na kierunek D na którym jestem rezerwowy, czy jak zlożę deklarację chęci dalszego uczestnictwa w kolejnym etapie kwalifikacji na kierunek D muszę do 17 lipca zawozić papiery na kierunek E ?
Na pewno chcesz iść na polibudę? Bo troszkę wątpię w umiejętności osoby, która nie potrafi znaleźć odpowiedzi na bardzo proste pytanie, szczególnie, gdy ta odpowiedź jest w wątku w którym dana osoba się wypowiada, a wątek ten ma 16 odpowiedzi ;
Widziałem to wypowiedż kilka postów wyżej, o tym że trzeba złożyć papiery, tylko na stronie politechniki nie znalazłem takiej informacji ale znalazłem coś innego:
osoby, które nie złożą dokumentów w wyznaczonym terminie, zostaną wykreślone z list, na
których były zakwalifikowane; ich nazwiska pozostają na listach rezerwowych wyższych
opcji i osoby te mogą jeszcze być przyjęte na studia,
więc chiałem się dowiedzieć, jak w końcu jest ?
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

No masz przecież napisane. Serio, jak tacy ludzie maturę zdają? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Link masz w tym temacie, więc ciężko przeczytać? Nie złożysz to Cię skreślają z tej listy co się zakwalifikowałeś, ale bierzesz udział w rekrutacji dalej. To masz napisane, więc?
tracer69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 15:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Pomógł: 1 raz

Listy rezerwowe PW

Post autor: tracer69 »

Czyli muszę złożyć papiery na ten E żeby ewntualnie jak bym się nie dostał na D będę mógł zostać na E, tak ? Chcę być pewny, bo od tego zależy co będę robił w życiu,

I mam jeszcze jedno pytanie jeżeli dostałem sie na E a na rezerwie jestem na C i D, to mam wybór na który z tych kierunków chcę dalej się próbować zakwalifikować, czy automatycznie (nawet jak bym się dostał w kolejnej turze na D i C) dodadzą mnie na ten wyższy czyli C ?

PS: miodzio1988, zaskoczę Cię: z polaka miałem 64% , a pytam o rzeczy, które dla Ciebie są oczywiste dlatego, że mam już tak, że w ważnych sprawach muszę być w 100% pewien.
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

Czyli muszę złożyć papiery na ten E żeby ewntualnie jak bym się nie dostał na D będę mógł zostać na E, tak ? Chcę być pewny, bo od tego zależy co będę robił w życiu,
Nie. I teraz zobacz. Nawet jeśli ktoś CI napisze teraz tak to nie będziesz miał 100 % pewności co jest prawdą. I co teraz zrobisz?

Odpowiedź jest w tym temacie.

Czy Tobie indywidualnie trzeba to samo napisać? Żart mi się taki przypomina:

Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus. Autobus podjeżdża, a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta:
- Dojadę tym autobusem do Centrum ?
- Nie - odpowiada kierowca.
- A ja ?- pyta druga.
tracer69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 15:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Pomógł: 1 raz

Listy rezerwowe PW

Post autor: tracer69 »

To jest ta odpowiedz ?
Wielki Roman pisze:
tomaszek92 pisze:
polsyn pisze: W momencie gdybym się tam nie dostał to nadal jestem brany pod uwagę na kierunku C , dobrze rozumiem?
To zostajesz na C.
Czy aby na pewno?
Jeśli złożysz papiery i bierzesz udział w kolejnych turach, to na pewno jesteś już na C.


Bo jeśli tak to zuważ, że to jest to samo co ja napisałem w poprzednim poście
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

...

No to może to jest potwierdzenie o którym mówiłem?
tracer69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 15:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Pomógł: 1 raz

Listy rezerwowe PW

Post autor: tracer69 »

To jeżeli to jest potwierdzenie, czyli moja teza była słuszna, to dlaczego odpisałeś "nie" na moje pytanie ?
miodzio1988 pisze:
Czyli muszę złożyć papiery na ten E żeby ewntualnie jak bym się nie dostał na D będę mógł zostać na E, tak ? Chcę być pewny, bo od tego zależy co będę robił w życiu,
Nie.
Nie ma sensu już ten offtopic, jeżeli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia do mnie to napisz pw, bo póki co ja nie mam już pytań.
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

. Nawet jeśli ktoś CI napisze teraz tak to nie będziesz miał 100 % pewności co jest prawdą. I co teraz zrobisz?
Odpowiedziałem w tym temacie.

Brak zastrzeżeń, pozdro.
krystian1863
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 3 maja 2010, o 17:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 14 razy
Pomógł: 2 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: krystian1863 »

Jezeli jestem na kierunku B, a biorę udział w 3 turze na A i jak się tam dostanę to mogę zostać na B czy automatycznie jestem na A a z B zostaję skreślony ?

Jezeli zlozylem dokumenty na B to na A jesli sie dostane przesla je automatycznie z tego co tu wyczytalem, ale czy musze jechac do Warszawy jeszcze zalatwiac jakies formalnosci ?
polsyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 20:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Listy rezerwowe PW

Post autor: polsyn »

Nie masz co pytać nikt Ci tutaj nie pomoże, musisz sam znaleźć , przykro mi
krystian1863
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 3 maja 2010, o 17:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 14 razy
Pomógł: 2 razy

Listy rezerwowe PW

Post autor: krystian1863 »

Gdzie tego szukac ?
miodzio1988

Listy rezerwowe PW

Post autor: miodzio1988 »

Jezeli jestem na kierunku B, a biorę udział w 3 turze na A i jak się tam dostanę to mogę zostać na B czy automatycznie jestem na A a z B zostaję skreślony ?
Po co bierzesz udział skoro chcesz zostać na B? Wiesz , albo rybki albo akwarium. Chcesz być na B nie bierzesz udziału w rekrutacji. Chcesz na A to zostajesz na po przyjęciu.
Jezeli zlozylem dokumenty na B to na A jesli sie dostane przesla je automatycznie z tego co tu wyczytalem, ale czy musze jechac do Warszawy jeszcze zalatwiac jakies formalnosci ?
Tu jest odpowiedz:
304413.htm
Nie masz co pytać nikt Ci tutaj nie pomoże, musisz sam znaleźć , przykro mi
No.
ODPOWIEDZ