Składanie dokumentów na PW

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Brzeszczot132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2012, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sejny

Składanie dokumentów na PW

Post autor: Brzeszczot132 »

Na stronie PW pojawił sie taki komunikat
"Dokumenty należy składać:
osoby, które dostały się na wydział: Architektury, Elektroniki i Technik Informacyjnych, Elektryczny, Inżynierii Środowiska, Samochodów i Maszyn Roboczych, Transportu oraz Zarządzania, w budynkach tych wydziałów,
osoby, które dostały się na Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz do Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych składają dokumenty w ich siedzibie w Płocku,
osoby, które dostały się na pozostałe wydziały w Dużej Auli Gmachu Głównego PW przy Placu Politechniki 1."
Jeżeli dostałem się na Budownictwo to gdzie mam złożyć papiery? Pytanie może banalne ale ja ciągle sie zastanawiam czy przypadkiem nie musze zlożyć papierów do Płocka
kaczanga87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 16:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Składanie dokumentów na PW

Post autor: kaczanga87 »

W gmachu głównym (w Warszawie ), na auli są rozstawione stoiska każdego z wydziałów i tam składasz dokumenty, zresztą jest napisane na stronie PW
Awatar użytkownika
Damian905
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 144
Rejestracja: 2 sty 2008, o 17:14
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 16 razy

Składanie dokumentów na PW

Post autor: Damian905 »

Brzeszczot132 pisze:Na stronie PW pojawił sie taki komunikat
"Dokumenty należy składać:
osoby, które dostały się na wydział: Architektury, Elektroniki i Technik Informacyjnych, Elektryczny, Inżynierii Środowiska, Samochodów i Maszyn Roboczych, Transportu oraz Zarządzania, w budynkach tych wydziałów,
osoby, które dostały się na Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz do Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych składają dokumenty w ich siedzibie w Płocku,
osoby, które dostały się na pozostałe wydziały w Dużej Auli Gmachu Głównego PW przy Placu Politechniki 1."
Jeżeli dostałem się na Budownictwo to gdzie mam złożyć papiery? Pytanie może banalne ale ja ciągle sie zastanawiam czy przypadkiem nie musze zlożyć papierów do Płocka
Jeżeli dostałeś się na budownictwo do Płocka, to składasz dokumenty do Płocka, a jak na budownictwo na IL to w Gmachu Głównym. Proste
Brzeszczot132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2012, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sejny

Składanie dokumentów na PW

Post autor: Brzeszczot132 »

Dzięki za odpowiedź niby wszystko juz za nami ale stresik zeby dopiąc wszystko na ostani guzik jest
ODPOWIEDZ