PW- studia po angielsku

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
krystian1863
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 3 maja 2010, o 17:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 14 razy
Pomógł: 2 razy

PW- studia po angielsku

Post autor: krystian1863 »

Witam,

chciałem się dowiedzieć co sądzicie o Aerospace Engineering i Power Engineering na PW MEiL (są to studia po angielsku ale darmowe), czy warto się na nie wybrać ? Czy poziom jest taki sam jak na kierunkach po polsku MEiL ? Oprócz tego, że trzeba znać język jest coś w nich szczególnie trudnego ? Czy uczą tam równie dobrzy specjaliści co na kierunkach polskich ? I jeszcze jedno czy nie stanowią one koła ratunkowego dla tych co nie dostali się na studia po polsku ?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
steal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 7 lut 2007, o 18:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok|Warszawa
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 160 razy

PW- studia po angielsku

Post autor: steal »

Ja studiuję na tym wydziale w języku polskim. Z tego co opowiadali mi znajomi z kierunków prowadzonych w języku angielskim, to nie warto. Twierdzili, że poziom (wymagania) są niższe. Zajęcia są przeważnie prowadzone przez tych samych wykładowców co dla wersji polskiej, więc merytorycznie powiedzmy, że jest to samo, ale lingwistycznie trochę to kuleje.
Awatar użytkownika
Damian905
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 144
Rejestracja: 2 sty 2008, o 17:14
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 16 razy

PW- studia po angielsku

Post autor: Damian905 »

steal, byś się wziął za melowców, bo jakieś boty się zalęgły
A wracając do pytania, rzeczywiście nie warto. Kolokwia i egzaminy zwykle są prostsze niż na zajęciach w języku polskim, i po części jest tak jak napisałeś, że jest to koło ratunkowe dla tych, któzy się nie dostali na studia po polsku.
pzdr
krystian1863
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 3 maja 2010, o 17:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 14 razy
Pomógł: 2 razy

PW- studia po angielsku

Post autor: krystian1863 »

Ok, wszystko jasne, dzięki.
ODPOWIEDZ