Gdzie pracuja olimpijczycy?

Dla wtajemniczonych;) Największa impreza dla matematyków poniżej studiów, czyli Olimpiada Matematyczna oraz Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów.
lemko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2011, o 09:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL

Gdzie pracuja olimpijczycy?

Post autor: lemko »

Hej,
Przeglądam forum, a zwłaszcza tematy poświęcone Olimpiadzie Matematycznej już od dłuższego czasu. Zainteresował mnie, z czystej ciekawości, problem dalszych losów Olimpijczyków. Gdzie pracują osoby które niegdyś uzyskały status Finalisty? Praca naukowa czy raczej biznes? Informatyka czy matematyka? Czy jeszcze coś innego? Może znacie kogoś i się orientujecie, albo sami możecie się wypowiedzieć?
Nie chcę rozpętać kolejnej wojny typu: czy OM jest przydatna w życiu itp. Pytam z ciekawości
Dzięki
lemko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2011, o 09:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL

Gdzie pracuja olimpijczycy?

Post autor: lemko »

Podbijam temat, ignorujac trolla.
Nadam postowi nieco szerszy kontekst. Od kilku lat pracuje jako programista, a w czasach licealnych bralem udzial w OM. Brakuje mi teraz tych trudnych problemow, tej radosci z rozwiazywania zadan i olimpiskiej adrenaliny.
Zastanawiam sie czy komus udalo sie odnalezc to wszystko co wspomnialem w pracy zawodowej? Nie mam na mysli pracy na uczelni. Moze jakis osrodek badan i rozwoju? Praca informatyka z wyzwaniami? Wypowiedzcie sie!
konspirujacy_mason
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 mar 2012, o 19:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: loza masonska

Gdzie pracuja olimpijczycy?

Post autor: konspirujacy_mason »

wiem, ze fourm mateamtyka jest elytarne (a w szczegolnosci ten dzial), ale tym razem moszna dac linka do demotow:

kip trejnink hart, robert burneika
Marcinek665
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1824
Rejestracja: 11 sty 2007, o 20:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice, Warszawa
Podziękował: 73 razy
Pomógł: 228 razy

Gdzie pracuja olimpijczycy?

Post autor: Marcinek665 »

lemko pisze:Zastanawiam sie czy komus udalo sie odnalezc to wszystko co wspomnialem w pracy zawodowej?
Obawiam się, że wykonywanie zleceń od pracodawcy nigdy nie da takich emocji jak OM czy inne konkursy. Praca to praca, a konkursy to konkursy. Pozostają wspomnienia
Masu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 2 maja 2010, o 15:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Gdzie pracuja olimpijczycy?

Post autor: Masu »

Finaliści to różnie , ale laureaci zwykle kończą jako belfer w szkole.
Awatar użytkownika
skazy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2011, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chorzów / Warszawa
Pomógł: 2 razy

Gdzie pracuja olimpijczycy?

Post autor: skazy »

Masu pisze:Finaliści to różnie , ale laureaci zwykle kończą jako belfer w szkole.
wymień co najmniej pięciu, bo moim zdaniem to oczywisty troll
ODPOWIEDZ