Matura rozszerzona - jak długo?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
freerun11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 lis 2010, o 16:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy

Matura rozszerzona - jak długo?

Post autor: freerun11 »

Hej, zwracam się do was matematyków z pytaniem jak długo zajmuje opanowanie materiału potrzebnego na zdanie matury rozszerzonej z wynikiem oscylującym w granicach 80%?
szw1710

Matura rozszerzona - jak długo?

Post autor: szw1710 »

Tak długa jak dana osoba potrzebuje. To sprawa indywidualna. Najlepiej uczyć się systematycznie.
freerun11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 lis 2010, o 16:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy

Matura rozszerzona - jak długo?

Post autor: freerun11 »

rozumiem, tylko ja mam taki problem w pierwszej klasie miałem dział o zbiorach umiałem go zadania machałem, a po roku zupełnie zapomniałem i musiałem od nowa się uczyć wszystkich oznaczeń. Co zrobić żeby raz się nauczyć i pamiętać, w przeciwnym razie będę uczył się w kółko.
szw1710

Matura rozszerzona - jak długo?

Post autor: szw1710 »

Rozwiązywać wiele zadań. Cóż mam powiedzieć - jako zawodowy matematyk stale jestem na bieżąco. Ty nie musisz być na profesjonalnym poziomie, ale wiedza do głowy wchodzi jedynie przez ciągłe powtarzanie. Musi Ci się to zapisać w długiej pamięci. Przez powtarzanie nabywasz też doświadczenia.
czolo92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 23 paź 2009, o 23:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Matura rozszerzona - jak długo?

Post autor: czolo92 »

Zacznij teraz się uczyć, a na pewno zdążysz.
kaja92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: 7 maja 2010, o 23:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 1 raz

Matura rozszerzona - jak długo?

Post autor: kaja92 »

freerun11 pisze:Hej, zwracam się do was matematyków z pytaniem jak długo zajmuje opanowanie materiału potrzebnego na zdanie matury rozszerzonej z wynikiem oscylującym w granicach 80%?
Jeśli jesteś w klasie z matematyka rozszerzoną, to jakieś podstawy tego rozszerzenia masz. Zawsze zapamiętujesz coś z lekcji/zadań.
Możesz zacząć teraz, możesz zacząć za 2 miesiące. Dużo zależy od tego ile pracy w to włożysz, jak dużo zadań zrobisz i od tego, czy "podejdą" Ci zadania na maturze.
ODPOWIEDZ