Ostrzeżenia na Matematyka.pl

To miejsce, gdzie można można porozmawiać na temat funkcjonowania forum, zachowania użytkowników i pracy moderatorów...
Awatar użytkownika
Igor V
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1605
Rejestracja: 16 lut 2011, o 16:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 18 razy
Pomógł: 604 razy

Ostrzeżenia na Matematyka.pl

Post autor: Igor V »

Mam pytanie.Kto układał regulamin i kto wpadł na pomysł umieszczania tam punktu III.6.7 ? Dostałem ostrzeżenie od aresa41 bo "Umieszczanie linków do stron konkurencyjnych. Złamanie pkt. III.6.7 Regulaminu.

https://www.matematyka.pl/260493.htm#p4767685

Chcąc pomóc podesłałem dwa linki do stron gdzie wszystko było dokładnie podane i rozrysowane.Przecież nie zrobiłem tego w celach zarobkowych czy marketingowych.


[url]http://matematyka.pisz.pl/strona/1545.html[/url]

Mam wrażenie że coś jest nie tak.Przecież Matematyka.pl ma pomagać,objaśnić i uczyć, a nie zajmować się tym że ktoś podaje rozwiązanie nie na tej stronie.Jeśli było ono bardzo ładnie rozpisane to dla czego z niego nie skorzystać ? Przecież to jest ograniczanie swobody wypowiedzi.
abc666

Ostrzeżenia na Matematyka.pl

Post autor: abc666 »

Ta strona nie jest finansowana ze skarbu państwa. Utrzymuje się głównie z reklam.

A co do regulaminu. Skoro wstawiłeś takiego linka to najpewniej nie przeczytałeś wcześniej całego regulaminu.
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Ostrzeżenia na Matematyka.pl

Post autor: scyth »

Po co znów dajesz te linki? Chcesz dostać kolejne ostrzeżenie? Zasada jest taka, że co się da to należy umieszczać na forum, wykorzystując możliwości techniczne (LaTeX, załączanie obrazków itp.). Nie życzymy sobie (poza wyjątkowymi przypadkami) linkowania poza forum. Jak chcesz pomocy - przedstaw tutaj swój problem. Dotyczy to zarówno pytań, jak i odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Igor V
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1605
Rejestracja: 16 lut 2011, o 16:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 18 razy
Pomógł: 604 razy

Ostrzeżenia na Matematyka.pl

Post autor: Igor V »

Przecież to jest irracjonalne.Równie dobrze można by dawać ostrzeżenia innym ,którzy dają linki do dowolnej strony internetowej.I przecież nie kradnę wam tych reklam z których utrzymuje się strona.
Zablokowany