Kierunek studiów, po którym można zarobić

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
Jareczczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: łódzkie

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: Jareczczek »

Witam, dziś w wiadomościach słyszałem że po matematyce można zarabiać kilkanaście/dziesiąt tyś zł/miesięcznie. Czy to prawda? OD wrześnie ide do 1 kl. liceum mat-fiz i już myśle na co iść dalej by zarabiać grubą kase (powyżej 10tyś/miesięc) pewnie już było, ale powiedzcie.
Czy lepiej polibuda i coś z budownictwem czy moze ekonomią sam nie wiem co mnie interesuje chyba tylko kasa Odp w jakich zawodach można będzie dużo zarobić gdy ja będe kończył studia.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, o 18:17 przez Lbubsazob, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.
miodzio1988

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: miodzio1988 »

Witam, dziś w wiadomościach słyszałem że po matematyce można zarabiać kilkanaście/dziesiąt tyś zł/miesięcznie. Czy to prawda?
Można. Tak samo jak po gimnazjum tylko można zarabiać miliony. Jest taka szansa zawsze.
OD wrześnie ide do 1 kl. liceum mat-fiz i już myśle na co iść dalej by zarabiać grubą kase (powyżej 10tyś/miesięc) pewnie już było, ale powiedzcie.
Idź śladami Billa Gatesa
Czy lepiej polibuda i coś z budownictwem czy moze ekonomią sam nie wiem co mnie interesuje chyba tylko kasa
Możesz być prostytutką też. kasa podobno z tego niezła jest.
Odp w jakich zawodach można będzie dużo zarobić gdy ja będe kończył studia.
google-> najlepiej opłacane zawody.
wszamol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 7 maja 2009, o 22:01
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 64 razy

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: wszamol »

miodzio1988 pisze:
Odp w jakich zawodach można będzie dużo zarobić gdy ja będe kończył studia.
google-> najlepiej opłacane zawody.
Tutaj chyba google nie pomoże, prędzej wróżka:D

A praca tylko dla pieniędzy może być straszna, młody jesteś może to jeszcze zrozumiesz
Jareczczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: łódzkie

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: Jareczczek »

Może mi powiedzieć ktos kto ma już prace po macie, co robi, po jakich studiach jest i ile zarabia ;/ bo widzę że szczegółów się chyba nie dowiem to przynajmniej to...
miodzio1988

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: miodzio1988 »

Ja bez skończenia studiów dużo zarabiam, ale publicznie Ci nie powiem ile Ale za takie śmieszne projekty czy analizy statystyczne naprawdę świetna kasa jest .
Tomek_Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:39
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 181 razy

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: Tomek_Z »

A możesz powiedzieć jakie projekty i analizy statystyczne wykonujesz i dla jakich firm? Jakie umiejętności są do tego niezbędne?
miodzio1988

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: miodzio1988 »

Double konto? Już na gadu odpowiedziałem autorowi. A publicznie nie ma czego mówić. ( prywatnie też nie, ale lubię jak ludzie do mnie piszą z takimi śmiesznymi pytaniami ) Takie tam
Awatar użytkownika
Quaerens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2489
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 13:36
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 439 razy
Pomógł: 181 razy

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: Quaerens »

Informatyka. Jak dobrze organizujesz sieci komputerowe czy programujesz, to jest to jeden z dość sporego zbioru najbardziej opłacalnych zawodów ( oczywiście w grę wchodzą też inne, świetne ). Sprawdzone, ale podobnie jak miodzo, też publicznie nic nie wyjawię.

Po za tym jakbym miał studiować tylko po to aby mieć kasę, to w końcu nie odebrałbym tego konta osobom trzecim i sam nie czytał różnych postów i nabierał matematyczno-informatycznego doświadczenia. Informatyka i Matematyka to moje zainteresowanie i może o wiele lepiej spojrzeć na swoje hobby ze strony nieco innej niż ta materialna?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Yaco_89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 992
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 00:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 204 razy

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: Yaco_89 »

odnośnie pierwszego posta: owszem, można po matematyce zarabiać kilkanaście/dziesiąt tysięcy miesięcznie i to w okolicach 30stki, osobiście znam takich ludzi. tylko że tyle zarabiają DOBRZY MATEMATYCY a nie tacy którzy poszli na matmę tylko dla zarobków. Mówimy oczywiście o merytorycznej pracy w której wiedza ze studiów się przydaje.
PS jeśli autor tematu nie jest trollem i pisze to na serio to pozostaje tylko mieć nadzieję że trochę zmądrzeje do czasu kiedy na serio będzie wybierał dalszą karierę
murawsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 7 wrz 2011, o 19:04
Płeć: Mężczyzna

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: murawsky »

Informatyka i Matematyka to moje zainteresowanie i może o wiele lepiej spojrzeć na swoje hobby ze strony nieco innej niż ta materialna?
A co jeśli moim hobby są samochody ? Chyba po studiach matematycznych nie będę taksowkarzem czy kierowcą mzk... Kasy chciałbym mieć sporo właśnie dlatego, żebym mógł sobie potem kupić porządną brykę. Z matmy jestem raczej przeciętny, w gimnazjum nic się nie nauczyłem, tam poziom matmy dorownywal temu w podstawówce. Teraz chodzę do najlepszego liceum w mieście na profil mat-fiz-inf z nadzieją, że nauczę się matmy.
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

Kierunek studiów, po którym można zarobić

Post autor: solmech »

murawsky pisze:...z nadzieją, że nauczę się matmy.
Obudzisz sie na studiach, co to na prawde jest Matematyka.
ODPOWIEDZ