uam matematyka

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o studiowaniu: co wybrać? jakie są warunki przyjęć? życie studenckie? Zajrzyjcie tutaj!
pacia1620
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 11 sty 2011, o 16:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 67 razy

uam matematyka

Post autor: pacia1620 »

hej
niedawno dostałam sie na uam na matemtyke dziennie ale złożyłam tez papiery na studia zaoczne a ten sam kierunek i nie wiem na jakie studia isc, co sadzicie o matematyce zaocznie? jest trudniej o prace niż po dziennych ? więcej nauczę się na dziennych czy nie ma w tym różnicy?:))
Ostatnio zmieniony 5 sie 2011, o 17:11 przez Lbubsazob, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.
ivanoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 29 gru 2010, o 14:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Pomógł: 8 razy

uam matematyka

Post autor: ivanoo »

Zaoczne jak zaoczne. Każde studia, czy to zaoczne czy dzienne wymagają nauki. Wiadomo, na studiach dziennych poświęca się więcej czasu studentowi, a co za tym idzie dają mu większe możliwości chłonięcia wiedzy. Oczywiście nie należy zakładać, że absolwenci zaocznych są słabsi, bo jeżeli masz zacięcie i pasję to pewnie wszystko jest możliwe.

Jeżeli chodzi o pracę, to oczywiste, że przyszli pracodawcy patrzą lepiej na studenta dziennych, ale mówiąc szczerze, w dzisiejszych czasach, gdzie prawie każdy ma "papierek" liczą się przede wszystkim umiejętności.

To, ile się nauczysz i na jakich studiach zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i twojej pracy (lub wielkiego talentu i pracy).

Powiem Ci, że jeżeli dostałaś się na dzienne to czemu masz z nich rezygnować
pozdrawiam
miodzio1988

uam matematyka

Post autor: miodzio1988 »

więcej nauczę się na dziennych czy nie ma w tym różnicy?:))
na dziennych.
Jeżeli chodzi o pracę, to oczywiste, że przyszli pracodawcy patrzą lepiej na studenta dziennych, ale mówiąc szczerze, w dzisiejszych czasach, gdzie prawie każdy ma "papierek" liczą się przede wszystkim umiejętności.
Dziewczyna będzie pracować, ale raczej umiejętności zawodowych nie będzie zdobywała. Zatrudni się pewnie jako sekretarka i tak będzie robić 5 dni w tygodniu, żeby później dwa dni przesiedzieć na uczelni niczego się nie ucząc tak naprawdę
ivanoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 29 gru 2010, o 14:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Pomógł: 8 razy

uam matematyka

Post autor: ivanoo »

Oj miodzio1988, dziewczyna ma dość chodzenia codziennego do szkoły, a Ty od razu ją tak nastawiasz Niech pochodzi rok do pracy (którą dostanie po liceum) plus zaoczne studia, i dostrzeże jaka bajka jest na dziennych
ludolfinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 4 lip 2011, o 12:28
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 1 raz

uam matematyka

Post autor: ludolfinka »

pacia1620 pisze:hej
niedawno dostałam sie na uam na matemtyke dziennie ale złożyłam tez papiery na studia zaoczne a ten sam kierunek i nie wiem na jakie studia isc,
Na dzienne oczywiście
Bardziej można chłonąć klimat, atmosferę tych studiów. Jest więcej czasu na wszystko, a na matematyce trochę tego czasu potrzeba.
Z drugiej strony nie ma co siedzieć przez cały tydzień w domu po to, by weekend mieć cały zawalony zajęciami. A jeśli myślałaś o tym, by pracować w ciągu tego tygodnia, to z góry uprzedzam, że jak chcesz naprawdę matematykę poznać, to nie wystarczą tylko weekendy i w tygodniu też raczej będziesz musiała przysiąść. Także jak masz możliwość studiowania spokojnie dziennie to wybierz dzienne. Na pracę przyjdzie jeszcze czas.

Pozdrawiam.
pacia1620
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 11 sty 2011, o 16:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 67 razy

uam matematyka

Post autor: pacia1620 »

dzieki za wszytkie odpowiedzi hm chyba trochę bardziej przekonałam sie do dziennych:)
ODPOWIEDZ