Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

macie rację, coś jest nie tak, nie wiem.. jakieś niepokojące.. zazwyczaj próg był około 90pkt. ja z moimi 93.28pkt jestem na 63 miejscu, czyli tych bardzo wysokich wyników jest gęsto.. czemu 79pkt kwalifikuje? i czemu aż tyle miejsc? a miało być trudno się dostać bez olimpiady
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

adambak pisze:macie rację, coś jest nie tak, nie wiem.. jakieś niepokojące.. zazwyczaj próg był około 90pkt. ja z moimi 93.28pkt jestem na 63 miejscu, czyli tych bardzo wysokich wyników jest gęsto.. czemu 79pkt kwalifikuje? i czemu aż tyle miejsc? a miało być trudno się dostać bez olimpiady
eee tam próg nie był 90. tak gadali ,żeby nas straszyć... w zeszłym roku był 87 z hakiem...


ej ,ale ja z moim 167 miejscem mogę czuć się chyba w miarę pewnie co?
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

no to nawet 87 z hakiem, a teraz 79 podobno się dostaje.. Dulce, no nic na to nie poradzisz jesteś już na UW, tylko się cieszyć
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

byłam dzisiaj zlożyć papiery i widziałam listy...wynika z nich ze próg był ok. 80....

mam jedno pytanko : no wiec poszlam do sekretariatu, dałam papiery , cos tam podpisałam i babka powiedziała : "i to wszystko"....nie dostałam żadnego świstka... też tak mieliście? bo spotkałam w pociągu kolege który dzisiaj składał na AWF i dostał zaświadczenie o przyjęciu na studia...

swoja droga niemiłe te kobiety w sekretariacie...
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adambak »

"Po zakończeniu procesu kwalifikacji otrzymasz od komisji rekrutacyjnej pisemną decyzję o przyjęciu lub nieprzyjęciu na studia."

Tak jest napisane na końcu prezentacji Rejestracja krok po kroku, która jest tutaj:

nie wiem w takim razie czy to nieaktualne, czy mało ważne, ale wypadałoby żeby coś tam dali..-- 12 lip 2011, o 19:21 --a już wszystko załatwiłaś i oddałaś, dostałaś legitymację? czy jeszcze masz po coś tam pojechać? bo jeśli to już koniec, to mogliby dać.. zobaczymy, ja jadę jutro na około 12:00, napiszę jak mi poszło
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adner »

Dulce pisze:byłam dzisiaj zlożyć papiery i widziałam listy...wynika z nich ze próg był ok. 80....

mam jedno pytanko : no wiec poszlam do sekretariatu, dałam papiery , cos tam podpisałam i babka powiedziała : "i to wszystko"....nie dostałam żadnego świstka... też tak mieliście? bo spotkałam w pociągu kolege który dzisiaj składał na AWF i dostał zaświadczenie o przyjęciu na studia...

swoja droga niemiłe te kobiety w sekretariacie...
No, takie średnio miłe. Również nic nie dostałem, ani legitymacji ani żadnego potwierdzenia. Na pewno nie będę się do nich fatygować przed rozpoczęciem zajęć :p

O której dzisiaj byłaś? Ja ledwo znalazłem drogę przez te gruzowiska :p jakoś nie skojarzyłem że są te boczne schody i pojechałem windą ale tam nie było przejścia i przez gruzy się musiałem przebić na drugie piętro i potem tymi schodami z powrotem na pierwsze.
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

@ adambak : oddałam wszystkie potrzebne papiery,z niczym nie zalegam legitki nie dostałam ,tak szybko chyba nie wyrabiaja...podobno w pażdzierniku się dostaje..

@adner : też ledwo znalazłam droge..jak tylko zobaczyłam banacha 2 to chciałam wchodzić do tego budynku z przodu ,ale się zorientowałam ,że to wojsko...a wydział ukryty jest tak z boku... głupio,że sąsiedztwie szpitala...i trzeba przechodzic koło szpitala,wychodząc z tramwaju
budynek remontuja,ale z zewnatrz nie wyglada ładnie...
co do godziny to dokladnie nie pamiętam ,ale byłam chyba około 12.30
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adner »

Ja w ogóle poszedłem najpierw w drugą stronę(obok tego szpitala właśnie) i szedłem naookoło Banacha a sam wydział znalazłem całkiem przypadkowo, wszedłem na teren Wydziału Fizyki i przeszedłem na jakąś uliczkę(potem się okazało że to Pasteura) i pierwszym budynkiem jaki spotkałem był właśnie MIM.
xanowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1996
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Stalowa Wola
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 247 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: xanowron »

Dulce pisze: @adner : też ledwo znalazłam droge..jak tylko zobaczyłam banacha 2 to chciałam wchodzić do tego budynku z przodu ,ale się zorientowałam ,że to wojsko...a wydział ukryty jest tak z boku... głupio,że sąsiedztwie szpitala...i trzeba przechodzic koło szpitala,wychodząc z tramwaju
budynek remontuja,ale z zewnatrz nie wyglada ładnie...
co do godziny to dokladnie nie pamiętam ,ale byłam chyba około 12.30
Z zewnątrz nie wygląda ładnie? Jest piękny!
A remont będzie trwać na pewno do końca 2011 roku, ale znając życie pewnie się to jeszcze przesunie.
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

adner - też najpierw poszłam w stronę szpitala a ty o której byłeś?
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adner »

O 10:30 Musiałem jeszcze pojechać obejrzeć mieszkanie więc pojechałem z samego rana. I tak cały dzień poszedł mimo pośpiechu(2,5h pociągiem w jedną stronę).

I co, dużo osób było? Przede mną ze cztery, ale jak ja wychodziłem to już większość parapetów była zajęta.
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

ogolnie dziwna sytuacja - jak weszłam ,wszystkie parapety zajete, wszyscy czytaja ksiązki badź gazety ,a pani z sekretariatu woła,nikt sie nie rusza... no to weszłam

o masz już mieszkanie upatrzone... ja nie wiem kiedy zaczne szukać,choc powinnam jak najszybciej...

2,5 godziny pociągiem? mieszkasz może w Łodzi?
adner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 635
Rejestracja: 7 lut 2008, o 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 63 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: adner »

Dulce pisze:
2,5 godziny pociągiem? mieszkasz może w Łodzi?
Nie, w Białymstoku(jak widać na lewo :p)
ogolnie dziwna sytuacja - jak weszłam ,wszystkie parapety zajete, wszyscy czytaja ksiązki badź gazety ,a pani z sekretariatu woła,nikt sie nie rusza... no to weszłam
Dulce
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 5 cze 2011, o 10:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska niestety

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Dulce »

aj ,rzeczywiście nie zauważyłam ,mój błąd...

to w sumie te 2,5 godziny to chyba niedługo jak na podróż z Białego...
athres
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2009, o 19:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 3 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: athres »

Witam.
Czy majac 16 miejsce na liście rezerwowej mam szanse na przyjęcie na informatyke na uw?
ODPOWIEDZ