Co zdawać na maturze?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

Na 3 roku będę miał materiał wyłożony w postaci kursu, który kosztuje nie małe pieniądze. Pytałem się osobiście wykładowcy o te sterowniki i sam zaproponował mi sporo materiałów w pdfie.
Miałeś już temat "czy studia mają sens?" i spierałeś się z jakimś gościem pseudo-informatykiem na temat, co warto, a czego nie.
Studiuję bo tak wybrałem, a czy w szkole średniej tak jak Ty opanowałeś matematykę do pewnego poziomu z jakichś źródeł, to teraz korzystasz z innych, chyba jak każdy.
Więc o co chodzi? Sterowniki przecież, to tylko jedna wąska dziedzina. Z samymi sterownikami nie jesteś w stanie wiele zrobić. Zresztą to jest temat rzeka.. Zakończmy to.
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Charles90 pisze:No ale zastanawiasz się nad automatyką i jej pochodnymi, czyli coś Ciebie w tym kierunku musi interesować tylko pytanie co? Miodek napisał, że mamy do czynienia z osobą "w miarę rozgarniętą", więc może coś na ten temat możesz chyba powiedzieć? Bo sama nazwa chyba się Tobie nie tylko podoba??

Nazwa mi się tylko podoba, a trzeba czegoś innego? Proszę Cię, człowieku, zacząłeś temat, bez sensu tak naprawdę, a teraz próbujesz się bronic obrażając innych.
Pewnie, że nie z samej nazwy mnie interesuje, poza tym, chyba zdajesz sobie sprawę, że wiele ludzi na kilka miesięcy przed maturą decyduje się na studia, a nie w pierwszej klasie gimnazjum.
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

Na 3 roku będę miał materiał wyłożony w postaci kursu, który kosztuje nie małe pieniądze. Pytałem się osobiście wykładowcy o te sterowniki i sam zaproponował mi sporo materiałów w pdfie.


Dopiero będziesz miał??? No nie wierzę :D

I wszystko masz w książkach i pdf-ach :P Więc po co masz się męczyć z teorią dwa lata? Pytam się raz jeszcze. Przecież Ty, super student, wiesz więcej niż taka Mhmhm, nie? Udowodnij to. Bo póki co tego nie widać :D
Studiuję bo tak wybrałem,
Świetny argument!!!!!!! :D
Więc o co chodzi? Sterowniki przecież, to tylko jedna wąska dziedzina. Z samymi sterownikami nie jesteś w stanie wiele zrobić. Zresztą to jest temat rzeka.. Zakończmy to. ;)
No też bym kończył gdybym dyskusję przegrywał ;']
" i spierałeś się z jakimś gościem pseudo-informatykiem na temat, co warto, a czego nie.
Warto studiować, ale nie bez sensu...
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Ja nie twierdzę, że wiem więcej niż on. Pewnie mniej. Ale jest różnica między kimś, kto jakiś czas studiuje, a kimś, kto liceum nie skończył, przynajmniej tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: miki999 »

W sumie dyskusja bez sensu, bo najmniej w niej odniesienia do postów jego założyciela, ale spoko.

Przy okazji pozdrawiam rodzinę i krewnych.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, o 23:02 przez miki999, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

Mhmhm pisze:Ja nie twierdzę, że wiem więcej niż on. Pewnie mniej. Ale jest różnica między kimś, kto jakiś czas studiuje, a kimś, kto liceum nie skończył, przynajmniej tak mi się wydaje.
Zgadza się. Tylko ja, między Wami, tej różnicy nie widzę
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

Najciekawsze jest to, że miodek wie tyle, co nic z mojej dziedziny, a ja z matematyki laikiem nie jestem, a dziabie jak zwykle najwięcej.

Więc mam go głębiej, niż on mnie ;P.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: miki999 »

A ja nie wiem, o co się kłócicie. Charles90 o sterownikach PLC, a miodzio1988... w sumie o tym "czy studia mają sens".

Trochę raził też ten tekst:
Ja generalnie nie polecałbym elektrycznych kierunków płci żeńskiej. Nie mam na myśli żadnej dyskryminacji, ale z obserwacji, opinii i "plotek", po prostu twierdzę, że to nie są kierunki dla kobiet.. .i nie sądzę żeby się Tobie podobało.. Chociaż.. Tradycja jest taka, że zwykle kobiety na takich kierunkach spotykają swoich przyszłych mężów..
:/
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, o 23:13 przez miki999, łącznie zmieniany 1 raz.
xanowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1996
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Stalowa Wola
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 247 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: xanowron »

Dobra, koniec offtopa, bo Koleżanka nie po to temat założyła.
Awatar użytkownika
pyzol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4346
Rejestracja: 26 kwie 2010, o 11:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowa Ruda
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 929 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: pyzol »

PS.
Mhmhm napisał(a):
Wiem, że szybko, czas się kończy, a nadal nie ma decyzji.

Sama bym wybrała medycynę, gdyby nie spory czas studiów, bo raczej bez specjalizacji szkoda czas i obecność męt, które już w liceum w biochemie widzę, a na studiach pewnie osiągną poziom hard.

Chyba miałaś na myśli mend..
a może tak słownik zamiast szczekania? bez złośliwości.. ;]
Charles90 pisze:Na 3 roku będę miał materiał wyłożony w postaci kursu, który kosztuje nie małe pieniądze.
Z tego co pamiętam z podstawówki to "nie" z przymiotnikami piszemy razem, a może tak słownik...
I z czym to się je?
Dziewczynko...
No to musisz być już chyba w podeszłym wieku...
Mhmhm idź na Politechnikę zrób doktorat. Tak po złości...
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: miki999 »

Mhmhm idź na Politechnikę zrób doktorat. Tak po złości...
I uwalaj mężczyzn, a przepuszczaj kobiety.

Swoją drogą kiedyś był program "dziewczyny na traktory" i podobno jakieś tam powodzenie miał:
mkacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 4 lis 2010, o 16:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska :)
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 3 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: mkacz »

Mhmhm idź na Politechnikę zrób doktorat.
A kto tu mówi o doktoracie? Od razu stopień prof. dr hab.

Oczywiście - jeżeli, lubisz kierunki techniczne - nic nie stoi na przeszkodzie - wal śmiało na PW, na maturze mat(PR), fizyka(PR) i chemia(PR) i śmigasz na automatykę.

-------------EDIT---------------

A biologią to niech się House martwi...
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Jaki doktorat, po 2-3 latach studiów odejdę z płaczem.

A tak naprawdę to dzięki za wszystkie pozytywne odpowiedzi.

House biologią, tak? Właśnie mam ten dylemat, że nie wiem, czy polibuda, czy kariera w stylu House`a i dlatego szukam optymalnego rozwiązania.
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

Napiszę wreszcie na temat.

Moja dziewczyna studiuję medycynę, ja matmę na polibudzie. Oboje jesteśmy szczęśliwi, więc obie ścieżki są ok
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

miodzio1988 pisze:Napiszę wreszcie na temat.

Moja dziewczyna studiuję medycynę, ja matmę na polibudzie. Oboje jesteśmy szczęśliwi, więc obie ścieżki są ok
Nie rozdwoję się.
ODPOWIEDZ