Co zdawać na maturze?

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Gdybym napisałam czasowniki w formie męskiej, tej dyskusji by nie było.
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

Mhmhm, to świadczy jedynie o naszym fajnym studencie, który wyraźnie dziewczyn nie lubi Jak chcesz zdawać matmę to naprawdę się cieszę. Myślę, że sobie doskonale poradzisz
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

Tak, lecę na bica miodka, który chciał się nim afiszować jakiejś Pani ~50 z naszego forum.

To może jeszcze inaczej zacznę, dlaczego koleżanka chciałaby studiować właśnie automatykę?
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

~50 z naszego forum
50 to prawie 10 rzeczywiście

Bronię dziewczyny, bo ma swoje ambicje i nie pozwolę, żeby jakiś śmieszny koleś zniechęcał przyszłego studenta polibudy albo medycyny. Szczególnie, gdy ta osoba wydaje się być w miarę rozgarnięta
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

Charles90 pisze:
To może jeszcze inaczej zacznę, dlaczego koleżanka chciałaby studiować właśnie automatykę?
Gdzie napisałam, że akurat automatyka? Tylko ten kierunek jest na polibudzie?

Nie zniechęca mnie, tylko trochę smuci, że nadal mamy takie dziwne uprzedzenia.
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

Mhmhm pisze: albo politechnika z tym, że nad kierunkiem politechniki nie zastanawiałam się jeszcze (choć myślałam nad automatyką, i tym podobnym).
Sam jesteś śmieszny, ja obecnie najwyżej uśmiechnięty
Mnie chodziło o jej wiek, a Tobie o co?
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

A co masz do mojego wieku? Maturę mam za niecały rok, nie za 5 lat.
Tak, automatyka i tym pochodne, ale nie zdecydowałam na 100%, to ogólny zarys. Nad biotechnologią i inżynierią biomedyczną też myślę, bez obaw
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

edit:
do miodka:
Jako wiek miałem na myśli tej babki, która była około 50, której miodek chciał wysyłać fotki.
..a nie zrozumiałem, o co mu dokładnie chodziło z tą dziesiątką..
miodzio1988 pisze:
~50 z naszego forum
50 to prawie 10 rzeczywiście
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, o 22:14 przez Charles90, łącznie zmieniany 1 raz.
Mhmhm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:44
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Co zdawać na maturze?

Post autor: Mhmhm »

A co to ma do tego tematu? Nie rób offtopu.
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

No ale zastanawiasz się nad automatyką i jej pochodnymi, czyli coś Ciebie w tym kierunku musi interesować tylko pytanie co? Miodek napisał, że mamy do czynienia z osobą "w miarę rozgarniętą", więc może coś na ten temat możesz chyba powiedzieć? Bo sama nazwa chyba się Tobie nie tylko podoba??
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

Posty: 12
Lokalizacja: Polska
Wiek: 17
Takie info mamy o koleżance, więc zgadnij o co chodziło. Kończę off-topic. Mam nadzieję, że kolega też
Miodek napisał, że mamy do czynienia z osobą "w miarę rozgarniętą", więc może coś na ten temat możesz chyba powiedzieć? Bo sama nazwa chyba się Tobie nie tylko podoba??
A Tobie co się podobało przed studiami? Dlaczego wybrałeś ten akurat kierunek? Miałeś takie same pojęcie o tych kierunkach co koleżanka, więc darowałbym sobie takie wypytywanie, bo oprócz nazwy i sylabusów przeczytanych nic więcej nie wiedziałeś.
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

miodzio1988 pisze:
A Tobie co się podobało przed studiami? Dlaczego wybrałeś ten akurat kierunek? Miałeś takie same pojęcie o tych kierunkach co koleżanka, więc darowałbym sobie takie wypytywanie, bo oprócz nazwy i sylabusów przeczytanych nic więcej nie wiedziałeś.
A skąd wiesz? Znamy się? I tu się mylisz.. W średniej siedziałem w programowaniu, co mnie interesuje najbardziej, wtedy głównie w C++ i asemblerze. Już wtedy interesowałem się sterownikami logicznymi PLC.
Jednak "ziomek" pomyliłeś się.. Chyba mówiłeś o sobie..
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

W średniej siedziałem w programowaniu, co mnie interesuje najbardziej, wtedy głównie w C++ i asemblerze. Już wtedy interesowałem się sterownikami logicznymi PLC.
No jakoś nie pasujesz mi do wizerunku logicznego informatyka. Takie odniosłem wrażenie mając kontakt z Tobą na forum. Ale to moja prywatna opinia.

I nie pomyliłem się. Cytuję:
Na 3 roku zaczyna się programowanie sterowników PLC, mikroprocesorów, maszyny elektryczne i napędy, inteligentne instalacje na co w sumie głównie czekałem.
Dopiero na trzecim roku Ci to oferują chłopie, więc ściemy proszę sobie darować. Młodzik idzie na studia i dowiaduje się, że dopiero po dwóch latach teorii się nauczy tego co lubi, garnie się, aby studiować w danym miejscu? tjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co jeszcze? ;]
Charles90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 561
Rejestracja: 6 lis 2007, o 08:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/Kraków
Podziękował: 25 razy
Pomógł: 64 razy

Co zdawać na maturze?

Post autor: Charles90 »

heh, to Ty chyba w ogóle się nie orientujesz, że żeby programować w PLC nie trzeba być żadnym informatykiem.. Wystarczą odpowiednie książki. Dla Twojej wiadomości w niektórych technikach jest owe programowanie w PLC. Człowieku daj spokój...
Poczytaj sobie najpierw zanim zaczniesz cokolwiek kopiować i wypowiadać się na tematy, o których nie masz żadnego pojęcia.

PS. Poczytaj również do czego służą sterowniki PLC i może wtedy będziemy mogli porozmawiać.
miodzio1988

Co zdawać na maturze?

Post autor: miodzio1988 »

heh, to Ty chyba w ogóle się nie orientujesz, że żeby programować w PLC nie trzeba być żadnym informatykiem.. Wystarczą odpowiednie książki. Dla Twojej wiadomości w niektórych technikach jest owe programowanie w PLC.
To po co człowieku się męczyć dwa lata z teorią? Wytłumacz mi. Żeby papierek dostać? No myślenie świetne skoro:
żeby programować w PLC nie trzeba być żadnym informatykiem.. Wystarczą odpowiednie książki
ODPOWIEDZ