Ja i matura 12

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Lach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2011, o 20:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kościerzyna

Ja i matura 12

Post autor: Lach »

Cześć . Zacznę może od tego, że jestem przyszłorocznym maturzystą. Z przedmiotów ścisłych, w tym wypadku matematyki za dobry nie jestem. Pomimo ogromnych chęci, mam wrażenie, że w większości pierwsze 2 lata nauki "przespałem". Coś tam umiem, ale boję się, że może być to za mało aby na spokoju zdać ten przedmiot na maturze. Od września zaczynam korki (2 godziny w tygodniu), do tego będę chodził na fakultety z tego przedmiotu, no i do tego dochodzi matma ta w planie. Szczerze mówiąc przeraziły mnie wyniki tegorocznych matur a słyszałem, że z roku na rok ma być coraz trudniej...

Jak uważacie? Czy w te 8 miesięcy jestem w stanie nadrobić zaległości na tyle by nie czekać w nerwach do 30 czerwca, czy zdałem maturę. Wiem, że sporo zależy ode mnie, ale może znacie podobne przypadki jak ja?

Chciałbym tu zaznaczyć, że nie jestem cieniasem ze wszystkiego, bo jeśli polski mi podejdzie to myślę, że te 80% jest w moim zasięgu (taki skrajny humanista dość jestem ).
Z góry dziękuję i liczę na Waszą pomoc, każda rada będzie cenna .
miodzio1988

Ja i matura 12

Post autor: miodzio1988 »

Jak uważacie? Czy w te 8 miesięcy jestem w stanie nadrobić zaległości na tyle by nie czekać w nerwach do 30 czerwca, czy zdałem maturę. Wiem, że sporo zależy ode mnie, ale może znacie podobne przypadki jak ja?
Znamy. Wszystkie te przypadki nie zdały. 8 miesięcy to za mało. Przykro mi, ale oblejesz.
Awatar użytkownika
piti-n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 24 gru 2010, o 22:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 45 razy

Ja i matura 12

Post autor: piti-n »

Oj, miodzio1988, oj miodzio1988, zdołowałeś chłopaka. Ja uważam że jak się porządnie weźmiesz do roboty to zdasz ale na dobry wynik bym nie liczył.
Lach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2011, o 20:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kościerzyna

Ja i matura 12

Post autor: Lach »

Mnie wystarczy 30%. I tak na studiach nie będę miał do czynienia z tym przedmiotem.
Awatar użytkownika
piti-n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 24 gru 2010, o 22:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 45 razy

Ja i matura 12

Post autor: piti-n »

To moooooże dasz rade
miodzio1988

Ja i matura 12

Post autor: miodzio1988 »

piti-n pisze:Oj, miodzio1988, oj miodzio1988, zdołowałeś chłopaka. Ja uważam że jak się porządnie weźmiesz do roboty to zdasz ale na dobry wynik bym nie liczył.
dziewczynę.

Mnie wystarczy 30%. I tak na studiach nie będę miał do czynienia z tym przedmiotem.
Jakie studia?
Lach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2011, o 20:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kościerzyna

Ja i matura 12

Post autor: Lach »

Szczerze mówiąc jak robie sobie arkusze próbne. To z samych zamkniętych wychodzi mi tak ok. 12 pkt.
miodzio1988

Ja i matura 12

Post autor: miodzio1988 »

z roku na rok ma być coraz trudniej...
Przecież...
Awatar użytkownika
piti-n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 24 gru 2010, o 22:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 45 razy

Ja i matura 12

Post autor: piti-n »

Lach pisze:Cześć . Zacznę może od tego, że jestem przyszłorocznym maturzystą. Z przedmiotów ścisłych, w tym wypadku matematyki za dobry nie jestem. Pomimo ogromnych chęci, mam wrażenie, że w większości pierwsze 2 lata nauki "przespałem".
To mnie trochę zmyliło.
miodzio1988

Ja i matura 12

Post autor: miodzio1988 »

piti-n, heheheh nie dziwię Ci się. Kolega właśnie zmienił płeć w profilu. Jak można takie coś pomylić????
Lach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2011, o 20:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kościerzyna

Ja i matura 12

Post autor: Lach »

jak sie na szybko zakłada konto?
miodzio1988

Ja i matura 12

Post autor: miodzio1988 »

też nigdy bym nie zaznaczył takiej opcji :] Jakies jeszcze pytania? ;]
Lach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2011, o 20:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kościerzyna

Ja i matura 12

Post autor: Lach »

Nie. Wystarczająco mnie zdołowaliście
Awatar użytkownika
piti-n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 24 gru 2010, o 22:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 45 razy

Ja i matura 12

Post autor: piti-n »

Lach pisze:jak sie na szybko zakłada konto?
To się nie podaje płci wcale.

No muszę przyznać że 12 pkt z zamkniętych to trochę mało, no ale to tylko ( dla niektórych aż) 3 pkt od zdania. Tylko nie spoczywaj na laurach.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Ja i matura 12

Post autor: miki999 »

Szczerze mówiąc przeraziły mnie wyniki tegorocznych matur a słyszałem, że z roku na rok ma być coraz trudniej...
Spadłem z krzesła
Jak uważacie? Czy w te 8 miesięcy jestem w stanie nadrobić zaległości na tyle by nie czekać w nerwach do 30 czerwca, czy zdałem maturę. Wiem, że sporo zależy ode mnie, ale może znacie podobne przypadki jak ja?
Na forum pisały, zakładały podobne tematy jak Ty, ale rezultatami się nie pochwaliły. Wszystko zależy od Ciebie. Matura to schematy i odpowiednie ich wyćwiczenie daje Ci gwarantowane 90%. Było powtarzane: ludzie są różni- jedni lepiej przyswajają materiał, a inni gorzej; jedni są bardziej leniwi, a inni trochę mniej, więc ciężko powiedzieć, czy Ci się uda. W każdym razie wielki wyczyn to nie jest.
Chciałbym tu zaznaczyć, że nie jestem cieniasem ze wszystkiego, bo jeśli polski mi podejdzie to myślę, że te 80% jest w moim zasięgu (taki skrajny humanista dość jestem ).
I tak nigdzie go wysoko nie liczą, więc równie dobrze możesz go zdać na 30%, chyba że wybierasz się na socjologię
ODPOWIEDZ