Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zestawy zadań. Wyniki i przebieg rekrutacji na studia.
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

Co do MIM to mam pytanie : nie orientuje się ktoś jakie były w zeszłym roku progi? Jestem osobą bardzo nerwową i z tego powodu niestety zkiepściłam maturę z matematyki (zestresowałam sie na maturze okrutnie).... w efekcie czego mam ok. 84,5 pkt rekrutacyjnych.... jak myślicie mam szansę na informatykę? Niby matura z maty była w tym roku trochę trudniejsza (średnia krajowa spadła o 5 pkt procentowych) no i inaczej w tym roku liczą polski i angielski (podstawa X 0,8) ,ale z drugiej strony fizyka była w tym roku podobno masakryczna ,więc boje się ,że ludzie ,którzy planowali iść na infę na PW złożyli na UW , bo tu fizyka się nie liczy (można dwa razy policzyć matę lub jakikolwiek inny przedmiot rozszerzony)... i w ten sposób progi być może wzrosną zamiast spaść? mam nadzieję,że okażę się być pesymistką...
Ostatnio zmieniony 7 lip 2011, o 14:12 przez xanowron, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zrobił się offtop w poprzednim temacie.
sixsixsix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2011, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skad?

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: sixsixsix »

masz racje w 100%, ale jeszcze zapomnialas dodac ze historia muzyki tez slabo poszla i ludzie ktorym zle poszlo na pewno pojda na UW, bo tutaj ten przedmiot sie nie liczy.
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

sixsixsix - daruj sobie tą ironię,bo najwyrazniej nie zrozumiales o co mi chodzi ,zatem wytlumacze jeszcze raz : jesli ktos mial w planach isc na inforrmatyke na PW , gdzie liczy sie fizyka , to w przypadku gdy ja skopal to zlozy papiery na UW ,bo bedzie myslal ,ze tam ma wieksza szanse bo nie licza mu fizyki i ma tym sposobem wysoki wynik rekrutacyjny... teraz rozumiesz o co mi chodzi?
xanowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1996
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Stalowa Wola
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 247 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: xanowron »

Rita pisze:sixsixsix - daruj sobie tą ironię,bo najwyrazniej nie zrozumiales o co mi chodzi ,zatem wytlumacze jeszcze raz : jesli ktos mial w planach isc na inforrmatyke na PW , gdzie liczy sie fizyka , to w przypadku gdy ja skopal to zlozy papiery na UW ,bo bedzie myslal ,ze tam ma wieksza szanse bo nie licza mu fizyki i ma tym sposobem wysoki wynik rekrutacyjny... teraz rozumiesz o co mi chodzi?
Powinnaś się dostać, w tamtym roku próg był chyba poniżej 81 punktów.
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

xanowron - a nie pomylilo ci sie moze z progami na matematyke? bo niemozliwe,zeby na informatyke prog byl ponizej 81...
Awatar użytkownika
Erurikku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 46 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Erurikku »

Rita nikt nie wie jakie wyniki będą. Nie myśl o tym, tylko ciesz się z wakacji.
PS: Osobiście uważam, że masz duże szanse.
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

jasne,ze nikt nie wie jakie progi beda w tym roku...ale ktos musi wiedziec jakie byly w roku poprzednim
Awatar użytkownika
piti-n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 24 gru 2010, o 22:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 45 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: piti-n »

Google pewnie wie...
RSM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2011, o 21:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 13 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: RSM »

W zeszłym roku próg na matematykę wynosił coś koło 83 punktów. Na informatykę nie pamiętam, bliżej 90 chyba, albo i więcej.
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

piti-n pisze:Google pewnie wie...
wlasnie,ze nie... przekopalam caly internet i wszedzie jakies ogolniki na temat progu ,a nigdzie konkretnej liczby...-- 7 lip 2011, o 00:32 --
RSM pisze:W zeszłym roku próg na matematykę wynosił coś koło 83 punktów. Na informatykę nie pamiętam, bliżej 90 chyba, albo i więcej.
czyli na infe nie mam szans z moimi 84,5 pkt?a przed chwila napisano mi ,ze mam... szkoda...
RSM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2011, o 21:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 13 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: RSM »

Rita, nie wiem czy masz szanse czy nie masz. W zeszłym roku trochę inaczej przeliczano punkty, w zeszłym roku inni ludzie pisali inne matury. Nie wiadomo jaki będzie próg. W zeszłym roku z tyloma punktami na informatykę byś się nie dostała. Jak będzie w tym roku - nie wiemy.
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

A mozna wiedziec RSM skad czerpiesz informacje o zeszlorocznym progu? bo gdzie indziej pisali,ze oscylowal w okolicy 86...
RSM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2011, o 21:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 13 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: RSM »

Rita, w zeszłym roku była tylko jedna tura rekrutacji na UW na kierunku matematyka. Po jej zakończeniu (pierwszej tury) na stronie IRK widniała informacja: zakończyła się pierwsza tura rekrutacji, nie przewidujemy kolejnych tur, próg wyniósł 83,(coś). Później na forum IRK też ktoś wrzucał tę informację, ale forum zostało wyczyszczone przy otwieraniu rekrutacji 2010/2011.


(Ale moja pamięć jest zawodna).
Rita
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: centrum

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: Rita »

no ok,ale ja sie nie czepialam progu z matematyki tylko z informatyki.... ciekawe jak uczelnia mogla od razu wiedziec,ze nie bedzie II tury - przeciez kandydaci maja 3 dni na zlozenie papierow....
a na infie byly dwie tury?
RSM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2011, o 21:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 13 razy

Informatyka na UW, zeszłoroczny próg

Post autor: RSM »

Rita, może już pierwszego dnia wszyscy dostarczyli dokumenty

Najlepiej by było gdyby ktoś, kto w zeszłym roku śledził uważnie te wydarzenia (czyt. ubiegłoroczny maturzysta kandydujący na matematykę na UW) się wypowiedział w tej kwestii.
ODPOWIEDZ